|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želodec peče
19.4.2006 8:48:45   
Anonimen
Pozdravljene, se opravičujem, če je že morda ta tema kdaj bila, jaz je ne najdem.
Imam neprijetno težavo. Namreč, med seksom me začne peči želodec, pa ne vednouser posted image in neodvisno od tega, kdaj sem jedla. Je katera imela ali ima podobno težavo? Kako  naj jo naj rešimuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želodec peče
19.4.2006 8:52:49   
MarijaPo
Mislim, da se temu rece refluks - torej hrana se ti zacne vracat gor in te potem po poziralniku pece.
Najbols bo, da seksata ne takoj po hrani in v takem polozaju, da imas zelodec nizje od glave - torej bolj pokoncni polozaji.

Ni pa to nic narobe. Vidva kar veselo na delo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želodec peče
19.4.2006 9:26:10   
Anonimen
ne seksava kmalu po tem, ko sva jedla, ker s polnim želodcem res ne gre, vsaj pri nama ne..peče me pa v želodcu, spodaj, ne po požiralniku

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želodec peče
19.4.2006 10:50:45   
G in T
Probaj s temi nasveti, morda ti bo vsaj malo odleglo. Pa kupi Ranital 75, zelo pomaga preverjeno.
Kako si lahko pomagaš sama?
  • Izogibaj se hrani in pijači, ki povzročata težave (začinjene jedi, mastne, ocvrte jedi, čokolada, kava, alkoholne pijače - predvsem žveplana bela vina in pivo, gazirane pijače).
  • Prenehaj kaditi (če kadiš) ali vsaj zmanjšaj število pokajenih cigaret.
  • Izogibaj se nošenju tesnih oblačil.
  • Če si predebela, shujšaj.
  • Spi z dvignjenim vzglavjem.
  • Ne leži tri do štiri ure po jedi.
  • Izogibaj se zdravilom proti bolečinam in vročini, ki dražijo želodčno sluznico, npr. acetilsalicilni kislini.
  • Organiziraj se tako, da bo tvoje  življenje manj stresno.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?