|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Božična sladica
19.12.2005 15:02:55   
Anonimen
Kupiš navadni pandoro,tisti v obliki zvezde.
Zrežeš ga po plasteh,počez,ne podolgem.Narediš po želji kremo in začneš
mazat plasti s kremo in ga sestavljat nazaj,ampak tako,da na koncu izgleda kot smrečica.Ko je sesatvljen in nafilan s kremo od zgoraj začneš zalivat
s stopljeno čokolado.Vogalčke ki štrlijo pa okrasiš s kandiranimi češnjami.tako da izgledajo kot lučke na jelki.Za finiš pa posipaš z sladkorjem v prahu.
Vse skupaj sem zračunala naj bi stalo 10 eurou.
Enostavno in okusno in lepo za videt.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Božična sladica
19.12.2005 15:15:52   
india
Ja,Neva, nekaj takega sem delala dve leti nazaj, pa je bilo res odlično!!!! Samo na češnje se nisem spomnila.

Njammmi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Božična sladica
19.12.2005 23:47:36   
Anonimen
Ok, zdaj pa prosim, naj ena razloži, kaj je to pandoro v obliki zvezde????user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Božična sladica
19.12.2005 23:55:59   
Aleksandrin
Njami Neva, dobra ideja.
Blacky: sladek kruh v obliki zvezde

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Božična sladica
20.12.2005 8:53:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky

Ok, zdaj pa prosim, naj ena razloži, kaj je to pandoro v obliki zvezde????user posted image


Bauli tisti v svetlo vijolčasti škatli.Če ga od zgoraj pogledaš vidiš da je narejen v obliki zvezde. To so tile italijanski panetoni,no eni so pandoro,mi ni jasno še sedaj zakaj različni naziviuser posted image

< Sporočilo je popravil neva6 -- 20.12.2005 8:54:44 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Božična sladica
20.12.2005 11:03:10   
mila1
Men je zelo dobra orehova rolada z kislo smetanouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Božična sladica
28.12.2005 0:05:32   
Anonimen
Joj, sem se pozabila oglasiti tukaj. Ja, hvala Neva za razlago. Sem ravno naslednji dan v enem katalogu videla ta kruh v akciji in je pisalo Pandoro, sem takoj vedela, kaj sta mislili. Bomo sprobali. Hvala za idejo.

(odgovor članu mila1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?