|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam z odpadnim oljem?
14.1.2006 20:31:39   
ori
Zanima me kako zavržete olje ki vam ostane po kuhanju-npr. po pohanju, cvrenju krofov itd. te velike količine olja? Vem da imajo po gostilnah organiziran odvoz olja za mala gospodinjstva pa ne najdem rešitve keko ga naj odvržemo. Jaz, priznam, ne ravnam čisto nič ekološko- zlijem ga v steklenico- plastično in nato odvržem v kontejnar z veliko slabe vesti!!!!! pa se vedno zraven sprašujem kaj naj naredim. Kako pa ve to rešite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
14.1.2006 21:05:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ori)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam z odpadnim oljem?
15.1.2006 2:30:50   
Jančika_
Večjih količin pri nas itak nimamo, ker ne cvremo, ampak tudi manjše spravljava v lonček z navojem in mož to potem nese na zbirališče, ko imamo zbiranje nevarnih odpadkov. Meni je tisto olje živa ogaba za pogledat, ampak mož vztraja na tem in ekološkega vidika ima prav.

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam z odpadnim oljem?
15.1.2006 3:02:38   
KODA
Pri nas enako počnemo.Zbiramo v kaki prazni plastenki v kleti.Ko pa se napolni in dobimo obvestilo,da se zbirajo nevarni odpadki,takrat to moj odnese.


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam z odpadnim oljem?
15.1.2006 19:36:53   
Nasy
jaz se tudi sprašujem že lep čas, kaj naj s tem oljemuser posted image sicer zelo malo cvremo, pa vendar..ponavadi je končalo kr v školjkiuser posted image



_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam z odpadnim oljem?
15.1.2006 19:44:24   
Anonimen
no moji friteza časi sp minili. tiste 2x na let ko si privoščimo kej ocvrtega pa pol tisto količino olja zlijem lepo v lijak z veliko žajfnce zravn. zadnje kar je da bi ga zlila v wc, ker wcja nikol ne pomivaš z vročo vodo in se pol počas nabere un mastič. bljak. ko sem pa mela še fritezo sem pa tut olje zlila v kozarc z navojem in ga vrgla v kanto user posted image  sploh nism vedla da se to lahko extra odda?

drgač pa cvretje močno odsvetujem, pomfri al pa pohane šnicle se da čist lepo spečt v pečici..recimo ponfri samo malo naoljiš pa v ror pa v pečico. pa še veliko bolj zdravo je!

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam z odpadnim oljem?
16.1.2006 16:23:26   
zlatolasska
Šment.. Meni je to tut neki novega.. Da lahko olje neses tja k nevarnim odpadkom... Jaz ga ponavadi tudi zlijem v lijak... Ampak je to dobra ideja in jo bom mal prakticirala - nevarni odpadki namrec...user posted image

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam z odpadnim oljem?
19.1.2006 11:50:40   
Nasy
kam pa se to nese sploh? za nevarne odpadke? ma mi bi za celo flašo zbirali olje verjetno kašnih par letuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam z odpadnim oljem?
21.1.2006 21:22:47   
BARBARA R.
Moj možek ga preliva v večje kantice od destilirane vode in ga odpelje na zbirališče odpadkov.



               user posted image

< Sporočilo je popravil BARBARA R. -- 21.1.2006 21:23:18 >

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?