|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.2.2006 15:47:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo...
24.2.2006 16:23:39   
majibee
ja jez sem mela tiste z žirafami so ble zakon, zdej mam pa take z račkami so pa mal slabše. samo še vseeno ne prepuščajo. so pa trše in robovi se bolj vihajo. ja upam, da se bodo teli DMovci čimprej zmenil kako in kaj.lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo...
24.2.2006 20:34:45   
natalia
moje so tudi z račkami, pa so kar o.k., nisem pa vedela, da še obstajajo žirafe in žabice...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.2.2006 20:48:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo...
25.2.2006 14:50:39   
krompircek
Tudi jaz sem prejšnji teden prvič kupila babylove pleničke ,na mojih so žirafe in so full fajn še niso nikoli prepuščale ,upam da naslednji paket ko jih bom kupila ne bodo žabe če so tok slabše,res škoda ker tele so zakon. 


_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo...
25.2.2006 17:07:28   
Anonimen
Jaz še vedno ne vem, katere so "stare" in katere "nove", kot jih ve imenujete. Imeli smo new baby in mini, na obojih so bile drobne račke in obojne so bile zelo fajn. Pred kratkim pa sem kupila midi, na katerih je velika račka, te pa so dobre samo za podnevi.

Na paketu piše, da ima vsaka velikost svoj motiv, mogoče bi morale tudi velikosti primerjati, ne samo sličice.

(odgovor članu krompircek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo...
25.2.2006 17:22:21   
tinkamiška
tudi mi smo danes kupili midi plenice(3) in je gor velika račka, na eni številki(4) pa so žirafice, tako, da je mogoče res fora v številkahuser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
25.2.2006 19:50:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo...
26.2.2006 23:23:07   
ninocka
Jst sem pa misnla, da so zabice nov motiv pri DM plenickah user posted image . Prej so ble skoz racke (od new born do st.3), pol sem pa zadnjic 2 paketa kupila, so ble pa zabice gor. A zirafe so tud? Pa racke tud se obstajajo?
Men ni blo nobene razlike med zabicami in rackami, obojne so ble OK.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo...
27.2.2006 10:03:40   
Anonimen
Ninočka, očitno še vse to obstaja. Mi smo kupci pleničk komaj 3 mesece, zato ne vem točno, kako je bilo prej. Na 1 in 2 so bile take male račke in napisi Babylove (te pleničke so bile zelo dobre), na 3 pa je zdaj samo po 1 velika račka gor v različnih "akcijah".

Dajte, preverite, če je na paketu zadaj narisan isti motiv (ista žival) kot potem na pleničkah. Pri rački je.

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
27.2.2006 14:08:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo...
27.2.2006 19:51:08   
spacey
Nisem sigurna, a mislim, da so plenice z žirafami še tiste "ta stare" in tele z žabami "ta nove". Jih imam tudi jaz še nekaj doma, a jih bo kmalu konec. :)


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!