|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   začasno prebivališče
10.3.2006 15:35:19   
m_m
A kdo ve, kako se to uredi? Rad bi si uredil začasno prebivališče v lastnem gospodinjstvu na drugem naslovu.

A rabiš koga zraven ali kako izjavo, da ti lastnik hiše to dovoli?
A pošto lahko dobivaš še na stalni naslov? A dokumenti ostanejo isti?
Kolko to stane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.3.2006 15:37:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 15:42:28   
m_m
HM... kaj pa če nimaš podnajemniške pogodbe? Je bila samo stvar dogovora in tudi najemnine ne bo, ker je samo začasno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.3.2006 15:50:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 16:06:44   
m_m
Gre za sorodstvo, zato.

Lahko pa menda prineseš izjavno lastnika, da strinja. Sam ne vem kaj vse mora ta izjava vsebovati. A obstaja kje kak obrazec v pdf-ju?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 16:48:46   
mojčca
Za prijavo začasnega prebivališča naj ti lastnik stanovanja napiše izjavo, da ti dovoljuje, da se začasno prijaviš na ta in ta naslov. Je pa začasno bivališče treba vsako leto obnoviti. Drugače pa za prijavo začasnega prebivališča obstaja tudi obrazec.

Najhitreje pa je seveda, da ga napiše lastnik sam in potem z to izjavo na upravni enoti urediš začasno prebivališče. Če boš poleg sebe urejala še za koga drugega, npr. partnerja, pa rabiš njegovo pooblastilo (za otroke pa ga ne rabiš). Če te še kaj zanima, ti samo vprašaj.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 16:57:36   
lelaval
Lastnik ti lahko napiše izjavo, da ti dovoljuje stanovat tam brez plačila - to bi moralo zadostovat kot najemniška pogodba.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 17:55:42   
petraz
Koliko jaz vem, lastnik hiše podpiše, nič pa ne stane.user posted image

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 19:00:01   
m_m
mojčca

m_m ata bo to urejal za sebe.

Me pa res nekaj zanima: a mogoče veš, kaj vse mora pisati v tej izjavi lastnika?

Iščem na netu ta obrazec Obr. 11,7 pa ga nikjer ni. Če se pa da to doma napisat, bi pa rabla vedet katere podatke rabijo na tistmu pildeku...

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 19:13:45   
Lunca1
Lastnik mora biti s tabo na UE in imeti s sabo dokument, ki dokazuje, da je lastnik. V mojem primeru je bil to moj fant. Potem sem pa samo jaz podpisala obrazec in dobila tisti odrezek. Ne spomnim se če je moj moral kaj podpisat. Je pa to brezplačno. Potem pa to lahko vsako leto sam podaljšaš, edino če zamudiš rok, pa mora spet lastnik s tabo.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 19:46:43   
sazi
Sem imela prej začasno bivališče, moj mož ga ima pa še vedno. Torej:
potrbeuješ izjavo lastnika, da dovoljuje prijavo začasnega bivališča (to zgleda tako, da napiše:
spodaj podpisana blablabla dovoljujem temuintemu, da prijavi začasno bivališče na naslovu...). Zraven sem morala prinesti kupoprodajno pogodbo (original), vendar samo na vpogled - so mi jo takoj vrnili. Takoj dobiš listek s prijavo, ki ti velja 1 leto.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: začasno prebivališče
10.3.2006 20:17:34   
natasar
Ko sem si jaz urejala začasno bivališče, je morala biti obvezno poleg lastnica stanovanja (tašča)-so zahtevali na upravni enoti. Ona je tam izpolnila njihov obrazec, na katerem mi dovoljuje, da lahko bivam na njenem naslovu. Ko sem si podaljševala začasno bivališče je spet morala biti prisotna, ni pa potrebno v primeru, da izpolni obrazec ali napiše izjavo, v katerem mi dovoljuje bivati za nedoločen čas.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?