|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 12:17:59   
Reja
Moja stara mama jo je vedno kuhala od ranega jutra do kosila, skoraj 6 ur.

Jaz jo kuham kake 3 ure, mogoče malo več. Ponavadi dam notri kos mesa, velik 7x2x4 cm, s kostjo. In zelenjavico dodam.

Že nekaj časa tako kuham, zdaj pa mi je tašča rekla, da je to veliko premalouser posted image . Meni se zdi juhica super dobrauser posted image .

Koliko časa jo kuhate? Aha, v loncu je je toliko, da jo imamo za 2x, maksimalno 3x.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 12:20:33   
Marogica
JAz jo kuham ca 45 min v ekonom loncu  in je takšna, kot mora biti, zato ti ne morem povedati, kako dolgo se kuha po "klasični" poti. Meso je težko ca 600-800 gr. Meni se zdi, da ko je meso mehko, bi morala biti juha v redu. In v 3 urah je meso sigurno kuhano in mehko.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 12:23:33   
Andra
Jaz jo ponavadi kuham 2,5 uri in je čisto dovolj in je juha zelo dobra.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 13:17:17   
Dejča
Tudi sama je še nikoli nisem kuhala dlje kot 2,5 ure, pa je bila dobra. Včasih so jo kuhali 6 ur, ko je bil tudi tempo življenja bolj počasen user posted image  - danes pa to sploh ni več izvedljivo user posted image . V 6 urah jaz skuham, pojemo, gremo na obiske/sprehode in se vrnemo domov ...

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 13:17:36   
tina100
2,5 uri je cisto dovol za govejo juho. nevem kaj ona cara 6 ur za njo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 13:31:45   
Bubamaraa
Jaz jo tudi kuham 2.5 ure....In je super....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tina100)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 13:40:58   
Anonimen
Jza jo v ekonomu kakšno uro in pol.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 13:52:20   
Gina
Jaz jo v ekonom loncu 35-50 minut, če pa je meso zmrznjeno, potem kuham kako uro. Mi juhe nikoli nimamo za 2x, ker jo imajo tolk radi, da takoj zgine, najkasneje pa do večera.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 14:19:50   
Tejči
Jaz jo tud kuham 2-3 ure, s tem da zelenjavo dam kakšno uro kasneje noter, drugače preveč razpade in je juha pol kalna. Pa rezance posebaj skuham v vodi z vegeto in je pol juhica špicauser posted image  Vedno jo pa skuham velik pisker tako, da imamo še za naslednji dan-njami.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 14:21:18   
CIPRESA
Jaz jo pa v navadnem loncu in ker imam ponavadi meso iz skrinje in je zmrznjeno  jo dam že zjutraj (okrog 8) gor in na minimalno vre tja do 11. Vedno gledam na to da je meso dovolj kuhano ker ne maramo tiste trde govedineuser posted image user posted image .  

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 16:52:57   
dulcinea
20 minut v ekonom loncu.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 20:04:22   
Felicity
Eno uro v ekonomu. Na majhnem plinu.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 21:17:03   
Jessy
Tudi jaz dam v lonec kar zmrznjeno meso (cca 800g), zalijem z vodo, dodam korenje, kolerabo, peteršilj, čebulo, drobnjak, lovorjev list, por, zeleno, govejo jušno kocko, 1 žlico vegete, sol, žafraniko, malo bazilike in origana. Ko mi zavre, kuham pokrito, na malem ognju še 3 ure. Juha še nikoli ni bila kalna, niti zelenjava ni razpadla. Če juha preveč vre, potem rada postane kalna!
Jo pa pride okrog 4l, tako da jo dam še za 3x v skrinjo.
Moja mama in sestra jo kuhata v ekonom loncu in je juha ful hitro skuhana in prav tako dobra, kot moja, ki se tolk časa kuha.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 18.3.2006 21:21:57 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
18.3.2006 22:59:56   
Anonimen
Jaz jo naredim "iz vrečke", v 10-ih minutah. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
19.3.2006 8:47:43   
paris
Ja, včasih so res celo dopoldne juho kuhali. user posted image
Jaz jo Kuham kakšni 2 uri. Odvisno od mesa.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa kuhate govejo juho?
19.3.2006 12:02:59   
jakaracman
Dve uri po tistem ko zavre.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Noseča najstnica
Ela123

Kaj bi storile, če bi vaša najstniška hči zanosila?

To bi sprejela in bi ji pomagala (80%)

Tega ne bi sprejela in bi zahtevala, da splavi (8%)

Drugo (12%)


Število vseh glasov: 348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!