|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mravljinci v rokah
24.3.2006 18:47:36   
Marjanda
Ojla, zanima me, če ima katera podobno kot jaz mravljince v rokah. Sprašujem zato, ker sem po prvem porodu imela približno pol leta mravljince, s tem, da zjutraj nekaj časa nisem mogla nič delati z rokami, boleli so me tudi prsti. Sedaj, ko sem (drugič) v 6 mesecu nosečnosti, se mi to zopet ponavlja. 

Lp Muser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mravljinci v rokah
24.3.2006 19:14:44   
Gina
JA, meni se je to pojavilo, ampak samo v 3. nosečnosti. na koncu nisem več vedela, a držim dobro kozarec v roki ali ne in razbijala sem reči, ker je bilo mravljinčenje tako hudo. ponoči pogosto roke sploh čutila nisem. nisem je mogla stisnit v pest. pol leta je trajalo, da me je minilo, po porodu. takrat sm spraševala še druge, če se je še kateri to zgodilo in našla sem jih kar precej. To je zaradi otekanja menda. ko sem rodila, sem prišla iz porodnišnice po enem tednu 11 kg lažja, tako zelo sem bila otekla. samo večini se občutki povrnejo v enem mesecu, meni je trajalo dlje, sem se že bala, da imam MS. no, skratka, to je menda pri nos. normalno.

(odgovor članu Marjanda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mravljinci v rokah
24.3.2006 19:28:13   
3new!yes!!
Tresenju v nosecnosti se rece Karpalni sindrom in po porodu izgine. Je nekaj normalnega, saj nam roke malo zatecejo in pritiskajo na zile, posledica pa so mravljinci.
Nic skrbetuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mravljinci v rokah
24.3.2006 20:25:09   
Gina
Jaz se nisem nič tresla, samo mravljince sem imela in posledično nisem čutila rok. Tresenje nima veze z mravljinci.

(odgovor članu 3new!yes!!)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mravljinci v rokah
24.3.2006 20:59:26   
3new!yes!!
ja saj tresenje v rokah = mravljinciuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mravljinci v rokah
24.3.2006 21:27:56   
andrejaz
Tudi jaz sem imela mravljince v rokah v prvi nosečnosti - po nasvetu moje G sem nehala soliti hrano in izogibala sem se raznim jedem, kjer je skrita sol. Potem je bilo precej bolje in tudi nog nisem imela več tako zatečenih.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Marjanda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mravljinci v rokah
24.3.2006 22:01:28   
copka77
To je zradi otekanja v nosecnosti.Zaradi oteklin,ki so po celem telesu,se pretisnejo-utesnijo tudi zivci in zato vas mravljinci..nic ne pomaga,morda le dieta z manj ,najbolje nic soli in veliko vode vode pit-ceprav je paradoksno to slisat! Sicer pa porod vse razresi!

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mravljinci v rokah
24.3.2006 23:24:43   
KODA
Jaz sem imela v prvi nosečnosti mravljince v nogah,če sem dolgo stala.Od kolka dol proti kolenu.Po porodu je minilo.Je pa bilo zelo moteče.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mravljinci v rokah
25.3.2006 15:54:29   
Anonimen
Jz sem imela pa "živčne" noge. user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mravljinci v rokah
27.3.2006 12:03:06   
ČebelicaMaja
Ojla! Tudi jaz imam enako težavo, vendar nič skrbet, v knjigi je to opisano kot sindrom tunelskega živca, ki po porodu izgine, je pa zoprno in čisto normalno, da nas na začetku malce prestraši. lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?