|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vneta ritka
13.4.2006 12:58:25   
urši*
Porkaduš že 2 tedna ma vneto ritko.Sem mazala z vsemi kremami pa ni blo bolš.Pol mi je prjatlca, ki je babica dala kremo Lasepton, ki vsebuje cink, da bi kao posušilo tega hudiča.In zdaj je včasih že full bolš, ko ga pa umijem , pa ma spet vse rdeče.Ga pa res , če se fejst pokaka stuširam , lepo posušim..
Boli al pa srbi ga po moje ne.
A ma katera kak nasvet?
A ja , ima pa tud soor v ustih, a je to lahk kako povezano?


Hvala, lpuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vneta ritka
13.4.2006 13:06:33   
NinaŠ
Aha, zelo verjetno je vnetje ritke povezano s soorom. Verjetno mu usta mažeš z Daktarinom (ali čim podobnim)? S tem namaži še ritko + hladilno mazilo seveda. Če ne bo pomagalo pa poskusi s Canestenom (na tanko namaži ritko) + hlad.maz..

LP

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vneta ritka
13.4.2006 14:17:22   
lelaval
Moja je imela vneto ritko (tudi sor v ustih) in sva dobili Canesten. Sem ji pa vmes in še zdaj ji dostikrat mažem s Šentjanževim oljem.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vneta ritka
13.4.2006 15:28:08   
polona25
A si poskusila že s Praško pasto. Pri nas smo, v primeru vnete ritke, z to pasto vedno zelo dobro namazali ritko za čez in zjutraj je bilo vedno skoraj vse pozdravljeno.

lpuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vneta ritka
13.4.2006 18:46:07   
SaaS
Tudi nam Praška pasta, ki jo dobiš v lekarni, najbolj pomaga.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vneta ritka
13.4.2006 19:46:40   
Marogica
Mi iz mariborskega konca prisegamo na LAmprechtovo kremo(po novem BebiVal), ki dela čudeže. NAmažeš ritko, in je pri naslednjem previjanju takšna, kot da ni bila nikoli vneta. Res za priporočat.
Pa še to, preden, mu kakršno koli kremico daš na ritko, jo dobro osuši, ker lahko tudi vlaga "škoduje".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vneta ritka
13.4.2006 21:53:36   
KODA
Meni je najbolj pomagala praška pasta.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vneta ritka
14.4.2006 18:18:31   
Anonimen
nič ne bo pomagalo ker ima tudi soor na ritki. šeenkrat ga pelji k zdravniku da ti dajo primerno zdravilo!

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vneta ritka
14.4.2006 20:02:48   
urši*
Evo ,sem ga peljala k zdravnici in mi je dala atibiotično mazilo. Upam , da bo zdaj bolje.Pa itak je spet tako hripav, da sva še za to dobila nek sirup za iskašljevanje te sluzi , ki kar noče izginit. Upam , da jo bo končno lakho izkašljal!
Hvala za nasveteuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?