|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katerega izbrati
13.4.2006 12:21:51   
Anonimen
Če bi morale izbirati med tema dvema katerega bi ve izbrale. Sploh se ne moremo odločiti kaj naj kupimo.



user posted image
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 12:23:09   
total
Prvega,mi mamo podobnega.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 12:31:23   
Špacka
 
Prvega, imamo podobnega, pri nas pride zelo prav tista igračka, ki piska...




(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 12:35:57   
DORI
Ta prvi je boljši, ker je bolj gibljiv in ima pedala-bo prišel prav tudi za malo kasneje.user posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 12:39:48   
tinica
Prvega, mi imamo istega in je full fajn. Pa še potem ko bo znal goniti se bo sam lahko vozil

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 12:51:41   
Naja31
Odvisno kaj bi rada?
Ali samo poganjalca, to je potem drugi, ali tricikel, ki bo prav prišel tudi kasneje ko bo otrok že sam vrtel pedala. To je potem prvi.

Mi imamo oba. Drugega za doma, tricikl pa za ven.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 13:15:49   
bombonček
Jaz sem za prvega!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 13:47:03   
Anonimen
Prvega. Mi smo imeli podobnega in na je odvrnil res ogroooooooooooooooomno. Odkar je bil na njem, vozička sploh več nismo imeli.

(odgovor članu bombonček)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 14:30:56   
pravljica
drugi se mi zdi čisto neuporaben user posted image

a je katera zasledila kaj takšnega kot je na prvi slik, le da bi bil manj plastičen in kičast?
nekaj temu podobnega, le s poličko za noge in z rotiranjem zadaj s palico user posted image  

http://www.hauck-group.de/de/detail.asp?PLID=6&BID=36&KID=85&HID=467&UID=&DID=251&ARTNR=893012 


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 16:41:38   
taška30
Mi imamo drugega, za po stanovanju, seveda, za ven bo dobila drugega.user posted image

No, takole gre: to kar se vidi na sliki, je v bistvu primerno že za 8.mesecev (pišem po navodilih) - kolesa so blokirana, v bistvu se uporablja kot nek gugalnik.
No, naslednja stopnja (10 mes) je, da vzameš dol zeleno plastiko spodaj. Kolesa so aktivna, otrok da stopala na rumeno poličko ob kolesu (naša je stara skoraj 1 leto in še ne doseže do tal, se pa ful nagiba, da bi se z eno nogo poganjala, zato imamo to rumeno še vedno gor in jo mi 'vozimo' okrog).
Zadnja stopnja je pa, da vzameš dol še rumene poličke ob kolesu ter celoten oranžen obroč zgoraj. Pod obročem se skriva pravi volan, ki obrača kolesa, otrok se pa odriva z nogicami-pravi avto.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 18:35:26   
frutka_
meni ni noben všečuser posted image , ker zgleda kot kup šare...všeč mi je ta od pravljice, ker je dejansko namenjen temu za kar ga kupuješ. Kaj pa kakšen poganjalček?

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 19:01:18   
lelaval
Če bi jaz  kupovala, bi izbrala drugega. Prvega imamo in naši je pri 10 mesecih takorekoč premajhen. Če damo nogice v tiste šalčke, ima ful zvite in ne more dobro sedet. Do pedalov pa komaj kaj segne, pa še ti se med vožnjo vrtijo, tako, da jo motijo. Imamo še enega malo večjega (kot je prvi), za tistega pa je premajhna - ker je tisti obroč okoli preširok. user posted image  
S poganjalci pa se moja 9 in 7 letnika še vedno vozita.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 21:25:44   
spacey
Meni tudi ni nobeden všeč. user posted image En kup plastike in če pomislim, da je naš razbojnik zelo grob, bi se vse skupaj hitro zmajalo.

Raje kaj bolj robustnega in uporabnega.

Uuu in ta link od pravljice, ta je pa res hud. user posted image Priporočam raje tega.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 21:58:15   
pravljica
če ga katera pri nas zasledi...naj javi user posted image  meni je čedalje bolj všeč...sem moglavzet slovar v roke in če sem prav razumela, se ga da usmerjat zadaj s palico, namesto poličke za noge pa se pedala zablokirajo (da se med vožno ne vrtijo), spredaj je vzmetenje, lahek je, zadaj ima zavoro (z ročko), snemljivo košaro...ne vem, ampak meni se zdi kar uporaben...ne vem pa, kakšna so kolesa - trda ali mehka user posted image  pa predvidevam, da mali še ne bi dosegel do pedal, torej bi mu zaenkrat noge bingljale dol (a zna bit to moteče?)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katerega izbrati
13.4.2006 21:59:35   
Anonimen
pravljica podobnega sem danes videla v Arielu. Imel je pa še tako strehco, teko špičasto. Bil je oranžne barve , cena p 27 000.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?