|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje
11.4.2006 0:03:13   
Olivija
Ta teden smo definitivno ugotovili, da naša Julija ni primerna za trip trap stolček. Ta otrok se tolk zvira pri vsakem obroku, da nam skoraj ven pade user posted image . Pri Ani ni bilo nobenih težav od 6 meseca naprej, zato se sploh nisem ubadala s tem, da bi kupila kakšen drug stolček.

Zdaj sem se pa odločila, da nujno rabimo nekaj drugega. A ima mogoče katera kakšen nasvet, kateri stolček polg Prima pappa (ki me odbija zaradi  cene) bi bil še primeren?
Ne bi rada kupovala novega, ker nevem, če bomo imeli še kaj naraščaja, pa še nov avtosedež moramo kmalu nabaviti, zato se bova mogoče odpravila še po trgovinah z rabljeno opremo, pa še oglase bova prebrskala.


Thx
O.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje
11.4.2006 7:08:15   
lelaval
Mogoče pa ga ima kakšna kolegica, pa bi si sposodila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za hranjenje
11.4.2006 8:11:33   
tadejaa
Tudi jaz pri prvi nisem imela težav, ker je sedela lepo v vsakem stolčku.
Zdaj pa imamo malega razgrajača in v sekundi zleze iz stolčka. Namreč stolček nima varnostnih pasov. Zdaj iščem varnostne pasove ali pa bomo morali kupiti nov stoluser posted image .



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za hranjenje
11.4.2006 8:49:34   
pika_b
Tole sem slučajno našla med brskanje po bolhi. Ni ravno nov model in nov, je pa poceni. Upam, da ti bo kaj v pomoč.

http://www.bolha.com/oglas1344997

lp

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje
11.4.2006 9:09:25   
tadejaa
Ja tale je pa res poceni. Novo prevleko sem pa videla v Rutarju za 4000 sit. Torej skupaj stolček in nova prevleka 7000 sit. Še vedno je poceni.
Ampak ta stolček nima paskov za čez ramena in za nas žal ne pride v poštev.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček za hranjenje
11.4.2006 10:45:26   
Anonimen
Najcenejši stolček se najde v Ikei, najbljižja je v Gradcu, stane pa cca. 15 eur. Bele barve, plastičen, med nogami ima ozko "pregrado", da otrok ne pade ven. Hrbet se lahko podloži s plastično napihljivo blazinico (za majhne otroke, ca.4 eur ). Naša punca je stara 9 mesecev in tega ne rabimo več.

Če te zanima, je slika tudi na netu. Samo v info-v soboto je pol parkinga pred Ikeo "LJ"-mogoče najdeš koga, da ti ga prinese.


(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček za hranjenje
11.4.2006 11:21:12   
Olivija
Hvala punce, sem gledala predvčerajšnjim na bolhi, pa nič nisem našla. Tale mi je pa kr všeč. V Ikeo se bomo pa tudi mogoče kaj kmalu odpravili. Danes bom pa še mal pri nas prečekirala.

Moje kolegice imajo pa stolček še v uporabi, tako da to na žalost odpade.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček za hranjenje
12.4.2006 19:50:27   
BlankaT
Jaz sem vzela tega, je za 50% znižan in pride malo vrč kot 7 jurjev, je pa nov.

http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DEU/Mt_BrowseCatalog-N;sid=v6UWLxpWNLvTLV5rgoV2JxtcNnb0i25ZD3Q=?CategoryName=de_DE-fu%2e02%2e08%2e02&pg=0&sz=16&lnav=moebel/inc/moebel_navi_left&bnr=232_moebeleinzel.jpg&ziel=moebelnavi

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček za hranjenje
13.4.2006 22:02:44   
pravljica
olivia, točno takšnega z bolhe imamo mi doma, s tem da ni strgan (še) user posted image ...in tudi mi zdaj vemo, zakaj imajo novi modeli pasove še čez ramena...če je tak živec, bo zlezel tudi iz tega...naš se samo obrne, prime zadaj za rob in že stoji...tako da če kupuješ, išči takšnega z več pasovi (jaz bi ga sigurno, če ne bi imeli tega že od prej doma)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?