|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brslen
23.5.2006 11:05:22   
smrka
Nevem ce sem prov napisala brslen.... to je tisto ki se plazi po drevesihi v gozdu ali po hisah...

No skratka padla mi je ideja. Kako naj naredim konja, ali kaj podobnega kot strukturo in potem posadim ta brslen da raste po tem "konju"? Imate kake ideje, rada bi to imela zunaj, tako da mora biti dokaj trpezno.

< Sporočilo je popravil puncica -- 23.5.2006 12:11:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BRSLEN
23.5.2006 12:03:27   
mamči
Verjetno misliš bršljan - vsaj pri nas se tak reče. Hmm, mi ga imamo, raste po vrtni uti, ampak zeeeeelo pošasi.
Za konstrukcijo mi ne pade nič kaj drugega, kot železna, iz lesa vprašanje ?
Za plezalko bi pa jaz izbrala kaj bolj hitro rastočega.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BRSLEN
23.5.2006 15:21:44   
smrka
Ja Brsljan sem mislila..... 

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BRSLEN
24.5.2006 10:56:31   
smrka
Kero plezalko bi pa ti zbrala, tako da se obnese zunaj tudi pozimi?

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BRSLEN
24.5.2006 22:04:15   
mamči
Veš, bolj se spoznam na cvetoče plezalke, pa take, ki jih ne oblikujem. Res pa je, da mi kaj pametnega razen bršljan za tak namen, kot bi ga ti imela ne pade na pamet user posted image . Al pa kakšno drevesce oblikovano v kak lik.

Nam lepo uspeva glicinija, pa troba (imata pa velike cvete), pol imamo še kivi (velike liste), pa vrtnice, pa cvetoči okrasni slak...
Nič od tega pa ne moreš ravno oblikovat.
Ja pa bršljanov tud kr nekaj vrst, pa če bi ga gnojila   ker naš raste v senci pri gozdu iz bolj nekvalitetne zemlje, pa zato tud bolj počasi raste. Gnojimo ga tudi nikoli.
Mi je pa všeč npr. vinika , srobot, pa obožujem pasijonko, spenjavi jasmin, spenjavi fikus.
Malo sem pobrskala po netu, če ti bo kaj všeč.

user posted image  http://www.vrtnarstvo-breskvar.si/vzpenjalke.htm


http://www.vrtnarstvo-breskvar.si/vzpenjalke.htm

http://www2.arnes.si/~sspamiho/gallery.html

user posted image  TO JE SROBOT

user posted image  TO RECIMO JE VINIKA

user posted image  TA BRŠLJAN JE LEP
user posted image  PA OKRASNI VZPENJAVI SROBOT
user posted image
user posted image EVO, MI IMAMO TAKEGA BOLJ OBIČNEGA



(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BRSLEN
24.5.2006 22:59:59   
mamči
Ma nekaj slik mi je odneslo, da probam nove:

SREBOT  user posted image

user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BRSLEN
25.5.2006 8:27:51   
saša80
naj ti povem mojo izkušnjo o bršljanu..sami imamo iz  štirih navpičnih in pet vodoravnih palic  narejeno  tako v črki V iz lesa nekakšno ogrodje, potem pa posajen zraven bršljan....  ta bršljan se je zelo hitro razrastel in je lepa "stena", ki zakrije poglede sosedov(smo namreč v  strnjenem naselju)..je pa lep tako poleti kot pozimi, skratka nezahtevna rastlina
upam, da sem ti kaj pomagala.

tvoja ideja mi je pa zelo všeč, res zanimiva...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?