|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vodna postelja
8.5.2006 22:50:11   
nina6
Zanima me, če ima katera vodno posteljo? Trgovci jo hvalijo, ker vsak berač pač svojo malho hvali.
Kakšne izkušnje imate vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vodna postelja
8.5.2006 22:51:30   
Anonimen
Jest jo nimam in je tut ne bi mela, ker če bi mi čik padu na pojstlo, bi mela poplavo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina6)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vodna postelja
8.5.2006 22:55:41   
nina6
tudi moji čiki so povsod. Trudim pa se, da jih v spalnici ni. Če bom imela vodno, pa sploh ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vodna postelja
8.5.2006 22:56:23   
Anonimen
Ja... pol pa po seksu do kuhnje pridt... to je pri nas problem... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:01:31   
nina6
Si pa hitra, Kerensa!
Ker sem pred kratkim ostala sama(tudi prej ni bilo bogvekaj), se s tem, kako priti do čika, še sploh nisem obremenjevala.
Si mi dala temo za razmislit! Mogoče bo naslednji nekadilec, bom itak morala ven iti na čik(iz spalnice). HA HA HA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:02:10   
Anonimen
Sej pr nas sem jaz problem... ne dedc... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina6)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:04:42   
nina6
Dobro, da je prilagodljiv

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:05:13   
Anonimen
A moj dedc?
Kaj pa mu preostane, revežu... user posted image

(odgovor članu nina6)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:07:20   
nina6
...da si še on enega pripali

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:09:16   
Anonimen
Sej si ga... user posted image user posted image user posted image
Uf, kam je zalutala debata... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina6)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:19:28   
nina6
Ja, malo heca.
Drugače pa resno, če jo ima katera naj se javi.
Mimogrede, Kerensa, sex je baje dober na vodni, drugačen,ampak gre!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:20:54   
Anonimen
Nikol nism probala. Nimam keša za tako pojstlo. user posted image

(odgovor članu nina6)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:22:32   
ajat
Mi jo imamo. Brez nje si sploh ne predstavjam več spat. Super Super Super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:37:46   
nina6
Imate od Lectusa ali katero drugo?

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:43:30   
ajat
lectus

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:57:37   
nina6
Ajat, povej še kako je z montažo? ker imam spalnico v podstrešni sobi in je malo prostora.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vodna postelja
8.5.2006 23:58:10   
Anonimen
A lohk še edn pove, kako je seksat na vodni pojstli? Mogoče bi se pa potrudla pa zbrala dnar zanjo. Če je vredna tega. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina6)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vodna postelja
9.5.2006 9:42:59   
Anonimen
nina6 mi2 jo imava tudi. Res je zakon. Je od Lectusa. Pride pa tolk kot dva dobra lateksova jogija in dva posteljna vložka(kvalitetna), tko da denar pomoje ne igra vloge. Če pa imaš kakršnekoli zdr.težave je pa super. Jaz zvečer padem v postlo vse me boli od križa do vsega, evo zjutri ko rožca. Res se naspiš. do 5,5 meseca nosečnosti sem spala na trebuhuuser posted image Kok je pasal.
Sex hja je drugačen, ampak itak je pri sexu men bl pomemben partner kot pa postlauser posted image
Pa še vsak večer it spat v toplo postlo, sploh pozim je to Malorcauser posted image
Drgač pa ne vem zakaj misliš da bi bil problem pri podstrešni spalnici. Nama bodo ravno te dni prišli narest premontažo. Sam vodo morš met na podstrešni da ti jo not načrpajouser posted image

Čik pa dvomim da bi vama (tut teb Kerensa) tko hitro preluknjal, ker ima še vedno par cm debelo posteljno pregrinjalo okoli vodnih jeder.
Aja pa še za to je dobra, ker lahko pregrinjal odpneš, neseš vsake 2 meseca v čistilnico, pa ti ga operejo, vodne bazene prebrišeš z cunjo in ni nikjer nobenega prahu, pršic,...samo lep vonj ostane(vsaj za mene, moj pa jamra da ko pride pregrinjalo iz čistilnice da mu smrdiuser posted image )

Tko da nina6, noben Dormeo, Hitex, Slovenska postelja, Dollar, itd...se ne more primerjat z vodno posteljo.

LP

p upic@user posted image

____________________________________________________________

Mi4-je bomo najboljši par! še malo....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vodna postelja
13.5.2006 19:57:50   
Staša
Je možno jedri vodne postelje vgraditi v obtoječ posteljni okvir? Ali pa je potrebno kupiti celotno posteljo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vodna postelja
16.5.2006 10:37:36   
Katjuša & Daša
Odvisno koliko teže prenese obstoječi okvir, ker so vodna jedra precej težka.

Tudi mi imamo Lectusovo vodno posteljo. Je ne zamenjam za noben denar. Spiš kot angelček in zjutraj se prebudiš kot prerojen. Tudi pšanček spi na njej že od začetka. Sedaj je stara skoraj 2 leti in pravi: Mami tuki na vodiki bom pančkala.  Težje je le vstajanje z postelje, kar po mojem mnenju ni primerno za 'hrbteničarje'.

Sex je pa lažji na navadnem jogiju. Na vodni postelji ni odriva.

Lp
Katjuša


(odgovor članu Staša)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vodna postelja
18.5.2006 7:04:16   
tanaja*
Jaz bi jo tud imela user posted image . Kolk približno stane in kako vse skupi izgleda? Polnjenje (pridejo gasilci al kdo?), vzrdževanje, rabiš kakšne posebne rjuhe, rabiš vedno priklopit, da je topla, a je to na elektriko, koliko "žre" elektrike ipd...????
Hvala za odgovore!


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vodna postelja
18.5.2006 7:05:03   
tanaja*
Aha, še to; a je dovisno koliko kg ima uporabnik? Ker moj mož ima 130 kg.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vodna postelja
18.5.2006 19:38:29   
G in T
Sama pa vodne postelje ne bi imela. Sicer na njej ležala še nisem, ampak zdi se mi, da se celo noč neki guncaš. Bi še morsko bolezen dobila.user posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?