|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krst - starši niso cerkveno poročeni
11.5.2006 12:20:25   
Anonimen
A lahko otroka krstiš, če nisi cerkveno poročen?

< Sporočilo je popravil puncica -- 11.5.2006 21:37:30 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRST
11.5.2006 12:33:03   
Mala Vita
Mislim, da neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRST
11.5.2006 12:40:06   
TONČI.
Midva nisva cerkveno poročena. On sploh nima cerkvenih zakramentov in sva brez problema krstila malega. Važno je samo, da ima vse zakramente (krst, obhajilo in birmo) boter.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRST
11.5.2006 12:44:43   
Anonimen
Mi2 sva v nedeljo krstila najinega sinka, pa nisva niti civilno porocena, patudi pri birmi nisva bila oba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRST
11.5.2006 12:56:28   
vidja
ja, lahko.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRST
11.5.2006 13:08:13   
*pepelka*
¸Ja načeloma lahko. Je pa res, da je to predvsem odvisno od duhovnika. Nekateri znajo kar precej komplicirati, spet drugi ti otroka ksti brez vsakega problema. Naš krti otroka, tudi če starša nista poročena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KRST
11.5.2006 14:22:52   
Anonimen
Zakaj pa ne, seveda lahko. Kaj ima to veze s porokouser posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KRST
11.5.2006 22:05:09   
smrka
Otroka laho krstis ce nisi cerkveno porocen 100%! Ker sem jest svojo tamalo krstila pa z mojim nisva porocena. Bistvo je da ima boter birmo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KRST
12.5.2006 9:44:08   
Anonimen
Kot je rekla hafi, je odvisno od župnika.
Naš prvega krsti, drugega pa ne. Ker pravi, da razume, da se lahko zgodi, da se prvič lahko "zgodi", ampak pred drugim imaš pa dovolj časa za poroko.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KRST
12.5.2006 13:37:54   
tejčica
Res je ful odvisno od župnika. Mi na srečo nismo imeli težav, pa nisva poročena. Moj ni veren tako da nima niti enega zakramanta, jaz pa krst, obhajilo in birmo. Imeli smo tudi samo enega botra (po moji strani), ker po njegovi strani ni nikogar z zakramenti.

Najbolje da se obrneš direktno na župnika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KRST
12.5.2006 15:43:34   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA
Kaj ima to veze s porokouser posted image

Seveda ima veze. Ampak s cerkveno poroko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KRST
18.5.2006 19:20:23   
skuštrana
Naš župnik krsti otroka tudi, če boter nima birme in ostalih stvari...Mislim, da je to full odvisno od župnika do župnika. Naš sploh ne komplicira, si poročen ali ne, glavno da dobi svoj denar..

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KRST
18.5.2006 21:33:03   
koala
Ja lahko. Jaz bom kmalu krstna botrca, majhni zlati punčki, pa njena starša sploh ni poročena.
Je pa verjetno res, da bi znal kakšen duhovnik komplicirat.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KRST
19.5.2006 19:48:38   
Anonimen
Vsak lahko krsti otroka. Tudi, če je recimo oče protestant ali musliman, mama pa kristjanka, pa se odločita otroka krstit, ga imata vso pravico.
Bistvo je, da ima boter vse zakramente. To pomeni, če je poročen, MORA biti cerkveno.
Torej, boter, ne starši!

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krst - starši niso cerkveno poročeni
24.5.2006 14:21:45   
BarbaraO
Kot so ti nekatere rekle: vse je odvisno od župnika. Midva takrat še nisva bila poročena, jaz imam vse zakramente, moj mož pa je le krščen. Če bi mi naš župnik kompliciral, bi šla k tistemu, ki mi ne bi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krst - starši niso cerkveno poročeni
24.5.2006 14:24:44   
Geja
Odvisno od župnika.... Nekateri te zavrnejo, drugi ne... user posted image

Preverjeno da te ne bo zavrnil pa je župnik Pavle iz Tunjic pri Kamniku... zelo znan... user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?