|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko vam pomeni telesna zvestoba?
21.6.2006 21:14:31   
Naja31
Danes sem v eni izmed slovenskih revij brala intervju s punco od Erazema Pinterja.
Zadnjič sem na Paprika TV videla tudi pogovor z obema in nekaj mi ne da miru.
On je tam (pa tudi že nekajkrat prej) javno izjavil, da on svojim puncam nikoli ni obljubljal telesne zvestobe, da on njo ima rad, da ji je psihično zvest, ampak da one od njega ne morejo in ne smejo zahtevati tudi telesne zvestobe.
Ko je njo voditeljica vprašala kaj si ona o tem misli je rekla"...da saj ona ne ve če je on njej res ne zvest".
Jaz bi rekla, da si punca mal zatiska oči, ampak to je pač njen problem. Drugače mi je čist ok punca, kolikor lahko o njej sodim na osnovi podobe iz medijev, ampak s tem da to tolerira pa priznam nimam najboljšega mnenja o njej.

Zame bi bilo osebno ponižanje če bi moj dragi naokoli razlagal da mi ni telesno zvest, ampak je pa psihično.
Zdaj me pa zanima kako vi gledate na to?

Meni je tudi telesna zvestoba zelo pomembna. Tako kot tista "v možganih", ampak tega ne ločujem. Kaj mi pomaga, če zatrjuje, da me ljubi, če seksa z drugo?  Ali pa seksa z mano in misli na drugo? Če se nekomu zvest, potem si v vseh pogledih.

No, kaj vi mislite?



< Sporočilo je popravil Naja31 -- 21.6.2006 21:15:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
21.6.2006 21:22:17   
koala
Zame so temelji uspešne veze ljubezen, spoštovanje in zaupanje.
Če lahko nekdo vara, mi ne more reči da svojega partnerja ljubi ali spoštuje.

Zame resna veza in kakršnakoli nezvestoba ne greta skupaj.

Sem pač starokopitna ampak tako pač je!!!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
21.6.2006 21:28:41   
lelaval
Očitno se je hotel javno hvalisat, kakšen Cassanova je, da so dobesedno vse nore nanj. Da bi bila njegova punca, bi bilo zame to preveč ponižujoče.  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
21.6.2006 21:45:37   
mamči
Mah, če misli okol drugih skakat pol naj še misli na njih, mene pa pusti na miru.

Ma sploh je moderno danes, da si psihično zvest, telesno pa pač ne najbolj.....mislim, kot da imamo dve osebi v enem telesu. Meni so to glupa nakladanja in opravičevanja za varanje.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
21.6.2006 21:59:23   
Mariposa
Meni je pomembna tako psihična kot telesna zvestoba. Če tega ni naj se kar pobere od kjer je prišel, ker je tu moja toleranca enaka 0user posted image user posted image




_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
21.6.2006 22:31:39   
Marogica
Kaj se sekirate punce. Erazem je pač takšen tip, nabit s samozavestjo in drugačnimi predstavami o življenju, ter obkrožen s puncami, ki ta njegov način pač akceptirajo. Torej, so vsi zadovoljni, on kot paša, one pa, ker se lahko pohvalijo, da so bile njegove.
Meni je všeč njegovo neodvisno razmišljanje, ne sicer vedno njegova vsebina, všeč mi je, da ima jajca in da ga nič ne spravi iz tira. Močan karakter. Pupe si pa temu primerne izbira. Ena močna ženska z njim ne bi nikoli šla v štric. Ni šanse. In to on dobro ve.

Meni pomeni zvestoba v vseh smsilih veliko, ker gre v bistvu za neke vrste spoštovanje in pripadnost, ki ga gojimo do partnerja. Vsaj v naši kulturi. V drugih kultrah pa pač gledajo drugače.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
21.6.2006 22:58:57   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
.
Meni je všeč njegovo neodvisno razmišljanje, ne sicer vedno njegova vsebina, všeč mi je, da ima jajca in da ga nič ne spravi iz tira. Močan karakter


Ja, meni se tud zdi en zanimiv človek. Pa res ful se ga da poslušat, njegovo razmišljanje je meni tud zelo dobro.
Če bi bla pa z njim in bi take flancal mi pa niti najmanj ne bi bilo všeč. Ja, očitno moraš bit poseben tip ženske, da to preneseš in da se ti zdi o.k.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
21.6.2006 23:40:51   
Sonrisa
Če telesne zvestobe ni, tudi psihične ne potrebujem ...
Tako pač jaz mislim.user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 1:00:21   
tipka
Jaz ne bi mogla seksati z nekom, če bi vedela, da gre le za šport. V mladosti mogoče ja, zdaj pa ne več. Še v mladosti sem vedno čutila nekaj, zdaj mislim, da ni bila vedno zaljubljenost, čeprav sem takrat to mislila, ne bom več o sebi.

Zelo dobra se mi zdi ugotovitev, da močne ženske ta človek ne bi mogel imeti ob sebi.

Smo pri vprašanju, če je možen seks brez ljubezni. Kar realna se mi zdi trditev, da moški drugače funkcionirajo, da je to pri njih zelo možno in zelo pogosto, koliko ima pri tem opraviti družbeni vpliv in koliko narava, ne vem, a to zgleda tako je. Ne pravim, da zdaj vsi po vrsti varajo, a če ne bi bili prepričani, da se to ne dela, bi več moških kot žensk seksalo brez zaljubljenosti.

Seks brez ljubezni za mene ne pride v poštev, zdelo bi se mi isto kot masturbacija, to pa lahko delam brez nezaželenih stranskih učinkov.user posted image

Morda je to prepričanje, da se da seksati brez ljubezni, pogojeno z željo po potrditvi svoje ženskosti oz. moškosti, zaželjenosti, sprejetosti in ne toliko zaradi želje po užitku in orgazmu. To so pa že čustva, nihče ne more torej reči, da gre le za seks. Uh, paše pisat o teh zadevah, veliko stvari si med branjem in pisanjem razjasniš.user posted image


(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 1:18:35   
Anonimen
Se podpišem pod TiNiGo.

Ampak v tistem starem pregovoru, da "ne moreš celo življenje jesti iste/enake juhe", je pa tudi nekaj resnice.

Ampak jaz sem vseeno ZA telesno zvestobo.

(odgovor članu Sonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 6:33:49   
srki
Kot prvo, o tem ne bi razpravljala na televiziji, kot drugo pa, sem za telesno zvestobo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 6:49:54   
dory
Veliko mi pomeni zvestoba v pravem pomenu besede...ce taga ni, potem je brezveze neki blefirat in filozofirat....telesno nezvest, psihicno jauser posted image ....kaksne butaste folk pobira...sej pol se pa ne cudim,da veze tkole razpadajo, k se mi zdi,da so cist znorel...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 8:32:56   
Sita
Zaupanje in zvestoba hodita skupaj z roko v roki.
Zvestoba je, da si vse življenje z nekom in ti niti na misel ne pride, da bi šel še kdaj s kom drugim.
Je pa zvestoba tudi, če si dva zaupata in eden ali oba izrazita željo, da bi šel še s kom in seveda oba to vesta. In ju ne moti. Ljudje so različni in sex zagotovo ni zmeraj povezan z ljubeznijo. Kajti če eden svojemu partnerju pove, da bo šel s kom iz takega ali drugačnega razloga, to ni prevara. Prevara pomeni laž. 
Če pa kdo odide z drugim na skrivaj, torej, da njegov partner ne ve, pa tu ni zaupanja in tudi ne zvestobe. Takšna zveza je pa itak slej ko prej obsojena na propad.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 8:58:02   
zoya_
Vsak živi življenje tako kot si ga želi. Enim je pomembno to, drugim drugo... Erazmova punca verjetno ni šele na TVju izvedela, kako on razmišlja. Mogoče ji je pa taka zveza všeč. Mogoče pa tudi ona to od svojega partnerja pričakuje... Verjetno če ji ne bi bilo všeč, potem ne bi bila z njim...
Drugače pa tisti tipi, ki se najbolj hvalijo, so na koncu največje copate user posted image

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 9:55:04   
kalbo
Veste kaj, tale Erazem Pintar je en navaden razvajen sinček bogatih staršev, ki je vseeno ohranil toliko pameti v glavi, da fura biznis, ki mu ga je oči postavil. Zdi se pa mi, da brez keša nebi mogel biti tak ****č, za kakršnega se ma.
Tud tisto njegovo kuhanje mi je blo mal mim. Kao jest sm care, v moji kuhinji ni vegete...big deal, v moji tud ne. Sicer pa naj podira kar leze in gre, če mu paše. Dokler bo pimpek stal bo srečen, pol bo pa konec.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 10:02:13   
Anonimen
Meni je pa sicer všeč tale Erazem, ker se mi zdi duhovit, zabaven in zelo postaven, pa ker zna uživati, sicer so mi pa njegovi ljubezensko-zvestobni nazori mim. Oziroma ne ločim med psihično in telesno zvestobo, to se mi zdi pesek v oči.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 10:56:23   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Veste kaj, tale Erazem Pintar je en navaden razvajen sinček bogatih staršev, ki je vseeno ohranil toliko pameti v glavi, da fura biznis, ki mu ga je oči postavil. Zdi se pa mi, da brez keša nebi mogel biti tak ****č, za kakršnega se ma.
Tud tisto njegovo kuhanje mi je blo mal mim. Kao jest sm care, v moji kuhinji ni vegete...big deal, v moji tud ne. Sicer pa naj podira kar leze in gre, če mu paše. Dokler bo pimpek stal bo srečen, pol bo pa konec.


user posted image user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 11:02:37   
taya76
Bravo Sita:)))
Tudi jst sm taksnega razmisljanja kt ti...
Nisem porocena,imam pa fanta k sva oba istega mnenja...In to kar si napisala mi je zelo vsec k v tem je dost resnice..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 12:37:45   
*Karmen*
Sreča je, da po tem svetu tavajo tako "starokopitni" kot "sodobni" ljudje. Tako lahko vsak najde takšnega človeka, ki ima podobno mišljenje kot on sam. Jaz sem definitivno zagrizena "starokopitnica". Glede Pintarja se pa podpišem pod Kalbov post. Ko takšen človek zaključuje z življenjem in sešteje svoje številke, je pod črto za seštevanje nešteto ničel. Zakaj? Enostavno zato, ker je imel skozi življenje okoli sebe toliko ljudi, ki so ga oboževali, imeli radi, z njim so uživali in z njim delili vroče noči. Na koncu pa vseeno ostane sam, star, z veliko denarja, s katerim pa si ne more kupiti človeka, ki bi z njim delil jesen življenja.

(odgovor članu taya76)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko vam pomeni telesna zvestoba?
22.6.2006 15:41:10   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Veste kaj, tale Erazem Pintar je en navaden razvajen sinček bogatih staršev, ki je vseeno ohranil toliko pameti v glavi, da fura biznis, ki mu ga je oči postavil. Zdi se pa mi, da brez keša nebi mogel biti tak ****č, za kakršnega se ma.
Tud tisto njegovo kuhanje mi je blo mal mim. Kao jest sm care, v moji kuhinji ni vegete...big deal, v moji tud ne. Sicer pa naj podira kar leze in gre, če mu paše. Dokler bo pimpek stal bo srečen, pol bo pa konec.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa meni Erazem sploh ni všeč, punce se pa itak lepijo nanj samo zaradi denarja. Me zanima, koliko bi jih imel, če bi bil en revček za tekočim trakom.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?