|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 8:09:26   
ljubezniva

pozdravljene
ali ima kater od vas tale voziček??Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck na tisti nemški spletni strani sem vidla da je cena 115 eur, a je kaj vreden za ta denar????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 8:17:28   
Anonimen
A to je tak?

user posted image


Samo v Quelleju je 219 eurov.Jaz sem imela pred 4 leti Haucka Joggerja Roadsterja in je bil super. Po moje je bil to kakšen predhodnik tega vozička. Bil je predvsem zelo lahek.

(odgovor članu ljubezniva)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 8:17:46   
Nixxon
Čao!

Na kateri spletni strani? Si si ga že kaj pogledala?

Sam iščem nekaj s podobnimi specifikacijami (velika kolesa iz gume), pa jih je zelo malo, še najbolj se ogrevam za FirstWheels-ov Track Elite (v Baby Centru je akcija).

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 8:20:57   
Anonimen
Evo, jaz sem jih tu našla:

http://de.bizrate.com/kinderwagenjogger/mid103486/products__keyword--jogging%20stroller.html

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 8:29:22   
ljubezniva
jaz sem ga tega našla na spletni stani kikiwelt.de
se mi zdi ful poceni in ne vem koliko je dober za ta denar...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 8:51:33   
hubi
http://baby.listings.ebay.de/Kinderwagen-tragen_W0QQfromZR4QQsacatZ15468QQsocmdZListingItemList

Poglej si tukaj, vozičkov malo morje. Pa uspešen nakup.

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 8:58:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ljubezniva

jaz sem ga tega našla na spletni stani kikiwelt.de
se mi zdi ful poceni in ne vem koliko je dober za ta denar...


Roadster je dober, samo to ni ta tvoj, sem zdaj videla, da so Roacdsterji še sedaj. Jaz bi malo pogledala na težo, Roadster ima npr. 11 kil, ta trvoj pa 13. V tem je že velika razlika. Čeprav tvoj ima vrtljivo sprednje kolo, Roadster pa ne ... Kaj pa vem, jaz, če bi še enkrat kupovala voziček, bi še enkrat kupila Roadsterja, ker sem bila res zelo zadovoljna. Tako da se mi zdijo te vozički v redu, mislim, da se zaradi cene ni za bat, da so zanič.

(odgovor članu ljubezniva)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 12:17:20   
lucika
meni se je tudi fuuul dopadel. sploh ko sem ga v trgovini probala. se mi je zdel manjsi in okretnejsi od ostalih. sem ga pa potem skupaj s traxxom postavla, pa ni nic manjsi od njega. midva sva se potem za traxx odlocla, ker se kosara obraca.
lahko ga gres pogledat v ariela. po moje ne more bit slab, ce drugo ne, pri nas stane 68.000; za tak denar pa mora vozek nekaj nudit, al ne=?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.6.2006 13:55:29   
Pikabu
Mi imamo star model mini star by hauck, sicer 4 - kolesenik in smo nadvse zadovoljni. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.8.2006 13:01:13   
shonny
OJLA, si kupila potem voziček JOGGER JUPITER od HAUCKA? Si bila zadovoljna? Je kaj vreden za borih 115 eurov??? Poznaš še koga, ki ga je uporabljal??
lpuser posted image

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.8.2006 13:04:09   
shonny
Vse, ki ste uporabnice vozička JOGGER JUPITER 3 - povejte mi, ga je vredno kupiti? Na pogled (videla sem ga samo na spletni straniI je zelo lep. Kakšen pa je, ko ga uporabljaš? Se zloži na majhno (za v avto)? So materiali pralni?Ga je možno naročit samo prek interneta?

LPuser posted image

(odgovor članu shonny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
9.8.2006 14:40:20   
ljubezniva
jaz sem ga kupila in se mi zdi zelo vredu, zelo dobro je vodljiv, material je pralen, se da blago dat dol in oprat...jaz imam fiat punto in gre noter v prtljažnik...bomo vidli kako bo ko bo dojenček noter...je pa primeren že za novorojenčka, saj se poleže vodoravno do konca...
meni se zdi super...
lahko ga kupiš tudi v arielu ampak stane 65000 sit....
zdaj je na kikiweltu 129 eur...še zmeraj bolj poceni s poštnino skupaj kot pri nas

(odgovor članu shonny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
10.8.2006 16:06:37   
danaja1
Ljubezniva a praviš da ga daš lahko v Puntov prtljažnik. Mene tudi to zanima, ker imam ravno Punta. A ga zložiš takega kot je videti na sliki na Kikiweltu, al moraš kaj dol vzet.
Jaz namaeravam kupit
VOZIČEK:                       129          EUR
AVTOSEDEŽ:                    70            EUR
VREČA ZA NOGE:           36            EUR
MARELA:                          13             EUR
TORBA:                             19            EUR
DEŽNA PREVLEKA:          13            EUR
SKUPAJ                             280          EUR
Kaj si ti še od tega vzela in koliko te je koštala poštnina?
Katero barvo si pa vzela, ali veš kaj boš imela P ali F?

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
11.8.2006 8:21:49   
ljubezniva
ja v punto gre brez nič odmontirat, razen polico od prtljažnika.
poštnina je 25 eur.
vzela sem samo voziček ker vrečo imam, svetlo plavega čeprav ne vem kaj bom imela

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
11.8.2006 21:55:54   
danaja1
Ljubezniva hvala za odgovor. No super da gre v Punta, ja ga bomo mi tud naročili. Koliko dni si pa čakala da so ti ga dostavili? A barvo sky si naročila? Kdaj imaš pa ti rok? Kje v Arielu si ga ti gledala? Pri nas v Kranju v Arielu ga še nimajo!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Ampak na sliki mi zgleda super. A vse ostalo se ti zdi OK, npr. naqčin zlaganja oz. enostavnost, dvigovanje naklona,....

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jogger Jupiter 3 von Mini-Star by Hauck
14.8.2006 13:00:35   
ljubezniva
rok imam 01.12.2006, takrat so imeli samo tako barvo, čakala sem ga približno 2 tedna od kar sem plačala...

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?