|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rolerji in nosečnost
1.8.2006 23:34:01   
Anonimen
Pozdravljene jaz bi se rada pozanimala ali ima katera rolerje in imate kake slabe izkušnje iz tega.

Ker jaz si jih želim kupit in me soseda pregovarja da so nevarni in da se ni priporočeno vozit z njimi v nosečnosti.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 8:00:03   
asso
Jaz ti bi v nosečnosti res odsvetovala za rolerje. Ne za drugo, ampak zaradi možnih padcev...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 10:17:49   
Bonnie_RR
Še najbolj izkušenim se lahko kaj zgodi (mislim na padce ipd), zato jaz ne bi "izzivala" s tem v nosečnosti.
Raje počakaj in na druge načine uživaj v nosečnosti, rolaj se pa po porodu.

Moje mnenje... 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.8.2006 10:19:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 10:20:38   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

Raje se vozi s kolesom. Jaz sem se z rolerji vozila nekje do 13t potem, sem pa prešaltala na kolo, ker me je mal začelo dajati ravnotežje in če bi padla...


saj za kolo tud rabiš ravnotežjeuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 10:24:48   
krfjolca
Jaz sem veselo rolala do 15. tedna. Potem sem imela pa manjšo nezgodo - na križišču mi je pri bremzanju zašel majhen kamenček med bremzo in zadnje kolesce, izgubila sem ravnotežje in padla. Avto se je pa ustavil 5 cm pred mojim nosom. Bilo mi ni nič, razen popraskanega kolena, ustrašila sem se pa precej. Zdaj čakajo rolerji v omari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 11:41:51   
x_srečka_x
Ja jaz sem se tudi ene parkrat v nosečnosti pelala z rolerji... Pa nikoli ni bilo nič narobe,zdaj pa tega raje ne sprobavam je trebuh že malo večji,raje se vozim s kolesom user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 11:43:35   
Billi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene jaz bi se rada pozanimala ali ima katera rolerje in imate kake slabe izkušnje iz tega.

Ker jaz si jih želim kupit in me soseda pregovarja da so nevarni in da se ni priporočeno vozit z njimi v nosečnosti.



Jaz imam rolerje - odkar sem noseča v omari. Mislim, da nosečnost ni ravno pravi čas za učenje novih športov. Že tako ali tako rolerji niso primerni za nosečke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 13:26:14   
severnica77
Tudi jaz se ne rolam odkar sem user posted image  pa bi se še brez problema lahko. Preveč me je strah, da ravno zdaj padem in si kaj polomim. Rentgen pa je škodljiv ... Po moje je tudi bolje kolo. Je manj verjetnosti, da padeš.

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 14:42:59   
lu155
zdei ko sm bla na morju,sm skori vsak dan šla s sestro mal rolat..mal po obal..sm je pa res de morš bit ful previdn!men je blo fajn!

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.8.2006 15:59:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lu155)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rolerji in nosečnost
2.8.2006 19:56:40   
frrrr
rolanje v nosečnosti ni tolk nevarno, če že znaš rolati... kot sem razumela, bi jih šele nabavila - mislim, da se kot user posted image nikakor ni dobro spuščati v začetniško rolanje.
sama sem letos rolala 3x, pa še to sem opazila, da sem malce okretna in sem morala biti veliko previdnejša kot sicer.
počakaj raje kakšno leto... zdaj pa na kolo ali pešaka okol...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rolerji in nosečnost
3.8.2006 23:17:39   
Anonimen
jaz vam rolerje odsvetujem v nosečnosti in po porodu.  Če katera ne verjame lahko vpraša mojo znanko kak je met malega otročka ko ga moraš dojit in desno roko od ramena pa do prstov + 3 prsti v mavcu zarad rolarjev.

Jaz osebno sem tudi fasala padec bil je v sredini nosečnosti ko sem se pelala z rolerji po klancu in naenkrat sem bila na kamenčkih in bum.
Posledica:  problemi nismo morali slikat dobila pa gips in bergle.
Si morate predstavlat trebušček pa bergle joj kaka neroda sm jaz.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rolerji in nosečnost
4.8.2006 9:16:02   
krfjolca
Zoprno je ve tem, da pri poškodbah sploh ne slikajo, ampak ti preventivno nataknejo mavec, pa če je kaj polomljeno ali ne. Po porodu bom pa jaz gotovo šla kaj rolat, če bo vreme dopuščalo. Če ne prej, pa potem spomladi. Tamalega v športni voziček, pa bova šla na sladoljet v mesto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Na katerih forumih sodelujete?
KIKI****

Sodelujete na spletnih forumih?

DA (62%)

NE (38%)


Število vseh glasov: 201

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!