|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popek
10.8.2006 15:52:33   
Anonimen
Ok, spet eno čudno vprašanje za vse, ki se vam je popek obrnil navzven.
Ste to kako začutile, da se vam obrača? Sama imam namreč precej globokega, zdaj je spremenil obliko in postal malo bolj "plitek" me pa danes po malo pika tam okoli, tu pa tam kot bi me nekdo z iglico user posted image . Mislite, da se mi obrača navzven?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popek
10.8.2006 16:20:00   
ada2
mene je tudi tako pikalo nekaj časa, ampak nisem povezala s temuser posted image . mogoče pa je res od obračanja. le glej da si ga pošteno popucaš, ko bo do konca ven obrnjenuser posted image  (to so mene hecali pri prvi nosečnosti, ne zamerit). ampak včasih je pa tako pikalo, da kar vdihnit nisem upala.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popek
10.8.2006 16:30:41   
slumpo
oj

jaz sem šele v 8T pa me je enkrat že prav pošteno špikal pri popku ne vem zakaj pa tudi več kot toliko pozornosti nisem dala na to...mož je le reku da si mali napeljuje klimo ker mu je vroče pa smo opravili. user posted image user posted image

LP

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popek
10.8.2006 19:19:11   
TONČI.
Jaz nisem nič čutila. Je pa res, da te proti koncu nosečnosti lahko kjer koli špika user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popek
10.8.2006 20:28:23   
x_srečka_x
Nisem čutila nič da bi me kaj špikalo user posted image  Pa prav fino zgleda ko je kot en "štoflc" user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popek
10.8.2006 20:38:23   
frrrr
pr men ima pa vsak dan drgačno obliko... moj pravi, da žvižga user posted image
je pa še mau navznoter obrnjen.

kdaj pa se ponavadi obrne nazven?

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popek
10.8.2006 20:43:07   
Aja1
Meni se je del zgornji popka že čisto zravnal, tako da se bo verjetno vsak čas še preostanek. Če napihnem trebuh je že čisto raven.

_____________________________




(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: popek
10.8.2006 20:57:24   
Udb
Meni se je samo zravnal - nič se ni okrog obrnil.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: popek
10.8.2006 21:17:41   
Bonnie_RR
Meni se tud ni navzven obrnil, samo zravnal. Nisem nič čutila. Špikanje?user posted image Ne.

Je bil pa kmalu po porodu spet v normalnem stanju.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?