|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majice z napisi
3.9.2006 13:33:07   
Anonimen
Hej.

Se ena ''nova'' ideja user posted image  

Material:
- enobarvne (najboljse) majice (bombaz)
- napihljive barve v tubi
- likalnik
- casopis

V majico noter das casopis, da se ne zlepi skupaj, narises zeljeni vzorcek (jaz sem narisala znak od siddharte, ker je sablona v CDju) oz. napis, pustis, da se posusi in polikas po notranji strani (nizka temperatura! ce ne se zalepi na drugo tkanino). Pere se pa potem obicajno lahko na 40°C.

Pa se ideje za napise (iz ene tuje baby straniuser posted image )
- SMALL BUT DANGEROUS
- MY MUMMY ROCKS
- MY DADDY ROCKS
- I WANT CHIPS, CHOCOLATE AND CAKE
- BEDTIME SUCKS (za na pizamo)
- THE/MY NAME'S ****
- DADDY'S GIRL
- I user posted image  MILK
- JUST CHILLIN'
- LITLLE MAN
- BABYFACE
- BABY BOY/GIRL
- THE BOSS
- CUPCAKE
- GORGEOUS
- HEART BREAKER
- ACTION MAN
- GORGEOUS GIRL
- DUDE
- WANNABE + slikca
http://www.totsplanet.co.uk/index/funky_baby_clothes/list-all 

Slikce sledijo, samo posusit se morajo barve ... user posted image

LP, Ribica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majice z napisi
3.9.2006 15:34:05   
Ro-La
jaz sem kr barve za tekstil kupla in ustvarjala (ko sem bla mladauser posted image ), celo bulerje sem si oranžno preštrihalauser posted image ....matr za kaj sem vse mela cajtuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majice z napisi
3.9.2006 21:50:21   
mimikimi
ojla! Jaz bi pa tudi rada naredila eno majčko z napisom  pa je zadnič ena punca na RR omenla, da se lahko kupi en papir na katerega neki gor natisneš, pol pa sam z likalnikom polikaš čez papir pa se potem na majčki pozna. A kdo ve kje se ta papir da kupit, rabim pa nujno!!user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majice z napisi
3.9.2006 22:00:58   
SanjaS
Prodajajo tak papir  v mlace večjih papirnicah-sem ga enkrat zasledila v Mladinski knjigi v LJ med papirji za foto print.

Lahko natisneš gor fotko malčka in zgleda kr o.k., edini problem je, da zadeva ni tko zlo obstojna (vsaj pri meni se je tako izkazalo) kot so napihljiv barve...

Lp,

S.


(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majice z napisi
4.9.2006 7:53:32   
KBM
Ta papir se tudi kupi v trgovinah z računalniško opremo

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?