|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vibrator, japonske kroglice..in še kaj
5.8.2006 22:35:34   
sanasan
joj, meni se že frka, moža že cel mesec ni doma, ker se potepa user posted image
mene je pa začelo razganjati od hormonovuser posted image

punce (in fantje),
na kaj moram paziti pri nakupu vibratorja...oz.kaj mi priporočate?
in kaj pri japonskih kroglicah (a se sploh splačajo)?
a priporočate še kak drug (ne-človeški) pripomoček?
sem pa mislila vse to uporabljat tud v dvoje (z možem)...
malo sem gledala na venerashop, bi kar tam naročila...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.8.2006 22:41:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vibrator, japonske kroglice..in še kaj
5.8.2006 22:55:26   
sanasan
ej, radha, midve se pa fajn izmenjujeva na forumu, ravno sem ti odgovorila na drugem področju...
ja, dedc se izobražuje (upam, da ne tudi na istem področju kot jaz zdajleuser posted image ) , pa svojo žlahto je šel mal prekontrolirat...

kako je pa za user posted image  , če ima ženska med sexom kroglice? a je to sploh možno? pa ne se zgražat, sem še v kameni dobiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.8.2006 23:15:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vibrator, japonske kroglice..in še kaj
5.8.2006 23:24:06   
sanasan
ja, Radha, se mi tako frka, da že ženske zasledujemuser posted image

ja, če bi se pa moj spomnil kje drugje 'orat', bi ga pa kar katapultirala v kako drugo osončje...user posted image

ja, mislila sem, da je možno imet kroglice tud med sexom, pa sem premišljevala, kako to moški občuti...ni kaj, noč ima svojo moč (s hormoni vred)....

se moram pozanimat, da ne bom v kakšnem rumenem tisku pristala - da ena bjonda kroglic ni mogla več ven dobit...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.8.2006 23:27:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vibrator, japonske kroglice..in še kaj
5.8.2006 23:28:13   
sanasan
zgleda, da kroglic ne bom rabila, moža itak tako malo vidim, da ko se prikaže, sem vedno takoj zauser posted image


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vibrator, japonske kroglice..in še kaj
5.8.2006 23:34:14   
sanasan
ja, o prstanu sem tud že razmišljala, samo,  hm, kaj pa vem...se mi zdi, da se zelo boji za svoje 'bogastvo', pa ne vem, če ga bom uspela prepričat za tole stvarco...ah, ga bom poskusila presenetit...

ja, pa glej, da te moj ne odkrije user posted image , sva imela pred časom eno (zanj) resno debato, ker sem toliko visela na rr, da je mislil, da sem si omislila kakega ljubimca...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vibrator, japonske kroglice..in še kaj
6.8.2006 11:58:35   
KIRA
jaz nimam nič razen vibratorja in lisic. pa še to dvoje uporabljam le ene 2x letno. ni mi všeč ni "ta pravo". raj potrpim, pa mi je z mojim tolko lepše.
vibratorji pa so različni - po okusu. vzemi ga  v roke, pa boš videla, kaj ti je všeč. vse ostalo je brez zveze da ti razlagam, ker sama najbolj veš, kaj ti paše.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vibrator, japonske kroglice..in še kaj
11.8.2006 16:00:12   
lu155
se podpišem pod KIRO!
ker te "šare"je že full....meni je vibrator uredu za kdajuser posted image
japonske kroglice....enkrat sm probala...se mal s tistim igračkat...pa mi full..ni blo všeč!

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vibrator, japonske kroglice..in še kaj
13.9.2006 17:35:39   
nina malina
Japonske kuglice so zakon!
user posted image


_____________________________

"Kdor hoce videti, mora gledati s srcem. Bistvo je ocem nevidno." (Antoine de Saint-Exupery - Mali Princ)

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vibrator, japonske kroglice..in še kaj
13.9.2006 21:54:31   
Anonimen
Ja midva mava japonske kroglice, pa kovinski vibrator in silikonskega, pa jajček. s pridom vse uporabljava za predigro in morm rečt, da je vse skupi zakon.

Je pa silikonski neprimerno boljši, kot pa kovinski.
Aja pa zadnič mi je moj dragi kupil lisice in je fullll zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina malina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?