|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
31.8.2006 19:17:38   
Anonimen
seveda tiste,ki še tega niste:
 
Jennifer Crusie:STAVA

  in

Allison Pearson:Le kako ji to uspe?
 
Zanimivi lahko berljivi vsebini.Pritegneta bralca.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
31.8.2006 19:23:28   
copka
neva,

a lahko samo na kratko poves o cem pise? Pa da ne bos cesa razkrila!!!!user posted image

hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
31.8.2006 20:27:14   
Anonimen
Jaoj pa res niti na kratko nisem povzela vsebine.!!!user posted image

STAVA:Minerva Dobbs ve,da prava ljubezen obstaja samo v pravljicah,še zlasti
z moškim,ki jo povabi na večerjo samo,da dobi stavo.Pa čeprav je ta moški Calvin Morrisey,pred katerim ženske padajo na kolena.Cal ve,da resno
razmerje ne pride v poštev,zlasti ne z žensko,ki je tako tečna kot Min.Pa čeprav nosi krasne čevlje in z njo ni nikoli dolgčas.
Ko se na koncu večera poslovita.se oba strinjata,da se po tej neuspešnio večerji nočeta več videti.
Vendra ima usoda z njima drugačne načrte in žečez nekaj časa se njini poti spet prekrižajo.Kmalu se spopade z ljubosumnim bivšim fantom,krofi Krispy Kreme,odločno psihologinjo,teorijo kaosa,strašljivo inteligentno mačko,
piščancem z marsalo in z več tveganimi ponudbami,kot si jih je kdo od njiju
lahko predstavljal.Vključno z največjim tveganjem-s pravo ljubeznijo.

Komentariji tistih ki so prebrali knjigo:
"Težko se je upreti..tobogan zabave...popolna knjiga za pobeg od vsakdanjosti."
"Čista zabava.Dajte no,privoščite si"
"Inteligentna,seksi zgodba o intrigah,zapeljevanju,med branjem katere se bodo bralci smejali na glas in nestrpno obračali stran za stranjo.."


Le kako ji uspe?
______________________
Kate Reddy je upravljiteljica skladov in mamica dveh otrok,ki lahko žonglira z devetimi različnimi tečaji v petih različni časovnih pasovih in sebe ter dva otroka umije,obleče in spravi iz hiše v pol ure.
Kate,žrtev pomankanja časa,šteje sekunde tako,kot druge ženske štejejo kalorije.Ko hiti iz sestanka na sestanek,se ji po glavi vrti nori krog zaposlene mame.......

Komentariji:"Knjiga,v katero se človek zaljubi.Zrel roman,ki je na smrt smešen,ganljiv in poln grenko-sladkega priokusa življenja vsakega izmed nas."

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
3.9.2006 19:33:21   
copka
hvala user posted image  si zelo pridna!

slisi se zanimivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
3.9.2006 21:42:48   
Miss Piggy
odlični knjigi!!!
že prebrala!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
9.9.2006 23:18:14   
feniks
Le kako ji uspe?! Priznam, da sem "dol padla" ko sem začela knjigo brat! A je še katera sebe spoznala v knjigi?user posted image

_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
11.9.2006 9:29:15   
Anonimen
Niti najmanjuser posted image No ja,ko sem še v službo hodila je bilo podobno.Trije turnusi,če sem imela partnerju kaj nujnega sporočit,sva uporabljala listke.Poredko sva se videvala,ker sva delala v nasprotnih turnusih,otroci so naju videli malo.
Saj zato je pa na koncu vse skupaj pustila,ko je opazila,da ji gre družina narazen.Kar je preveč,je preveč,denar je danes pomemben,vendar ne toliko,da žrtvuješ družino.

(odgovor članu feniks)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
11.9.2006 13:10:47   
tanikaa
Glih danes grem v knjižnico pa bom videla, če se da katero od teh dveh dobit. Sicer pa imam itak tak dolg seznam knjig, ki jih hočem prebrati. Seveda sem si ta seznam naredila prav na tem forumu user posted image

Sem pa pred dvema dnevoma prebrala  V njenih čevljih. Ful dobro. Tak fajn za možgane dat na pašo. Če je katera še ni prebrala jo toplo priporočam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
11.9.2006 19:05:29   
feniks
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Niti najmanjuser posted image No ja,ko sem še v službo hodila je bilo podobno.Trije turnusi,če sem imela partnerju kaj nujnega sporočit,sva uporabljala listke.Poredko sva se videvala,ker sva delala v nasprotnih turnusih,otroci so naju videli malo.
Saj zato je pa na koncu vse skupaj pustila,ko je opazila,da ji gre družina narazen.Kar je preveč,je preveč,denar je danes pomemben,vendar ne toliko,da žrtvuješ družino.


Pišuka, pri meni je toliko podobnosti, da sem parkrat knjigo odložila in malo paranoično gledala okroguser posted image
a, tolažba, da jo še nisem do konca prebrala (hm, hm)



_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
13.9.2006 19:44:13   
Anonimen
>AJojj sedaj sem ti pa konec pokvarila,ko sem povedala,kako se konča.
Oprosti!!!Bi mi morala prej povedat,da je še nisi cele prebrala.user posted image

(odgovor članu feniks)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
13.9.2006 20:48:39   
feniks
nič hudega...user posted image

_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
14.9.2006 8:16:46   
Anonimen
user posted image user posted image Ja eni ne marjo,da se jim pove konec zgodbe.
Jaz pa imam grdo navado,da kadar je stvar zelo napeta in mi gre že na živce,ves zaplet zgodbe,poškilim kako se konča in nato lahko mirno berem dalje.user posted image user posted image

(odgovor članu feniks)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljubitelji knjig-to morate prebrati..
10.10.2006 5:48:48   
frufru
Trije v postelji je po mojem mnenju knjiga, ki bi jo moral-a prebrati vsak-a, ki se odloči za naraščaj, pa naj bo načrtno ali ne. Na humoren in malček ciničen način spregovori o nosečniških problemih ala hemeroidi, o odnosu moški ženska v svetu, ki je podrejen karieri in postavlja čustva na stranski tir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?