|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 11:21:58   
Anonimen
No punce, zdaj mi pa nekaj povejte. mogoče se vam bo zdelo smešno, ampak jaz imam občutek, kot da ne počnem dobro. Tip mi je sicer rekel, da bi mogla sama vedet kako se to počne...
Kako ve to izvajate? Kot bi jahale konja..user posted image ? ali drugače? prosim opis..
hvala..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 11:43:09   
Anonimen
Jahaš konja, čepiš nad njim in še  in še....lahko se obrneš, da mu hrbet kažeš...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 12:11:39   
Anonimen
Ja ampak njemu to ne sede-da kao jahaš, al pa jaz ne znam. groza!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 12:12:45   
total
Se strinjam z nati,vglavnem skačeš ko nora.....user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Jahaš konja, čepiš nad njim in še  in še....lahko se obrneš, da mu hrbet kažeš...


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 12:20:15   
srki
Ja pol naj ti pa on pove, kako se to dela, če je že tako pameten in pravi ta ti ne znaš. Verjtno tudi on ne zna.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 12:21:42   
srki
Mi je jasno, zakaj je tako malo odgovorov, pa še tisto "prosim opis"....verjetno se spet nekdo naslajauser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 12:26:32   
Anonimen
Srki, naj se naslajajo..vsaj nekje, če ne pod odejo doma user posted image
Anonimna, sej ne rabiš jahat (skakat), si lahko pri miru, malo privzdigneš tvojo hmhm, pa naj on nabija, je tud to luštno.user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 12:29:17   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja ampak njemu to ne sede-da kao jahaš, al pa jaz ne znam. groza!!!user posted image


Če njemu ne paše da ga jahaš naj ti pove kaj mu paše, sicer pa ko si " zgoraj" jahaj kot tebi paše, potem pa zamenjajta na pozo katera njemu paše. Ja ko si na njem, ga vprašaj kako mu je všeč, hitro, počasi, naprej, nazaj, gor, dol, spredaj, zadaj.

A on se je pa rodil kao profi v seksu, ko ti je reku, da bi ti to mogla vedet user posted image

Ti že veš kaj tebi paše, če pa njemu kaj ni naj pa pove, saj ti ne moreš občutiti njegovih občutkov, lahko jih vidiš ali pa slišiš.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 12:29:44   
Anonimen
Ja ampak njemu to ne sede-da kao jahaš, al pa jaz ne znam. groza!!!

Glede na to kaj si napisala, te ne razumem zakaj sploh sprašuješ, če mu ne sede. omislita si Kamasutra knjigo, pa raziskujta, sem čas si vzemta. Če pa maš kaj za spraševat, sprašuj nas tukaj kako je in če paše.Jest te ne morem naučit, sorry.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 14:12:52   
lelaval
Ti mu reči, da delaš tako, kot tebi paše, če pa njemu to ni všeč, pa naj ti pove, kako naj delaš - pa boš vidla, če bo potem njegova poza tebi pasala ali ne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Položaj-ona zgoraj
4.10.2006 14:40:27   
Sita
Pa saj lahko on miga kot mu paše. Teb ni treba nič. Naj kar on miga pa hujša ....

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Položaj-ona zgoraj
5.10.2006 7:32:04   
LARIKA
Meni ni jasno kako tega ne znaš user posted image , to je ja tako naravno da se tega pomoje niti ne moreš naučit.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Položaj-ona zgoraj
5.10.2006 8:52:33   
Zahi
vse je v občutku.. vsedi se gor.. in delaj s telesom tako, kot da bi se nežno igrala z roko z njegovo štango..

torej.. igraj se.. ne obremenjuj se kako se to dela.. dela se tako kot to delaš ti!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Položaj-ona zgoraj
5.10.2006 16:12:00   
firasto
No, nihče ni prišel učen na svet. Tudi midva se po skoraj 20 letih redne vadbe še vedno naučiva kaj novega. Dobi si kakšno dobro knjigo (npr. orgazem brez meja ali drugo), potem pa vaja, vaja in še enkrat vaja, pa bo šlo.user posted image

_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Položaj-ona zgoraj
5.10.2006 18:11:39   
NENAJANI
Delaj tako, kot tebi paše!!!!!!!!  Kaj ti pa paše pa že moraš vedeti!!!!user posted image

Npr. jaz ne skačem kot nora, ker mi bolj paše v krogu (torej mešam kot norauser posted image )


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Položaj-ona zgoraj
5.10.2006 18:13:29   
NENAJANI
IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

Delaj tako, kot tebi paše!!!!!!!!  Kaj ti pa paše pa že moraš vedeti!!!!user posted image

Npr. jaz ne skačem kot nora, ker mi bolj paše v krogu (torej mešam kot norauser posted image )



Pozabla povedat, da se midva menjujema. Ekrat on, enkrat jaz!  Tako sklepama kompromis tudi v postelji!!!  Oba pridema na svoje!!!!user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Položaj-ona zgoraj
13.10.2006 21:03:50   
Babaloo
Pa naj te prime malo za ritko in ti pomaga narekovati tempo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Položaj-ona zgoraj
13.10.2006 21:38:45   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

Delaj tako, kot tebi paše!!!!!!!!  Kaj ti pa paše pa že moraš vedeti!!!!user posted image

Npr. jaz ne skačem kot nora, ker mi bolj paše v krogu (torej mešam kot norauser posted image )




TA je pa dobra, sem se oreng nasmejala :) Nena rasturas :)

Anonimna delaj kot Nena pa mu bo zihr pasal, skaci kot nora in mesaj kot nora pa bo!!!

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Položaj-ona zgoraj
13.10.2006 21:52:50   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

Delaj tako, kot tebi paše!!!!!!!!  Kaj ti pa paše pa že moraš vedeti!!!!user posted image

Npr. jaz ne skačem kot nora, ker mi bolj paše v krogu (torej mešam kot norauser posted image )




TA je pa dobra, sem se oreng nasmejala :) Nena rasturas :)

Anonimna delaj kot Nena pa mu bo zihr pasal, skaci kot nora in mesaj kot nora pa bo!!!

a takole smrkaaa
user posted image

user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?