|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzglavnik
21.10.2006 8:10:12   
mala zirafa
Kdaj ste svojemu otroku prvič dale vzglavik za spat? Ve katera za kak članek?naša hči ima 2 leti in ne vem do kdaj je priporočljivo spat brez njega.In še to, a ve katera za zimske odeje polnjene s poliestrom po ugodnih cenah dimenzij okoli  90 x 200cm?
Na plan z odgovoriuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzglavnik
21.10.2006 10:35:07   
StBarbara
Naš je tudi strar 2 leti/3mes, pa še nima nobenega vzglavnika. Kaj pa vem, mogoče ga bomo kmalu nabavili.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzglavnik
21.10.2006 10:56:09   
Anonimen
Naš pa ima tri leta,pa nima vzglavnika.Moji ga tudi dolgo niso uporabljali,
šele ko so osdrasli.Pravijo,da je bolj zdravo za vrat in hrbtenico,če se ga ne uporabljauser posted image

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzglavnik
21.10.2006 11:03:20   
Maxica
Naš ga v svoji posteljici tudi še nima. Zadnje čase sicer spi pri nama, tako da pa glavico vedno da na vzglavnik.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzglavnik
21.10.2006 22:59:14   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Pravijo,da je bolj zdravo za vrat in hrbtenico,če se ga ne uporabljauser posted image


Meni je moja maserka, ki je sicer medicinska sestra, rekla, da je fajn, če ga ima - pač velikost primerna otroku. Saj je na trgu ponudbe še pa še. Ker če leži na boku, potem celo noč delajo vratne mišice in se ne odpočijejo. Enako, če leži na hrbtu. Naša ga ima od slabih dveh let naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.10.2006 23:11:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vzglavnik
22.10.2006 9:38:56   
mily
Moja NIka ga ima, ampak ga skoraj nikoli ne uporablja. Vedno kr zleze dol z njega. Stara je pa 4.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vzglavnik
22.10.2006 9:40:20   
frutka_
Naš ga tudi ima. Enega ima še od malega za dojenčke, ki sem ga kupila v Odeji in tadrugega iz Ikee. Oba sta čisto nizka in ravna. Ima ju v posteljici in kadar mu ne paše jih potisne vstran.
Jaz se čisto ne strinjam s tem, da ne potrebuje nekaj pod glavo. Namreč, ko imaš novorojenčka široko previtega ga kup plenic drži višje od glave. Meni so priporočali, da ima dvignjeno ležišče. Najprej sem ga dvigovala z brisačko pod jogijem in kasneje s pojštrčkom za dojenčke (ko je bil večji dojenček!). ne vem, tako so meni rekli naj počnem.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vzglavnik
22.10.2006 9:43:32   
CatJa
Tudi Jan ga ima. Visok je približno 4 cm, ko položi glavo gor, pa se itak splošči na kakšna dva cm.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vzglavnik
22.10.2006 9:45:41   
CatJa
Da odgovorim še na vprašanje: uporablja ga nekje eno leto.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vzglavnik
22.10.2006 10:49:55   
mala zirafa
Hvala punce za odgovore!Mislim da ji ga bomo kar kupili.Kateri je pa primeren?Videla sem jih v baby centru 3 vrste.Če pomislim da ga jaz ne bi upor., bi me po mojem tudi bolele vratne mišiceuser posted image .lp

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vzglavnik
22.10.2006 21:29:19   
frutka_
Ne vem od kod ste ampak jaz ti priporočam obisk trgovine Odeja Škofja Loka kjer ti bodo znali ustrezno svetovati. V MB je trgovina na Tržaški v Merkator centru.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vzglavnik
23.10.2006 8:40:21   
mala zirafa
Ja, saj v BC imajo pouštrčke od Odeje, vse tri velikosti.Bom počakala na odgovor še od kakega dohtarja-ortopeda.Vam sporočimuser posted image .Smo pa iz Kopra.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vzglavnik
26.10.2006 12:40:17   
honey
Mi smo imeli prve dni, ko je prišel iz porodnišnice, pleničko namesto vzglavnika, kmalu (pri kakšnem mesecu) pa sem šla v Odejo Škofja Loka in sem mu kupila takega nizkega prav za novorojenčke. Malo pred 1 letom pa sem mu ga zamenjala za malo debelejšega, ampak itak se potem splošči, ko glavo položi nanj.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?