|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na kahlico
29.10.2006 21:09:50   
lojzika
Naš še ne 18 mesečnik se spomni, včeraj da ga lulat. Reče jujat pa jaz hitro po kahlico in uspelo mu je naredit prvo lužico v kahlico. Danes čez dan je šel pa 3x na kahlico. Vmes sem ga pustila v gatkah, ki pa jih je tudi zmočil, drugače je bil pa v plenički.

Je to samo obdobje ali je morda res pripravljen?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na kahlico
29.10.2006 21:30:07   
frutka_
Najbrž je pripravljen, če je sam rekel. Kar vzpodbujajte ga in ne pozabite, da se bodo mokre nesreče še najbrž kdaj zgodile zato nabavite goro gatk in dodatnih oblačil za preobleč.

Bravo!

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na kahlico
29.10.2006 21:51:47   
rainbow
user posted image  za prve poskuse!!

Poletje je sicer najboljši čas za te zadeve, ker če bo zdaj kar brez plenice, boš imela kar nekaj zadev ekstra za pranje; Po moje ima tudi še čas, je mlajši od moje ta mlajše, nimam namena še to delat z njo, drugo poletje.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na kahlico
30.10.2006 5:18:16   
dskubin
Jaz poznam punčko, ki je bila pri tej starosti suha (čez noč in čez dan). Je isto tako rekla kar en dan, da bo lulala in kakala v kahlico in konec s plenicami. Pa se je še dojila. Poskusite, mogoče bo šlo.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na kahlico
30.10.2006 7:00:55   
Katrin
user posted image  za kahlico!

Tudi jaz poznam fantka, ki je postal suh pri 19 mesecih. No, naša user posted image  bo stara 20 mesecev in je pred dvema tednoma zudi sama začela kazati na kahlico in vleči pleničko dol. Morda pa tudi nam kmalu uspe!

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na kahlico
30.10.2006 7:47:02   
lojzika
No tud jaz sem mislila da bo to drugo poletje oziroma maja, ko se začnejo malce toplejši dnevi. Zdajle zjutraj ko se je zbudil sem mu rekla če ga lulat pa je rekel lulat in je šel zopet na kahlico.  Sedaj pa ne vem, na kolk časa ga naj spomnim, na eno uro, na dve? Ga naj sploh spominjam ali naj bom tiho pa ko se sam spomni. No oblekla sem mu navadne gatke.

Najbolj sešno je, da ne loči pit in jest, vse mu je am, sedaj pa kar na enkrat lulat.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na kahlico
30.10.2006 12:21:32   
lukec
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Naš bo star 22 mesecev pa mu je samo enkrat uspelo v kahlico. Če je sama povedala, je vaša najvrjetneje pripravljena. Eni prej, drugi pozneje...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na kahlico
30.10.2006 12:56:38   
petraz
Bravo!!! user posted image   Mislim, da boste lahko pleničke počasi umaknili... Tudi mi se bomo počasi začeli navajati na kahlico, vendar tako kot vi, ko bo sam želel. Sedaj ima 17. mesecev in si sam gre  po kahlico, samo ko ga slečem pa nič...  Treba po počakti...user posted image  

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na kahlico
30.10.2006 13:00:25   
Anonimen
Mi smo kahlo usvojili pri manj kot enem letu, tako da je vaš fant več kot pripravljen.

Bi pa rada opozorila na to, kar se včasih zgodi. Mame jih rade puščamo kar v gatkah, da jih ni treba skoz preoblačit, ampak ob tem se jim zelo hitro lahko prehladi mehur. Tako da ne jih puščat samo v gatkah, in vsako še najmnajšo lužo v hlače takoj preoblečt.

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na kahlico
30.10.2006 23:37:13   
lojzika
No sem razmišljala, kako bo, zunaj, ko se spomne da ga "jujat" naj ga kar slečem pa pinča ven ? V tem mrzlem vremenu je res mal čudno. A naj mu dajem še pleničko al kar gatke. Sem komaj našla v štacuni najmanjše 86-92 ma pa še te so mu full vlke, bi rabil ene 74 da bi blo ok za njega ko ima komaj 10 kil pa tako spizdjeno ritko.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na kahlico
31.10.2006 21:52:25   
bobek05
Mi našega 16m že 2m zjutraj dajemo na kahlico in se vedno vsaj polula, praviloma pa tudi pokaka. Smo to naredili že kar neko rutino. Skoz dan ga pa še nisva dajala na kahlico, ker mislim, da še ni pripravljen. Prvič, nikoli ne vem če in kdaj bo spet v tistem dnevu kakal in drugič, največ lula ravno v spanju.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na kahlico
2.11.2006 23:40:25   
* Mateja *
Kok so pridni! user posted image user posted image
Moj si kahlo še zmeri daje na glavo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne kaže še nobenega znaka za jujanje! Ko ga pa pustim nagega je pa vse u lužah!!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na kahlico
2.11.2006 23:41:51   
* Mateja *
To sem pozabla dodat, pred kopanjem zvečer, se postavi pred tuš kabino, se polula in pol steče h školki in se hoče še v školko!  Pa mu ne rata več!!user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: na kahlico
3.11.2006 0:30:22   
Kristina_1
Ne vem kdaj bomo pri nas začeli, ko ga prime kakat 2x pritisne, pa je že polna plenica, ne vem kdaj ga bomo utegenli slečt user posted image , tud pr očitu je tko, da mora prec do školjke, če ne je že prepozno user posted image . MAmo pa 16 mes.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: na kahlico
3.11.2006 7:34:33   
honey
user posted image user posted image user posted image  Mi imamo 19 mes. in kahlico še zmeraj uporablja namesto poganjalca!!!! Sicer ve, zakaj gre, ampak NOČE!!!! Bo že, ko bo pripravljen, se ne sekiram kaj dosti.

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: na kahlico
3.11.2006 9:30:18   
bini
sam v tolažbo neučakanim - naša bo stara 29m pa se ji zdi zabavno, da pove kdaj lula in kaka v plenico, ampak na kahlo/školjko pa noče - se mi zdi, da nalašč user posted image ... no ja, enkrat tedensko ima kak popadek, da bi pa ona v kahlo... ampak pri tem ostaja...
enkrat do šole ji bo menda pa le uspelo?? user posted image user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?