|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:07:12   
Miss Piggy
Že lep čas (kakšno leto) imam na ušesih - ob luknjicah za uhane črno od zlatih uhanov. Čez noč uhanov ne nosim, takrat se črni "madež" ne pojavi. Zjutraj dam uhane gor, nekje prodi poldnevu imam že črno- prav grdo je za vidit. Sem že mislila, da uhani niso iz pravega zlata, pa sem dala gor druge, pa tretje, vedno se naredi isto.
Sem slišala, da se to nekaterim to naredi na prstu- od prstana, in da to kao bolezen vleče iz telesa.
user posted image

Zanima me, če je katera kdaj imela podobne težave in kako jih je odpravila.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:25:47   
Anonimen
poskušaj s srebrnimi uhančki! nikakor pa ne s kičem, če imaš reakcijo že na zlato!
dvomim, da kakšno bolezen ven vleče. zna bit pa moteče ja!

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:31:52   
Miss Piggy
Srebro je v mojem primeru še slabše, sem imela pred lati srebro v uhanih, pa tudi prstan- iam takoj vse črno.
Z zlatom prej nisem imela težav.

Da bi bila pa brez, se počutim kot bi bila gola. S o mi že rekli naj zdravnika vprašam, sam bi me po moje gledal "ko tele nova vrata".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:36:49   
copka
zanimivo!

Jaz sem imela vcasih malo sivo, ampak sem vedno mislila, da ker pac skoz nosim uhane, pa je to samo malo umazano, zato nisem nikoli polagala ne vem kaksne pozornosti na to. Malo sem podrgnila in je slo stran. Mogoce pa ni isto kot to kar imas tiuser posted image

Za to da vlece pa bolezen sem pa tudi jaz slisala, samo imam v spominu, da se mora to na zlatu poznat, ne pa na telesu. Ce je to res ali ne, ne vem, je pa vsa zlatnina od moje babice bila cisto crna, in res imela je probleme s srcem in kaj vem se s cim.

Upam, da zna katera kaj vec povedat, ker to tudi mene zanima!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:40:44   
Miss Piggy
Copka, saj gre dol, sam mora bit vlažen robček al pa kej tazga.
Sem tudi uhane čistila, ker sem mislila, da je umazanija od uhanov- pa ni.
Vedno isto.
O.K., tud kdaj za kakšen teden preneha, pa se hitro spet pojavi.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:45:25   
copka
ja, potem pa imam isto kot ti. user posted image  Pa ves kaj se mi se dogaja, da so pa uhani cist zeleni, tam kjer se stika z usesomuser posted image  (tudi iz belega zlata)
No, sedaj imam kar ene uhane, pa bom bolj pozorna.

Zdej me pa se bolj zanima. Ce se kaksni kaj sanja kaj je to, na dan z besedo. Ce pa bos zdravnika kaj sprasevala, sporoci tukaj kaj je rekel!

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:49:56   
Miss Piggy
Velja!

Veš kaj neki zdele študiram- danes bom mogoče šla h zlatarju mal uhančke za nečakinjin 1. rojstni dan pogledat, pa ga bom vprašala, če mogoče on kaj ve. Bom sporočila.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:56:36   
LuLu
Ojla, meni se je pojavilo črno na ušesu od zlata, sem ga nehala nositi, pa sem začela s srebrom, pa se je potem tudi pri srebru pojavilo user posted image
Zdaj , žal nobenih uhanov ne nosim. To je bila pri meni edina rešitev.
LP

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 12:59:27   
srki
Še ena taka, ki ima črno od uhanov. Sicer ni tako fajn vidno, vidi se če od blizu pogledaš. Tudi v luknjici je malo črnega, tako da jih moram ven dat in vse opucat. Pojma nima, kaj bi to bilo, alergija po mojem da ni. Al je pa kakšna slaba robauser posted image . Če pa kaj izvesta, pa kar napišita.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 13:05:56   
Anonimen
no sem poklicala user posted image , je zlatar, posredujem vama informacije:

kot prvo, na zlato ne more bit nihče alergičen. (to nisem vedla)
Samo zlato ne more ratat črno, ne oksidira, ker ni oksidant! kot na primer srebro!
Razlogov, da so uhančki črni (zadaj), je lahko več:
* so uhančki votli in se zadaj nabira umazanija (šampon, pot, karkoli) in zato ratajo umazani in puščajo črno
*vsak votel nakit se prej "umaže"
*najlolje je, da se jih spuca, poskušajta zvečer, ko jih dasta dol, namočita jih lahko tudi v špirit in bosta videli rezultat

sama pa razmišlam in predvidevam, da si lahko na zlato alergičen, ker je tako ali tako zmešano z ostalimi kovinami, katerimi - ne bom preveč pametna, ker ne vem, in je verjetno lahko reakcija na primešano kovino.

Je pa tudi res, da imajo nekateri zlatarji v prodajalnah turško in ne vem kakšno še zlato in je zelo slabe kakovosti. je veliko primesi, ki naj ne bi bile zraven!

no to sem posredovala od lubija naprej!

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
24.11.2006 13:40:41   
Miss Piggy
Hvala za tako obširen odgovor.
Sama nimam votlih uhanov, tko da to pri men ni problem,
o mogoči slabi robi je pa za razmislit...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
30.11.2006 9:59:57   
copka
anc, hvala!

na to da zlato ne oksidira sploh nisem pomislila. Da pa je to crno od primesi v zlatu, bi pa bilo cisto mozno, saj votli moji uhani niso.

Bom videla kaj bo sedaj s temi ki jih imam, sem jih v Mullerju 3 pare za 800 sit kupilauser posted image mogoce so pa boljsa kvalitetauser posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
4.12.2006 9:48:39   
srki
Res hvala za odgovor.

Bo treba kakšno boljšo robo kupituser posted image .

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
4.12.2006 9:57:20   
Naja31
sem jih v Mullerju 3 pare za 800 sit kupila


Ja, no, verjetno je v tem razlog.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
4.12.2006 10:01:53   
copka
Naja, od zlatih sem imela crno, sedaj pa imam 2 tedna te "ta poceni" pa bom videla kaj bo.
Stavek pa je bil bolj ironicno obarvanuser posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: črno na ušesih od zlatih uhanov
5.12.2006 13:32:56   
katis
Ej, jaz sem imela tudi vedno od zlatih uhanov kar črno na koži - sploh v luknjici, pa tudi nisem imela votlih uhanov.

Potem sem pa kar nekaj časa nosila povsem navadne uhane (kič iz prodajaln modnih dodatkov) in evo - no problem!

Na primesi v zlatu, sploh v rumenem, kjer je več bakra, pa je veliko ljudi alergičnih.

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?