|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim jim najedamo živce ?
1.1.2007 22:09:06   
Meggi
NO, morda je res malo preveč psihološka, pa vseen, ker mi je ravn tak prnesl, oz. je situacija tak nanesla user posted image

Kaj moške živcira, pa ženske to počnemo, nezavedno, morda ne preveč previdno ali morda včasih zanalašč?

Primer! O seveda !

       Moj nekaj montira, takrat se mu ne sme prikazat nihče, kaj šele kaj prestavit za 10centi! Si posprav kakšno stvar- seveda po njegovem na pravo mesto (npr, pormašino na okensko polico) !? In ko jo bo spet potreboval (čez mesec) bo bentu kje jo ima? Halo, seveda ponorim ! Itak ne zna stvari pospravit za sabo, ali ima nedoločen prihodnji čas,......

   Da mi pa kaj nehote zares dol pade, misli da mu namerno uničujem njegove velecenjene stvari (npr, pikado palico) !?

      Kako se vam zdi, vam je kaj znano,.........  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim jim najedamo živce ?
1.1.2007 22:16:04   
Anonimen
hm...
Jaz sem ga glih dns ob živce spravla. Je revež sesal jst pa hodila za njim pa morila:to moreš prestavt pa spodej posesat, pa to tako, pa uno tako......
Je kar barve spreminjal. No končal se je itak tako da sem na konc sama sesala in premikala stvari.user posted image Prou mi je!

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim jim najedamo živce ?
1.1.2007 22:30:22   
Anonimen
Je revež sesal jst pa hodila za njim pa morila:to moreš prestavt pa spodej posesat, pa to tako, pa uno tako......


Ja veš da mora biti v tako lušnem stanovanju delo dobro organizirano user posted image  user posted image

p.s. sem malo prej gledala slike, je lušno user posted image

Samo ne vem, če je na slikah tudi kvalitetno posesano user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim jim najedamo živce ?
1.1.2007 22:35:50   
Marogica
Meni se zdi, da jaz mojemu dragemu najedam živce s tem, da zvečer v postleji berem, on pa bi rad v temi spal. No v bistvu jih drug drugemu najedava, saj pa bi rada bralauser posted image . Kako rešiva problem? Jaz malo manj časa berem, kot bi želela, moži pa se trudi tisti čas spati ob lučiuser posted image

Kaj drugega se trenutno ne spomnim, ali pa se ne želim spomniti....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim jim najedamo živce ?
1.1.2007 23:02:43   
mika
jaz sem tip čoveka, ki nikogar ne najedam- vsaj zavestno ne. ne spomnim se, da bi mi sploh kdaj rekel, zakaj težim. ajaaaaa, obdobje 6mesecev po porodu sem bila neznosna, ker nisem bila naspana. bogi revček(mož) je bil vsega kriv in z ničemer kar je kupil za user posted image nisem bila zadovoljna. no ena izmed teh stvari je grelec za vodo, ki ga nisva nikoli uporabila. težila sem mu zato, ker sem mu govorila naj ne kupuje nepotrebnih stvari in je vseeno kupil. saj sem se mu za vsak izpad opravičila in mu povedala, da me enostavno prime neka šiza in da si ne morem pomagat, da ne bi zatežila. sedaj se temu reživauser posted image
je pa moj mož kot majhen otrok, ko kaj pospravi ali posesa in jaz tega ne opazim, je užaljen, ker nič ne rečemuser posted image . no v 9 letih sem se že naučila,kaj mu veliko pomeni ... pohvala in da mu pokažem, da cenim njegov trud. tudi on meni pove in me pohvaliuser posted image .

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 12:03:23   
Anonimen
Mhm, da malce premislim....
Ko pride zvečer domov iz službe, večerja je na mizi, on sestradan navali na hrano, jaz pa imam mali milijon vprašanj zraven za postavljat in ne more v miru jestiuser posted image . Še pes ima pri jedi rad mir.
Drugega se sedaj ne spomnim, vem samo, da mu gre mojih mali miljon vprašanj na živce, tudi če s tem začnem po telefonu, on pa pravi, da se bova doma zmenila, jaz pa še kar dalje po svoje....
Zanimivo, da se očitno tega zavedam in še kar nič popravilauser posted image .


(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 12:11:13   
Anonimen
Čisto nič takega ne počnem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 12:15:42   
Anonimen
Čisto nič takega ne počnem.


Jaz tudi letos še ne user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 15:01:03   
Tanya
user posted image  sem jaz tista, ki jo vse živcira. Moj možek pa kar trpi moje izpade. user posted image  se mi včasih kar zasmili.
Zelo ga pa razjezi, ko ima v službi kak pomemben projekt in se z njim ukvarja še doma, jaz pa začnem težiti s tem, da ni za sabo pospravil kozarca, hlač, ali česa podobnega on pa sredi dela in ne ve kje se ga glava drži. user posted image  toda sem se že naučila in ko prihaja delovno neurje in vidim da je v paniki naredim še njegov delež domačih opravil in mu z ničim ne težim. user posted image je zlati možek user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 15:21:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Je revež sesal jst pa hodila za njim pa morila:to moreš prestavt pa spodej posesat, pa to tako, pa uno tako......


Ja veš da mora biti v tako lušnem stanovanju delo dobro organizirano user posted image  user posted image

p.s. sem malo prej gledala slike, je lušno user posted image

Samo ne vem, če je na slikah tudi kvalitetno posesano user posted image


Hvala!user posted image

Ne posesano pa ni blouser posted image . A je videt na slikah al kakouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 20:22:16   
pin
Jaz sem tista, ki zeli imeti stvari tako kot sem si jih zammmmmiiiisliila,,,
ha ha
on pa naredi po svoje....user posted image
TAKO JE NAJBOLJE: natancno mu razlozim zakaj hocem imeti neko stvar tako...in mu tudi argumentiram...moj mozek med tem pozorno poslusa....in tako pospravi ali umije po "moje"....pa da ne bom tako avtorativna...nekaj stvari sedaj pospravljamo ali umivamo po "njegovo", ker je pac imel boljse argumente ali navade...MALO PA JE LE TREBA POPUSTITI.
NASVET....mirno se razlozi....malo popusti...PA JE BOZJI MIR PRI HISI...
pa veliko uspeha, LPuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 20:29:05   
tulip
Tudi jaz ne delam njemu tega kar vem da bi mene motilo!user posted image

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 20:31:23   
baguSka
Se strinjam.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S čim jim najedamo živce ?
2.1.2007 21:24:36   
Pajaca
Če bi jaz mojmu težila kako naj sesa ne bi nikol več sesalca v roke prjel.... no jaz pa tud ne.


Jaz mu najbolj težim, če lepo zjutraj sekundo preden tamalčka težita kako sta lačna skliznem v kopalnico... pol ju mora pa sam zrihtat... jaz si pa umiru glavo perem, ki je ni treba oprat pa take... sem prav žleht včasih.


On pa men tko da zvečer ko je treba mulce spravt spat začne kuhat kosilo za jutri.... k da ne more čez 5min začet ko bosta v pižami.... pa to še gre, huj je ko ma eno pomembno hokejsko tekmo za odšpilat na računalnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 7:28:42   
srki
Ko se nekaj spravlja delat, jaz pa težim, naj gre jest npr. kosilo, čeprav vem, da ko dela, dela in želi delo do konca opravit, če seveda ni tako delo, da bi ga cel dan opravljal.

Ali pa moje loputanje z vrati. Pač, moja slaba navada, ostala mi je še iz otroštva. Ampak to takrat, kadar sem jezna in mi gre ves svet na živce. Včasih se zadržim, včasih se ne morem. Včasih je tudi on tiho, včasih mi pove svoje.

On jih meni pa s tem, da mi določene stvari pove zadnjo minuto, tik pred zdajci.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 11:21:22   
ronja
Hehe, moj lubi je siten, kadar je lačen in najbolj mu najedam, če ga takrat vprašam, če je lačenuser posted image . Aja, rešitev? Čisto preprosta: poln krožnik hrane, česarkoliuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 18:27:13   
Strawberrie Cherrie
Ga bom vprašalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 18:45:09   
Anonimen
Ko hodim po stanovanju v visokih petah - pa še zdaj ne vem zakajuser posted image  - zato, ker bom poškodovala parket ali zaradi čeas drugega.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 19:58:03   
Sita
S cmokanjem.
Če otroci cmokajo za mizo ali kdo žveči žvečilni gumi z odprtimi usti oziroma glasno, tega ne prenese. Včasih si da na uhlje slušalke in posluša muziko, da tega ne sliši, če to ni mogoče pa si da vato v ušesa ali pa spodi otroka v drugo sobo (jaz že vem, da ne smem, zato tega ne počnem več).

Aja, pa petje ene od najinih hčerk, če se spakuje - zlasti v avtu, ker sedi tik za njim.



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 20:52:57   
ronja
JOj, sita, tak je bil moj oče! Šlo mu je na živce vse cmokanje, pokanje, praskanje, jedenje jabolka, korenja, lupljenje katerihkoli luščinastih sadežev, odbijanje žoge... Shodil je v zaklonišču, medtem ko so bombe padale na Mb in pravi, da zato ne prenese zvokov, ki ga na to spominjajo. No, zdaj je malo starejši in malo slabše sliši, malo je pa bolj sproščen zadnja leta in ga te stvari ne motijo več toliko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 21:05:19   
Luskan
Ronja, jaz nisem zrasla v zaklonišču, pa mi gre vse to tud blazno na živce, zato vse okrog sebe, ki to počnejo, zelo grdo gledam. Mož se je tega že navadil in ga moji pogledi zabavajo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 21:35:59   
ronja
Luškan, že moraš bit luškana, ko se jezišuser posted image Moj lubi mi vedno to reče, ko se jezim... Kadar me kaka traparija razjezi, pravi,d a sem ko bikec, ki začne pihat in z nogo brskat po pesku, predno se zakadi - in to mu je seksiuser posted image Svašta, ne? Vsekakor to takrat ni moj namen, ampak ajde, take stranske učinke preživimouser posted image

Meni gre na jetra cmokanje, ostalo grickanje pa ne in pa stvari v kuhinji mam rada približno na svojem mestu, za drugje mi je bolj ali manj vseeno, če menjavajo mesta, ampak medtem ko nekaj hitro rabim, se mi pa ne da tega iskat...

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S čim jim najedamo živce ?
3.1.2007 21:45:12   
Pilar
Ko ga v eni minuti  10krat vprašam zakaj je slabe volje..on pa kao ni, ampak mu najeda, ker ga to sprašujem.....pol pa zares postane slabe volje...tud prov.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: S čim jim najedamo živce ?
4.1.2007 10:58:32   
domci
IZVIRNO SPOROČILO: Pilar

Ko ga v eni minuti  10krat vprašam zakaj je slabe volje..on pa kao ni, ampak mu najeda, ker ga to sprašujem.....pol pa zares postane slabe volje...tud prov.


Toli si mi pa iz ust uzela. Tudi pri nas je tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: S čim jim najedamo živce ?
4.1.2007 17:55:05   
hariba
Nori, če se zjutraj predolgo pred službo zadržujem v kopalnici, njemu se pa že tudi delat mudi.

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?