|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kredit-NLB-nujno prosim
24.1.2007 10:33:58   
Taula
Nujno potrebujem eno informacijo čim prej...na NLB strani sem prebrala da lahko pridobiš kredit v kolikor 6 mesecev prejemaš redne prihodke...se pravi si zaposlen. Moj lubi je redno zaposlen 4 mesece, prej pa je skoraj 1 leto prejemal plačo preko študenta iz iste firme. (še pred tem iz drugih firm) Ali se da na banki zmeniti da ti štejejo tudi to ali je njim važno le da delaš 6 mesece in ne popustijo?
Zanimava pa se za osebni oz. avto kredi za okoli 4000 EUR.

Hvala za pomoč zlati ste!

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kredit-NLB-nujno prosim
24.1.2007 10:39:12   
zvezdica26
živjo,user posted image
jaz sem bila va taki situaciji, da sem bila zaposlena 3 mesece, prej pa dobivala redne prihodke ŠS vsaj dve leti in mi niso hoteli dati. Hoteli so še dodatna zavarovanja (mislim da nekoga, ki ko jamčil zame). user posted image
Res pa da je bilo to že 3 leta nazaj, mogoče se je kaj spremenilo in se da vse zmenit. Najbolje da se obrneš kar na referenta v poslovalnci in boš hitro zvedela.
Veliko srečeuser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kredit-NLB-nujno prosim
24.1.2007 10:39:22   
baguSka
Kolkr je men znano, moras bit vsaj 6 mesecev REDNO zaposlen. Pa se to ne smes bit samostojni podjetnik.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kredit-NLB-nujno prosim
24.1.2007 10:46:47   
Taula
Se mi je zdelo ja da bo tako. Sej zaposlen je za nedoločen čas. Se pravi..ne moreš vzeti študentski kredit ker nisi študent več, pa ne moreš vzeti navaden kredit ker ne delaš 6 mesecev. Se pravi čakaš lahko samo.user posted image
Sej poroke bi lahko dobila...če bi to želeli na banki.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kredit-NLB-nujno prosim
24.1.2007 10:50:19   
baguSka
Ej pomoje bo najboljs da poklices zdele takoj na svojo banko. Sej ti to tud preko telefona povejo. ;) Pa bos mela info iz prve roke.. :)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kredit-NLB-nujno prosim
28.1.2007 21:30:58   
plenicka
Mogoče sta se že pozanimala, ampak jaz vama svetujem, da se obrneta še na kakšno drugo banko. NLB ni med najbolj ugodnimi. Iz svojih izkušenj ti lahko povem, da sem dobila daleč najbolj ugoden kredit (sicer stanovanjski kredit) na Hypo banki, edini pogoj je bil, da pri njih odprem račun...kredit pa sem dobila TAKOJ. Srečno! 

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kredit-NLB-nujno prosim
29.1.2007 10:57:58   
lejci86
Taula...
glej za cirka 5000 € izplačano malo manj zaradi zavarovanja in vstopnih stroškov, na 5 let -sepravi 60 obrokv ; ti bi kredit prišel okrog 93€/mesečno, s tem da verjetno se da še kaj znižat obrestno tako da pride še mal ceneje.

če te zanima


aja pa ni ti potrebno met 6 plačilnih ampak samo 3. pa še to gre za kredit najet pri HYPO bank

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kredit-NLB-nujno prosim
1.2.2007 9:34:33   
Strawberrie Cherrie
PBS ti da kredit na zadnje 3 prilive.

(odgovor članu lejci86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?