|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sesalec - prosim za pomoč
25.1.2007 14:18:57   
ČebelicaMaja
Nujno moram kupit nov sesalec in več ne vem kaj naj- smo astmatiki in potrebujem nov, praktičen sesalec, ki bo čim bolj čisto sesal... sedaj imamo doma že Hylo, ki je preglomazna in nepraktična za vsakodnevno hitro sesanje, potem imam od Miele enega fensi, a totalno nepraktičnega (vse puzzle mi razmeče, ne pridem pod kavč z njim...), imamo tud enega navadnega, ki pa več prahu ven zmeče, kot ga sploh posesa... za Rovus se po razmisleku nismo odločili...sedaj pa iščem kako pametno idejo, ker imam sesalcev, ki mi ležijo v kleti že dovolj...gotovo je kakšna, ki se je s podobnim vprašanjem že namučila in mi lahko poda kakšno dobro idejo...sem že brskala po preteklih postih na RR pa nisem nič našla... no če sem falila, se opravičujem...pa vnaprej hvala za odgovore!

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesalec - prosim za pomoč
25.1.2007 15:43:05   
Pi-kica 1
Sama sem bila pred podobno dilemo, pa nisem dobila nobenih odgovorov. No, mi smo včeraj kupili Hooverja. Po prvem sesanju je vtis dober, le smrdi precej iz njega. To pripisujem pač novi plastiki. Enako je stal tudi Elektroluxov. Kar se tiče sesanja pod kavčem, pa s Hooverjem ne pridem spodaj.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sesalec - prosim za pomoč
26.1.2007 8:00:05   
Mina1
Odvisno koliko si pripravljena dati za novega: mi smo glih včeraj spraševali v treh večjih trgovinah in vsi so predlagali MIELE sesalec, ki ima še vedno tiste vrečke, in izgleda klasične oblike, je zelo vodljiv in majhen.

Meni je bil seveda všeč Dyson, ampak 100.00-130.000 sit ne mislim dati zanj, ali pa Elektroluxov, ki ima pralni filter in se prah nabila v posodo, ki jo samo streseš (namesto vrečk) z večjim zadnjim kolesom, pa je bil potem na koncu nekoliko štorast, cenovno pa v razponu od 50-70.000 sit.

Kaj pa vem, Vsi prodajalci v različnih trgovinah so iz prve izstrelili MIELE (upam, da sem prav napisala). mami bo kupila tega.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesalec - prosim za pomoč
26.1.2007 11:22:10   
ČebelicaMaja
Joj...Miele imam že doma- pa je tako neroden , ampak verjetno gre za drug model... sva šla pogledat na nemške forume in nemško združenje za astmo (pri nas-na naših spletnih straneh nisva našla nič pametnega) kjer so testirali različne sesalce in je zmagal Hoover- nov model, ki ga pri nas še ni- midva ga bova kupila po internetu - imenuje se pa Octopus pa še neko števillčno oznako ima... ta je za alergike najboljši- vodne pa sploh odvsetujejo (razen,če po vsaki uporabi očistiš in popolnoma posušiš sesalec), ker se v njih nabirajo oz. tvorijo glivice in njih z vsakim naslednjim sesanjem samo razpršiš po stanovanju... obstajajo pa tudi posebne vrečke...ki so tudi za alergike...tam okoli 8eur stanejo... midva sva se tako kar odločila...argumenti so bili kar močni...



_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesalec - prosim za pomoč
26.1.2007 11:23:58   
ČebelicaMaja
aja, pa omenjeni sesalec stane med 200 do 250 eur... to se mi zdi kar dobra cena za tako kvaliteto. Sem bla z "odkritjem" ful zadovoljna, ker res nisem vedla več kaj bi...no, če sem dala komu dobro idejo, bom pa tud vesela user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sesalec - prosim za pomoč
26.1.2007 14:35:51   
MH0
Ob priliki nam še prosim sporoči kateri od teh Octopus sesalnikov bi naj bil najčistejši.

< Sporočilo je popravil MH0 -- 26.1.2007 14:38:10 >

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesalec - prosim za pomoč
26.1.2007 23:42:26   
ČebelicaMaja
HOOVER OCTOPUS TCO 205- 2000w - ta je z novo tehnologijo in je za alergike najbolj primeren...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sesalec - prosim za pomoč
27.1.2007 16:53:49   
lolipop
Dysonuser posted image user posted image user posted image . Ne rabiš kupovat vrečk, ker ima eno tako posodo, ki jo samo spazniš in po potrebi umiješ. Če imaš velike površine za sesat, se ti že zaradi tega splača. Ga je pa moj dragi kupil.user posted image

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?