|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup copatov, čevljev
20.2.2007 15:00:33   
dana
Ali vedno kupite copatke ali čevlje take velikosti, da so mu čisto prav ali so mu malce bolj udobne?

Naš je namreč dobil za r.d. ene copatke pri katerih mu prstki ne pridejo čisto do konca ampak ima mal prostora spredej. Pa ne vem ali čem jih zamenjati za manjšo št., ali bi kar te nosiluser posted image .

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup copatov, čevljev
20.2.2007 15:07:39   
Maxica
Ponavadi mu jih res tako kupim, da so mu lih še malo velike (ne preveč, seveda). Itak mu noga tako hitro raste, da so mu brž prav. Sem mu kupila ene zimske najkice številka 25,5. Tam enkrat oktobra je bilo to, pa so mu bili lih še malo veliki. No, zdaj so mu pa že prav, pa je štiri mesece od tega.
Jaz copatkov ne bi vračala, če niso lih zimski.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup copatov, čevljev
20.2.2007 15:09:51   
mika
če so mu malo preveliki je ok. jaz vedno kupim malo večje.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup copatov, čevljev
20.2.2007 15:10:50   
Maleal
Isto kot Maxica,raje čisto malo večje,kot pa da so mu komaj prav,jaz jih tud ne bi menjala,saj nogica hitro raste.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup copatov, čevljev
20.2.2007 15:32:10   
vesna.com
Jaz kupim take da so jima prav.Pa če za 2meseca pa za 2.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakup copatov, čevljev
20.2.2007 15:37:07   
Naja31
A ni tako, da se jim kupuje vedno malo večje? Pa ne za celo številko, da ne bo pomote.
Meni je prodajalka v Cicibanu tako razložila, da prstki ne smejo biti čisto do konca.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakup copatov, čevljev
20.2.2007 15:39:22   
Mina1
Vedno naj bi imel malček vsaj za dobre pol cm lufta do konca copatka oz. supergice, naknap ne smejo biti, tkao so meni povedali in tako se mi zdi tudi prav.

Saj čisto na knap tudi za odraslega človeka ne gre...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakup copatov, čevljev
20.2.2007 16:24:56   
san
tako da ima zadaj ko da prstke do konca za en moj prst prostora - se pravi približno pol do 1 cm prevelike.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakup copatov, čevljev
20.2.2007 17:23:16   
duhica
Jaz tud tako preverim, da dam svoj prst odzadaj.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nakup copatov, čevljev
21.2.2007 0:16:06   
zmajči25
Jaz kupim take, da imajo prstki spredaj še malo prostora. Ne smejo biti čisto na knap, predolgi spredaj pa tudi ne, ker se potem začnejo čevlji vihat in se otrok nanje spotika. Sej verjetno tako tudi zase kupuješ čevlje.
V trgovini pa bo itak prodajalka otroku izmerila nogico.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nakup copatov, čevljev
21.2.2007 16:01:46   
bt08
Jaz ko mu kupujem tudi vedno malček večje,sej drugače ga pa rtakoj žulit začne,pa pravjo da se nohti zakrivijo pa noter začnejo rast.Tko da je boljš mal večje koker pa premajhne.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nakup copatov, čevljev
21.2.2007 16:17:07   
156sw
Zivjo,
vsa obuvala za otroke morajo biti malo vecja, ker otroci ko hodijo jim gre nogica malo naprej,zato rabijo prostor. Sama tega tudi nisem vedela dokler mi ni trgovka povedala ko sm kupovala cevlje za mojo hcerko. Mi zmeraj se trgovko prosimo da pogleda, da ne bi bili prevelki al pa premajhni.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?