|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere tetra plenice so najboljše
1.3.2007 15:57:33   
dskubin
sem ugotovila, da jih bom potrebovala še nekaj nakupit (pri prejšnjem smo uporabljali kar od svakinje več kot 20 let stare in so bile ene res še kot nove, ene pa sozdej res že za stran vreč al pa za šipe brisat), pa imajo samo v BC 3 različne. Zdej pa ne vem, če je višja cena tudi boljša kvaliteta.

No, če ste imele različne, katere so se boljše obnesle (tako glede samega materiala, kot glede pranja, sušenja v sušilcu in likanja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere tetra plenice so najboljše
1.3.2007 16:33:42   
Maleal
Jaz sem jih kupla v ALADINU,so bile najbolj ugodne pa lepe mehke so ostale.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere tetra plenice so najboljše
2.3.2007 8:34:34   
Strawberrie Cherrie
sem kupila kar 3 različne pakete, pa so najbolj fine Tosamine - posledično imajo tudi kar zasoljeno ceno - jaz sem v arielu dala zanje skor 5tisoč, sem mi pa zdi, da so v Dmu bolj poceni.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere tetra plenice so najboljše
2.3.2007 20:36:15   
eya
Smo imeli 10 plenic, ki so bile stare 20 let, pa 20 Tosaminih. Razlike ni bilo nobene bistvene, oboje so eakao mehke, trpežne...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere tetra plenice so najboljše
2.3.2007 21:40:51   
klaja
Meni so tudi Tosamine zelo dobre. 

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere tetra plenice so najboljše
2.3.2007 23:11:41   
jasna
Troje različne, pa so mi bile Tosamine najboljše. Od Katja in Alen pa čisto zanič.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere tetra plenice so najboljše
3.3.2007 8:32:27   
Nogavica
Jaz sem kupila v DM-u najprej en zavitek enih, ki so stale cca. 1.400 sit, notri jih je 5 in sem bila ZELO zadovoljna, tako da sem potem kupila še kake 4 zavitke (iz enega sem si napravila krpice - je prišlo ceneje, kot če bi jih kupila), stare sem pa vse dala stran, ker so v primerjavi s temi trde in grobe.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere tetra plenice so najboljše
3.3.2007 8:35:34   
Strawberrie Cherrie
Men so pa ravn tele DM plenice bolj grobe....pa še takšne grobe robove imajo..če želiš pa široko povijat so pa popolnoma neuporabne.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere tetra plenice so najboljše
3.3.2007 9:21:51   
kobacaj

Živjo!

Tudi jaz moram kupiti okoli 30 tetra pleničk in ko sem preverjala malo cene Tosaminini plenic (te mi je edine priporočala kolegica glede na kvaliteto)sem ugotovila, da imajo nakcenejše v DM-u. Ceno sem preverila tudi v Tosamini prodajalni v Domžalah in je cena taka kot v DM-u. Tako, da ji bom jaz kupila kar v DM-u in še izkoristila tisti 10% popust na točke.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere tetra plenice so najboljše
6.3.2007 14:36:59   
cv105
Mi smo dobili 20 tetra plenic slovenskega proizvajalca KRIS, ki so se v primerjavi z ALJAŽEM in TOSAMO najbolje obnesle. Nič se ne kravžljajo, lepo se jih posuši im malo polika, pa je. Najslabše pa se mi zdijo prav ALJAŽ-eve plenice, ki so prišle iz sušilca čist nacufane in se jih sploh ne da naglihat. KRIS-ove plenice so zarobljene s pisano nitjo (rumena, zelena, modra, roza), tako, da so sploh frajerske.

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere tetra plenice so najboljše
7.3.2007 8:16:00   
masja
tosaminih tetra plenic se res ne splača kupovati v baby centru, ker so 1500 SIT dražje kot v Tosamini trgovini al pa v DM.

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katere tetra plenice so najboljše
7.3.2007 13:49:21   
Afnica
Danes sem si ogledovala tetra pleničke v DM-u. Imajo te neke njihove, velike so 70x 70 cm in so zarobljene. Material je itak 100% bombaž. 5 jih stane nekaj čez 5 €. Imajo pa tudi tosamine- kobacaj, 10 jih stane nekaj čez 15 €, velike so 80 x 80 cm in niso zarobljene. Ker sama nimam pojma o tem kakšne bi naj bile, sem povprašala prodajalko o teh cenejših, dm-ovih, ki jih za isto ceno kot tosamine dobiš 15 (tosaminih 10). Rekla je, da se jih proda veliko in da skritizirala jih še nobena ni. In, da če je kaj narobe jih kar hitro popljuvajo. user posted image  
Sva pa skupaj prišle do ogotovitve, da tosamine, ki so nezarobljene (samo "poentlane"), se lahko scufajo. Te dm-ove, zarobljene, pa se jih da z zlaganjem robe "skrit", da ne žulijo dojenčka, če bi morda lahko rob bil grob.
Bistvene razlike v velikosti pa mislim, da tudi ni. Kaj ve mislite o tem? To je blo čisto moje laično mnenje.


_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu masja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katere tetra plenice so najboljše
8.3.2007 11:35:57   
crci06
Jaz  imam sposojete te "obentlane", za kar sem zelo hvaležna; sama pa sem dokupila še obrobljene plenice v Rutarju. 10 kom 80*80 cca 10 EUR. (Rutar in Dipo)
Te so mi še 100x boljše, bolj mehke in jih kar ne morem prehvalit. Definitivno najprej porabim svoje...

Smo pa tudi doma naredili tetra krpice: plenico na 4 ali še več kosov, obrobiš in je definitivno ceneje, kot če jih kupiš. Kateri se da šivat, lahko tudi preveri ceno blaga v trgovinah.
Pa zelo praktično je imeti svežo cunjico in jo dat takoj prat, bolj, kot velike plahte od plenic...

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katere tetra plenice so najboljše
9.3.2007 9:09:58   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Afnica

Danes sem si ogledovala tetra pleničke v DM-u. Imajo te neke njihove, velike so 70x 70 cm in so zarobljene. Material je itak 100% bombaž. 5 jih stane nekaj čez 5 €. Imajo pa tudi tosamine- kobacaj, 10 jih stane nekaj čez 15 €, velike so 80 x 80 cm in niso zarobljene. Ker sama nimam pojma o tem kakšne bi naj bile, sem povprašala prodajalko o teh cenejših, dm-ovih, ki jih za isto ceno kot tosamine dobiš 15 (tosaminih 10). Rekla je, da se jih proda veliko in da skritizirala jih še nobena ni. In, da če je kaj narobe jih kar hitro popljuvajo. user posted image  
Sva pa skupaj prišle do ogotovitve, da tosamine, ki so nezarobljene (samo "poentlane"), se lahko scufajo. Te dm-ove, zarobljene, pa se jih da z zlaganjem robe "skrit", da ne žulijo dojenčka, če bi morda lahko rob bil grob.
Bistvene razlike v velikosti pa mislim, da tudi ni. Kaj ve mislite o tem? To je blo čisto moje laično mnenje.



Jaz sem tudi kupila 1 paket teh DM in definitivno nisem zadovoljna. So manjše od Tosaminih. Za široko povijanje so nepraktične in tudi drugače mi niso ne vem kako všeč. Uporabljala sem jih za položit pod user posted image , ko je spal. Zložene na pol. Niso mi bile všeč niti za polivanje. Ne vem zakaj, ampak enostavno mi niso všeč. Najboljše so mi od Tosame...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katere tetra plenice so najboljše
9.3.2007 9:15:41   
Putka
Jaz sem pa zadnjič en paketek krpic v Mullerju vzela, za probat. 6 komadov 4 EUR, sicer res ne zelo poceni. Ampak so lepo zarobljene in zaobljene, pa dvojne. Iz prakse (imam doma Tosamine) so tele Mullerjeve precej boljše.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katere tetra plenice so najboljše
9.3.2007 9:38:07   
Anonimen
A ima katera plenice Eno iz BC? Zanima me kako kvalitetne so. Cena je 12.90 EUR za 10 kom. A mislite da se jih splača kupit? A mi lahko ena pove točno ceno za Tosamine v DM-u, da vidim, če se mi bolj splača kupit tam, pa še 10% bon bi koristila.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katere tetra plenice so najboljše
9.3.2007 12:13:48   
Afnica
Tosamine so v Dm-u 15€ in nekaj centov. Koliko centov točno, sem pozabila...vem le, da je 15,xx.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katere tetra plenice so najboljše
9.3.2007 16:49:36   
Strawberrie Cherrie
KRIS plenice so tko tko...se začnejo ful cufat ob straneh, enako njihove krpice za umivat.
DMove so premajhne, jih imam 5.
Še vedno sem najbolj zadovoljna s tosamo, kakšne so pa tiste iz rutarja pa ne vem.

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
16.3.2007 22:30:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?