|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D UZ pri dvojčkih
6.4.2007 11:54:08   
katipi
Pozdravljene! Je bila katera morda na 3D UZ? Kakšna pa je telefonska številka, da se naročiš na 3D UZ v Postojni? Kaj pa pregled pri dr. Cerarju? Ima on tudi 3D? Vem, veliko sprašujem, ampak me res zanima.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D UZ pri dvojčkih
7.4.2007 19:07:42   
Jesica
Cerar ga nima. Sem prepričana, da ne, ker je sedaj spremljal mojo nosečnost. Pri njemu se sploh ne moreš tako samoplačniško naročit. Ali je tvoj G ali pa dobiš napotnico za patološko.  Jaz sem šla v Postojno, samo mi je kolegica zrihtala Merla in me je zastonj vzel. Imam 3D slikico, 10. teden in se res super vidi, da sta dva. Višja kot je nosečnost, težje dobijo oba na ekran. Drugače pojdi v Zdravstveni zavod Dravlje, tam delata dr. Reš Muravec in dr. Pušenjak. Meni so tam delali NS. Plačaš, pa dobiš!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D UZ pri dvojčkih
7.4.2007 23:07:02   
katipi
Jesica, hvala za odgovor. Imam napotnico za morfologijo pri dr. Cerarju, pa me malo zanima, kako je pri njem.

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D UZ pri dvojčkih
10.4.2007 16:19:39   
bonci
Hojla!
Meni so prejšnji teden delali NS v Dravljah - dr.Babnikova. Z možem sva se odločila da vzameva CD (60EUR). Lepo se vidita oba najina user posted image . Menda je ta ultrazvok 4D.
By!

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?