|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   centrifuga
25.2.2007 18:56:52   
solatja
povejte mi, prosim, na koliko dajete centrifugo pralnega stroja. sama dajem oblačila od moje user posted image na 1200, najina pa na 1000 al pa (redko) 700. moj pa skoz peni, da se s tem preveč uničujejo oblačila in da moram skoz dajat na 700, ki se pol ful dlje suši. moja mama recimo vse pere na 1100. pa nikol ne jamra, da se oblačila uničujejo, raztegnejo al pa da so drugačna na otip (kar js slišim).
pa še nekaj. kdaj ste začele skupaj prati oblačila od vas in vašega otroka? js zanjo že uporabljam mehčalec (Frosch), za naju pa Lenor, ampak prašek pa uporabljam isti. razmišljam, da bi za vse začela uporabljat Frosch pa pol mogoč niti ne bi posebej prala, ker nimam nikol 6kg perila, mi je kr škoda energije, vode, okolja in dnarja. od ta male pa sploh nikol.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: centrifuga
25.2.2007 19:00:31   
KIKI****
Jaz vedno dam centrifugo na 1100 (več nimamo user posted image ). Razen če perem kaj bolj občutljivega dam na manj (pač primerno temu). Pa imamo vsa oblačila v redu.
Oblačila od otrok sem pa prala en mesec posebej potem pa kr skupaj razen perilo in res kaj umazanega sem dala posebej.

Uporabljam pa ava 101 madež ali ariel ter lenor rumeni ali modri

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: centrifuga
25.2.2007 19:04:04   
Anonimen
ne vem kolk je ker nimam nič napisano..

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: centrifuga
25.2.2007 19:33:59   
Lunc_a
Vsa oblačila vedno na najvišje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: centrifuga
25.2.2007 20:05:35   
Anonimen
Jaz dam čisto vse na 1.500. Od zaves do volne.

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: centrifuga
25.2.2007 20:07:42   
lemavrica
Na najvišje, razen kadar imam program ročno pranje takrat je 900.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: centrifuga
25.2.2007 21:47:53   
eya
Večino stvari dam kar na 1200, razen kakšne občutljive dam na 1000 ali 700.

Stvari od malega in od naju pa že od začetka perem skupaj, nikoli mi ni bilo jasno, zakaj ene perete to posebejuser posted image Pa tudi od začetka že uporabljam mehčalec, edino na dvakratno izpiranje nastavim, kadar se perejo tudi stvari od malega.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: centrifuga
26.2.2007 14:05:19   
MH0
Če sušiš v sušilcu, daj centrifugo na največ oz. ustrezno manj, če to tekstil zahteva, saj praviš, da ti je pomemben prihranek energije. Če pa sušiš na zraku pa pravzaprav ni te potrebe.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: centrifuga
26.2.2007 23:09:20   
Anonimen
Jaz centrifugiram na največ, kar mi program dovoljuje. Mi avotmatsko sam določa, lahko samo znižam obrate, povišat jih ne morem. Npr. bombaž vedno centrifugiram na 1400 obratov, več jih itak ne premore stroj, zdajle perem sintetiko in so najvišji obrati 800 in toliko imam tud nastavljene. Vse cunje so ok, nič uničeno, samo sušim neprimerno krajši čas. Sušim itak v sušilcu, ampak ravno tako bi se na zraku manj časa sušile. Pa tehle 1400 obratov je zakon, ker na pol suhe cunje ven potegneš.

(odgovor članu MH0)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: centrifuga
26.2.2007 23:33:58   
nejcko
Jaz nimam pojma, koliko močno centrifugo imam (ni ravno najbolj), ampak obvezno pa perilo 3x scetrifugiram, ker pride potem bolj mehko. Pri mami in na vikendu pa imamo tudi samostoječo centrifugo, ki je zelo močna (če predolgo pustiš, je skoraj kot sušilec), uporabljamo ju po vsakem pranju in za vse cunje, razen zaves in volne, pa cunje niso zato nič uničene. Če bi imela prostor, bi si jo še za doma nabavila, je res fajn zadeva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: centrifuga
28.2.2007 11:00:53   
MALINČICA
Eh, to po moje nima veze, da bi centrifuga uničila take vsakdanje stvari,  razen pri kakih volnenih stvareh in tistih, ki so bolj občutljive. Samo hitreje se posuši.
Jaz tud skupaj z najinimi perem tudi otroška oblačila, itak se oba vsak dan po večkrat preoblečeva, tako da nekih res umazanih cunj nimava.Če pa se kak malo pokakan bodi pere z mojimi majicami, pa tudi nič hudega.Sej smo družina.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: centrifuga
28.2.2007 11:04:24   
Anonimen
Jaz vse perem na 1.200 obratov. Mi itak stroj sam nastavlja. Edino program za volno ima manjše obrate(ga ne uporabljam) in program za občutljivo perilo(perem samo zavese), pa mi ni še nikoli nič uničilo.

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: centrifuga
28.2.2007 11:10:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Pri mami in na vikendu pa imamo tudi samostoječo centrifugo, ki je zelo močna (če predolgo pustiš, je skoraj kot sušilec), uporabljamo ju po vsakem pranju in za vse cunje, razen zaves in volne, pa cunje niso zato nič uničene. Če bi imela prostor, bi si jo še za doma nabavila, je res fajn zadeva.


Jaz sem tudi imela tako centrifugo. Potem pa sem kupila ta pralni stroj, kjer ima centrifuga 1.500 obratov, in sem prvo rudno perila, ki sem ga oprala v njem, najprej dala še v to dodatno centrifugo in šele ko sem videla, da nič več ven ne teče, sem jo zabrisala stran.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: centrifuga
28.2.2007 11:14:04   
soncece24
Jaz po pranju + centrifugi vedno še enkrat dodatno centrifugiram 10 min na 1200 obratov, pa mi še nikoli ni nobene stvari uničilo. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: centrifuga
28.2.2007 13:56:56   
mily
Jst dam tudi vedno na polno (1200), pa se mi ne zdi, da se kej uničijo cote. Če dam zavese, al pa kej bolj občutljivega itak dam na program, ki je namenjen za to in tam je cetrifuga že avtomatsko manjša.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?