|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrc
26.2.2007 14:00:04   
Nea_teja_
Danes sem se odločila da si kupim nekaj novih modrcev user posted image user posted image user posted image user posted image ampak moje nakupovanje se je sprevrglo v moro .Ko sem stopila v trgovino sem bila vesele ,ker sem zagledala polne police pa sem rekla končno bom imela nove.Ko pa sem začela brskati sem ugotovila da so vsi bolj majhni in za nas ,ki nismo ravno delani po jusu ni glih izbire . Se pravi tisti ,ki imamo malo večje obline naj bomo kr brez al kako končno najdem nekaj a kaj ko ni hlač ali pa so hlače in ni modrca za znort user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .No po dolgem brskanju sem nekaj našla seveda samo en komplet no naj bi bil komplet ,ki pa je vijolčne barve.Sem kr slabe volje .Ko se kolegici povedala je rekla no pa si kupila kurbiš kompleruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .A ima še kera probleme z malo večjimi št ali samo jaz in kje kupujete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrc
26.2.2007 14:36:23   
koala
Takšne moderce kot bi jih jaz imela imajo samo v majhnih številkah, tako da vem kako se počutiš.
Jaz po navadi zavijem v butik anne v MB, kjer se vedno najde kaj lepeda in za sprejemljivo ceno, je pa res, da komplete pa redko kupujem. Ponavadi samo moderce, tangice pa imam najraje od pascarelija.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrc
26.2.2007 14:44:53   
cmrucek
Tudi jaz imam podobne probleme in se zato stežka spravim h kupovanju modrcev oz. perila. Pa nisem še našla rešitve, tako da če katera pozna kakšno dobro prodajalno v bližini Lj., bom vesela...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrc
26.2.2007 14:55:23   
dana
Tudi jaz nerada kupujem modrčke. Ko jih gledam so vsi tako lepi in oh in sploh, ko pa iščem številke se pa ustavi. Ker imam košarico C gledam na to, da so naramnice malce širše, ker se mi drugače zareže v rame. Ampak če je modrc lep ima tanke naramnice, čim ima pa mal širše, je pa tisti klasičen, zadaj s 4 sponkami za zapeti....

Trenutno imam doma dva enaka od Triumpha z malce podloženo košarico in širšimi naramnicami za katera sem odštela 20.000 bivših tolarjev.
Ampak je pa super modrcuser posted image !!

(odgovor članu cmrucek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrc
26.2.2007 16:09:41   
Nea_teja_
joj groza so tile modrci imam pa še posebno srečo da se mi ponavadi prelomi kost na pol user posted image user posted image user posted image user posted image in seveda modrc rajma v smeti

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrc
26.2.2007 21:20:51   
Badeja
Še ena takih, ki so ji prav modrci za min 50 eurov user posted image  Groza. Najbolj mi ustreza Triumpf, Lisca, Skiny... V bistvu vse kar je drago user posted image user posted image  Sem kar malo fauš sestrični, ki si niti probat ne rabi- paše ji vse samo da je številka prava. Nič ji ne naredi na špic, nič ji ven ne leze user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrc
27.2.2007 19:46:58   
soncek&luna
evo se ena, k se ji je nakup spodnjega perila sprevrgel v nocno moro... sploh nikjer ne dobim kosaric zame.... sem si rekla, da bom enkrat riskirala in narocila prek kataloga.... kje za vraga naj dobim kosarico E user posted image  pa da ne zgleda ravno model izpred 50 let nazaj

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Badeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modrc
27.2.2007 20:46:06   
Seven*
Meni je tudi nocna mora zadeva.

Rada imam lepo oblikovane prsi, imam pa kosarico C in obseg 80. Vecina jih je taksnih, da mi joske kar ven padejo, ali pa mi je kosarica premajhna. Groza!!!!user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: modrc
27.2.2007 21:45:11   
petja
Sem že zadnjič napisala, da ima Sloggi novo kolekcijo ful fajnih modrcev. Jaz imam namreč številko 80D, in so mi dejansko joške iz vseh modrcev ven padale, tile zdaj so pa zakon. Sem kar 4 naenkrat vzela user posted image . Aja, 1 je bil pa cca 28€, kar se mi ne zdi ful pretirano user posted image .

Ne vem pa, kje v Slo jih imajo, ker sem jih kupila v Nemčiji.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: modrc
28.2.2007 13:41:28   
dana
kakšne so pa naramnice pri sloggiju, ozke al mal širše??

Aja, sem pa vidla da sloggi prodaja zdaj tudi nama, pa v BTC-ju v centromerkurju.

lp

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: modrc
28.2.2007 14:21:19   
Rožica I
http://www.sloggi.com/si/index.php


PETJA- preveri, prosim, ali je to tale model pod SENSUAL (čeprav obstaja le do C- košarice).

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: modrc
1.3.2007 2:33:31   
Annny
Jaz kupujem Skiny, ker se mi zdi, da mi je vse kot ulito.
Po drugi strani mi, recimo, Triumph sploh ni všeč...sto ljudi, sto čudi.
Za večje št. so super modrci Fellina (trgovina v centu LJ, približno nasproti Figovca čez cesto).
LP

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: modrc
1.3.2007 8:11:57   
petja
Evo, sem šla prav na modrc gledat ... imam SLOGGI LOOK, čeprav ni tolk "odprt" oz. so prsi malo bolj pokrite, kot je na sliki na njihovi strani user posted image .

Naramnice so sigurno ta prave, ker sta najprej 2 vrvici, ki se združita v eno. Tam je naramnica široka cca 1 cm.

Pa tui barve na strani niso taprave user posted image  - jaz sem namreč vzela belega, črnega, rumenega in roza.

Je pa res čisto brez čipk, ker jaz ne prenesem čipk. So pa imeli tudi ene s čipkami, ampak teh pa na njihovi strani ne najdem user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: modrc
1.3.2007 22:13:50   
Rožica I
Hvala PETJA, smo verjetno spet (še vedno) vzhodno tržišče, tako da bom ob priliki pogledala v Avstriji.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?