|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:19:34   
Anonimen
A jih je kdo jedu že???? Kak okus imajo????
Sem že probala svinjska, telečja in piščančja, gosja, račja in ker tu ne zaupava lokalni drobovini, ne kupujeva takih reči, luštajo se nama pa ful. sva pa zadnjič naletela na jagenjčkova jetrca iz avstalije. Nisva jih kupila, ker ne vem kakega okusa so, zato prosim razsvetlite me!!!!!


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 29.3.2007 15:20:09 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:21:53   
Anonimen
Zelo dobra user posted image Mi imamo doma jagenjčke,zato ti povem iz prve roke.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:29:25   
Anonimen
Hei,MIŠEK13,od kod pa si,da ne z6aupaš lokalni drobovini?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:33:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Zelo dobra user posted image Mi imamo doma jagenjčke,zato ti povem iz prve roke.user posted image


a majo svoj okus, ali so kot svinjke, telečje????
drgač nama je jagenjček fuuuuuuuul dober in ga skor vsak teden jeva, sam jetrca pa res nisva nikoli. A majo okus kot jagenjček????'

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:34:29   
Anonimen
Iz dubaja, pa je meso povečini iz savdske, indije, pakistanauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:37:39   
Anonimen
Imajo boljši okus kot svinjska ali goveja.Nimajo močnega vonja,ker to je mlada žival.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:39:15   
Anonimen
in če bi bila ovca, bi mela jetrca močan okus.  a tisto je za jestuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:40:29   
Anonimen
Ovčja pri nas poje user posted image in user posted image
Meni ovčja niso dobra,imajo premočen vonj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 15:46:06   
Anonimen
UUU hudiča, saj mamo psa in ne bo problem tisto pol njemu dat, sam bova pol midva brez kosilauser posted image . Gor piše jagenjčkova, upam, da so res, ker nikoli ne veš. Ti si ekspert še eno pitanje, kolk velka so jagenjčkova in kolk velka so ovčjauser posted image user posted image user posted image , resno. Će bo treba grem z ravnilom v štacuno, ker jaz hočem jetrcauser posted image

daj mi namigni kako jih ločituser posted image


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 29.3.2007 15:47:33 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 16:04:16   
Anonimen
Jagenjčkova so majhna,tako da, ko vse obrežeš ostane za eno osebo.Če bosta imela kot samostojno jed,rabiš dvoje jetr.Majhna so za eno dlan.
P.S. drugič jih bom zmerilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 17:00:03   
Anonimen
bo že prepozno, me bo prva šola najbrž mal stalauser posted image , bom pa zato drugič vedelauser posted image .

ti a mate tudi kaj za prodajo vaših jagenjčkov, so bio, glede na to, da maš tudi ostale travce in zeli bio

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 17:09:59   
Anonimen
Ja vse je bio.Oglaševati pa ne smem.Ne pojemo vse sami,potem ti je lahko jasno,kam grejo.
Malo beri med vrsticami.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jagenjčkova jetrca
29.3.2007 17:13:46   
Anonimen
sem si šla očala iskat, da lažje vidim mali tisk med vsrticamiuser posted image . V vednost mi je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?