|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Amniocinteza!
6.3.2007 14:57:49   
Anonimen
Včeraj mi je znanka rekla, da so zaradi tega, ker vse več žensk rodi po 34 letu starosti, dvignili mejo starosti za brezplačno amniocintezo. Iz 35 let, so zdaj dvignili po 37 letu! A mogoče katera ve, če je to res?
Baje da je njena sošolka upala na brezplačno preiskavo, pa so jo gladko zavrnili, češ da je to zdaj po 37 letu. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Amniocinteza!
6.3.2007 14:59:55   
Mina1
V kolikor je rezultat NS zelo slab, torej razmerje pod 1:300, je AC brezplačna neglede na leta.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Amniocinteza!
6.3.2007 15:01:37   
Anonimen
To mi je jasno. Hvala bogu, da je tako. samo glede tega, da so dvignili starostno mejo, to mi je pa čisto mimo. Sploh v tem primeru, ko veliko žensk že tako ali tako težko zanosi.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Amniocinteza!
6.3.2007 15:03:53   
Mina1
Ja itak, glavno da nekje zaslužijo, žal je tako, da se vedno lotijo na napačnem koncu.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Amniocinteza!
6.3.2007 15:11:40   
Anonimen
ne samo da težko zanosijo, ampak veliko jih šele zanosi pri teh letih..user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Amniocinteza!
6.3.2007 15:28:44   
Anonimen
Mislim da je res,nisem pa 100%-vsaj,kaj se od sestrične spomnim,pa je pred kratkim rodila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Amniocinteza!
6.3.2007 17:52:14   
tinaaja
Brezplacna AC zaradi let je ze kar nekaj casa na voljo zenskam, ki bodo ob rojstvu otroka stare 37 let. Meja je dolocena, ker so ugotovili, da je po teh toliko vecja moznost kromosomske napake pri plodu, da je strosek  preiskave upravicen.

Ob dopolnjenih 35 letih imas brezplacno NS - rabis za oboje seveda napotnico od G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Amniocinteza!
6.3.2007 17:53:45   
lana38
Tako kot pravi tinaaja.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Amniocinteza!
8.3.2007 15:50:00   
ursikazala
Mene pa zanima, kdaj točno naredijo amnio. Včeraj mi je sestra na PP rekla, da jo delajo v 16.tednu, kasneje tudi sicer, ampak neradi. Mene v 17.-18. tednu ne bo v Sloveniji in zdaj malo cvikam, ker imam v 15. tednu pregled, takrat naj bi me naročila za amnio. Ali je to kak problem, da te v enem tednu vzamejo, kaksne imate izkusnje?

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Amniocinteza!
8.3.2007 18:16:49   
lana38
Mene je G naročil kakšne 2-3 tedna preden sem prišla na vrsto. To je on sam uredil, tako da ne vem, kako je če boš sama klicala.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Amniocinteza!
8.3.2007 18:33:36   
lana38
Pozabila sem napisati, da sem v času AC bila user posted image  16 tednov in 2/7. Drugače se Ac dela od 16. do 18. tedna.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Amniocinteza!
9.3.2007 14:17:31   
Pikica pokica
Glede naročanja naj vas ne bo strah, saj čakalnih vrst ni - tako mi je zagotovil dr. Pušenjak, h kateremu sem naročena 23.3. - na AC.
Opravljajo pa jo v 17. tednu.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?