|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 13:22:41   
Muca Copatarica
Ja, zanima me kaj si podarjate oziroma kako praznujete obletnice s partnerji,...
Praznujete le enoletne, dvoletne,....okrogle ali včasih kar tako malo vmes ali celo vsak dan, ki se vam zdi kaj poseben?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 13:27:04   
eya
Mi2 praznujeva vsako obletnico, letos bo že 10. Zadnja leta ponavadi praznujeva tako, da si privošiva kak izlet. Nama je že zmanjkalo idej za darilauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 14:31:14   
Dream
Midva vsako leto, navadno se obdarujeva s kako praktično malenkostjo, greva na izlet ali vsaj na kakšno večerjo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 14:45:44   
katarina2004
Mi 2 pa letos praznujeva 9 obletnico. Sedaj praznujeva samo še okrogle obletnice. Običajno si privoščiva kakšno večerjico in pa kakšno malenkost, drobno pozornost. jaz mu običajno spečem kakšno dobro user posted image  pa kaj lepega napišem.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 14:55:30   
bskrle
Gremo n aizlet in na kosilo, lansko leto k Avseniku, predlansko na Bogenšperk ...

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 15:36:07   
soncece24
Midva imava jutri 5. obletnico - jaz mu nisem nič kupla, nimava navade se obdarovat. Samo kak user posted image user posted image malo bolj ekstravaganten bo padu zvečer verjetno user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 15:43:54   
Anonimen
Nič materialnega.
Sva prejšn mesec praznovala 10. pa se nisva nič obdarila.
Sva bl take sorte k sonceceuser posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 15:48:19   
Anonimen
Midva sva se obdarovala ponavadi z malenkostmi. Moj npr. je nabral cel predal gatuser posted image . Nazadnje pa nič, ker sva se tako zmenila, ker sva mogla vlagat v najino gnezdece....poljub in lep pogovor o prihodnosti in to je to!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
21.3.2007 15:55:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 16:25:14   
CUKRČEK
Midva praznujeva obletnico poroke.....letos bo že 5.
In sicer si vsi skupaj privoščimo kak lep izlet, kosilo, malo razvajanja za vso družinico. Letos pa bo bolj "pestro" za obletnico, ker bom ravno takrat enkrat rodila naša dvojčka.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 17:00:25   
Blacky30
Midva praznujeva obletnico poroke vsako leto, letos bo že 5. Z otrokom gremo na celodnevni izlet, zvečer pa greva sama na večerjo in zaključiva z romantiko v postelji.user posted image

Obletnico najine zveze (letos je bila 14.) pa bolj težko praznujeva, ker je ravno na 1.1. in smo vsi več ali manj zelo utrujeni in skrokani, zato se cel dan le žulimo po kavču in se imamo radi.

Za obe obletnici pa si kupiva darilo, npr. parfum, perilo, ...večinoma pa že vnaprej oznanjam, kaj si tako hudo tisti čas želim.user posted image  

Itak pa imava obletnico vsak dan.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 17:32:59   
lex
Ponavadi mu kupim kak CD, ker mi par mesecev prej začne "težit" kako si ga mora kupi. So pa sami taki izpred 20 let, ko je bil še mladuser posted image  in ga je še lahko žural s kolegiuser posted image user posted image user posted image user posted image  
jaz pa ponavdi dobim kakšno rožico, parfumček, CD (skor obvezno Bon Joviuser posted image user posted image ), al pa uhane (kič al pa zlate oz. srebrne, kar pač 14 dni prej gledamuser posted image ).
Aja za rojstni dan pa skor obvezno dobi kavbojke, ker mu ponavdi glih takrat crknejouser posted image , kak mu to uspe niti pomislit ne smem.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
21.3.2007 17:39:53   
zungi
midva se pa za obletnico poroke, roj. dan in take priložnosti ponavadi obdariva s kakšnim darilom, zraven greva na večerjo ali izlet. Za praznike ali nepraznike pa "padejo" kake rožice. Darila so pa zelo različna, predvsem odvisna od takratnih želja in potreb. user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
22.3.2007 9:46:36   
Anonimen
Meni je pa moj za 10. obletnico poroke (čez dober mesec) obljubil, da me pelje v celodnevni šoping, ker nisem tega športa gojila že 3 leta. In da si lahko kupim, kar si želimuser posted image

(odgovor članu zungi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
22.3.2007 9:50:18   
rija
vsako leto nov par zaročnih prstanov user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj si podarjate ob obletnicah?
22.3.2007 11:50:59   
najina pikica*
tut midva se ponavadi za obletnico odpraviva na kako fajn večerjo,ponavadi v kitajsko....jst obožujem njihove jedi...njamiiiiii!
drugače pa midva si kr poveva kaj bi kdo rad,moj je za r.d. dobil denarnico,za valentinovo polover,....
jst pa za valentinovo.......večerjo in zaročni prstan,me je skoraj kap zadela sred restavracije,k mi je kelnar prinesel nekaj zlatega v šampanc kozarcu....
za r.d steper,da se končno znebim teh odvečnih obročkov,....pol si pa plačava drug drugemu fitnes,al pa paket za obisk savne,...
skratka podariva si darila k so koristna!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?