|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:04:39   
Anonimen
O modi za nosečnice...

Meni je najbolj všeč - hlače in čez njih kakšna lepa nosečniška oblekca. Skoraj celo nosečnost sem hodila tako oblečena.

kaj pa vam?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:05:52   
Anonimen
Men je tud to ful všečuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:08:23   
Anonimen
Odvisno. Jaz bi bila res prav zelo, zelo smešna v tem.

V hlačah z naramnicami sem bila npr. kot telebajsek. Sem mislila, da se bo prijateljica polulala, ko me je pripšla v kabino gledat. Sploh ni mogla govorit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:10:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V hlačah z naramnicami sem bila npr. kot telebajsek. Sem mislila, da se bo prijateljica polulala, ko me je pripšla v kabino gledat. Sploh ni mogla govorit.


jaz tudi, sam kaj, ko mi zadnji mesec ni šlo čez trebuh nič drugega kot ene XXXL kavbojke na naramniceuser posted image  - jah, to pa dela obseg 132.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:15:39   
kapica
Meni je pa vsec , ce imam cez hlace oprijeto majcko, da se trebuscek cimbolj vidiuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:20:14   
Taula
Meni je pa vsec , ce imam cez hlace oprijeto majcko, da se trebuscek cimbolj vidi .


To je meni luštno videti.user posted image

Meni je najbolj všeč - hlače in čez njih kakšna lepa nosečniška oblekca. Skoraj celo nosečnost sem hodila tako oblečena.

Pa to tudi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:26:39   
eya
Meni so tudi všeč oblekice na nosečnicah, da je trebušček lepo povdarjen. Jaz sem sicer največ nosila hlače+oprijete majčke, pa tudi par kril sem imela. Nisem pa imela nobenih kavbojk na naramnice, v teh famerkah se res ne bi dobro počutila.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:30:44   
Maleal
Meni so tud všeč oprijete majčke,one široke so mi grde,zgledaš pol kot 3 delna omara.user posted image  Lepo mi je tudi kakšno krilo do kolen in majčka,najraje pa sem imela 3/4 kavbojke,seveda brez naramnic,v naramnicah si kot Jaka šraufnciger.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 14:48:20   
Anonimen
najlepše oblečena nosečnica je zame v krilu (do kolen) in (nosečniški) majčki ali pa nosečnica v poletni nosečniški oblekici user posted image

Hlače na naramnice pa niso za nikamoruser posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 15:08:28   
muki1
Jaz sem ugotovila, da dosti manj debelo zgledam v oprijeti majčki in nosečniških hlačah, kot pa v nosečniških hlačah in tistih vrečastih nosečniških majčkah.

Na koncu pa sem že izgledala kot žoga, pa lahko sem se v ne vem kaj dala..... pravzaprav še danes izgledam kot taka mala žogica, sicer malo preluknjana, žoga pa sem še vedno user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 15:19:14   
tinkamiška
No, jst sem bila najbolj noseča v zimskem času, septembra sem bila taka:
user posted image
to je sicer oblekca,v kateri sem bila najbolj komot, sem nosila pa tudi krila in pritisnjene majčke(vsaj v nosečnosti sem jih lahko, ker ni bilo treba tebuha notri vlečtuser posted image )

no decembra sem bila pa taka:
user posted image
pa se mi zdijo tele hlače na naramnice prav fajn, ker niso vrečaste in tudi komot so, upam, da jih bom še lahko nosila, ko bom spetuser posted image  Sem pa večino nosila žametne hlače+ oprijeta majčka in en širok pas na bokih, včasih tudi kakšno tuniko in pas, da tunika ni visela.

meni se zdi, da je lepo pokazat trebušček, ampak najbolj pomembno pa je, da se počutiš komot in da te nič ne vežeuser posted image

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 15:20:36   
tinkamiška
U, a sem zdej nardila kej narobe, meni stran čisto čudno prikažeuser posted image se opravičujemuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 15:50:41   
solatja
se strinjam. men tud hlače na naramnice niso preveč všeč, čeprav na tej slikci pa prav fajn zgledajo in tud komot. user posted image user posted image ko sem si pa kupla kavbojke v popku, take ful dobre, na zvonc in mal oprijete po nogah (pol so ble zmeri bolj user posted image user posted image ), me je pa ata vprašal: zakaj si pa ne bi kupla kakih hlač z naramnicami, so ful praktične, kavbojke boš pa mogla kr naprej nove kupvat. user posted image user posted image user posted image pol sem mu pa pokazala tisto elastiko notr, se je pa sam za glavo prijel! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sicer sem pa junija, ko sem bla kot medicinka (tk okrogla in tk težka user posted image user posted image user posted image user posted image ), v zadnjem mescu nosečnosti nosla eno belo xxl kiklo iz zare, ki sem jo zavezala pod trebuhom, na vrh pa sem mela 3 kratke majce brez naramnic (ful ful lušne, ta rdeča je mela še celo bel vzorec gor!), pa bele natikače iz bate in belo pleteno torbico. so sam gledli za mano, tk sem bla lušna!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja, pa če je blo mrzlo, sem mela čez en bel pleten (razegnjen seveda) pulover. teh cotk nobenmu ne dam!! user posted image user posted image

sem pa tud nosla eno tuniko (iz la vie - mi jo je dragi kupu, češ da sem tud v nosečnosti lahka dobr oblečena, čeprav je bla 15000!!!! mal za razvajat), sicer črno z nekim vzorcem (vijolčnim in belim) čez te hude kavbojke. zelo oprijeta je ta tunika. upam, da bom lahka kako fotko prpopala...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 18:53:51   
muška
jaz sem imela hlače na naramnice samo za doma, pa še to so mi šle blazno na živce, ker sem seveda skoz hodla lulat in potem tiste naramnice sem in naramnice tja user posted image

Drugače pa sem imela kavbojke z nizkim pasom pa kakšno oprijeto majčko preko, pa ene take fine poletne hlače sem imela, pa goro majčk pa enih 5 kopalk user posted image  . Oblekci sem si kupila 2, ampak ko sem se dala v obleko in potem videla tisto ogromno rit v špeglu,... sem raje kar celo poletje preživela v hlačah user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 18:56:08   
Strawberrie Cherrie
Men so pa všeč tunike, oblekce, 3/4hlače, hlače na naramnice - VSE, samo da je okusno skup izbrano.
Res je pa, da nisem nosila kril...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 20:47:54   
lelaval
Jaz sem najraje nosila kavbojke - pas pod ogromnim trebuhom, v hlačah še kak pas, zgoraj pa oprijete majčke. Sem prav ponosno razkazovala svoj ogromni trebušček. user posted image  In pa 3/4 hlače. Kril in oblek pa nisem nosila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 21:15:57   
Annny
Raho, dobra ideja...mogoče v kaki drugi nosečnosti..

Drugače pa sem tudi jaz večinoma nosila hlače z nizkim pasom in čez raznorazne tunike, ki sem jih nabavljala predvsem v Popku. Tako sem se počutila najbolje. Ker nisem imela ogromnega trebuha, so mi bile prav skoraj vse jopice ipd., ki sem jih nosila tudi, ko nisem bila noseča.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 23:29:36   
Moyca_
ja dobra ideja, samo prepoznouser posted image user posted image
morda naslednjičuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 23:38:52   
Anonimen
Men so vse nosecnice lepe, dokler imajo majce dovolj dolge - ne pa da kazejo trebuh. To mi zgleda ful neokusno. Naj pokaze, da je user posted image , ampak naj si kupi dovolj dolgo oprijeto majco user posted image  Ne pa, da na pol trebuha zmanjka .. user posted image  (ok, razen ekstremi, ki imajo tako velikeeeeeeee trebuhe, da ne gre nobena xxl majica cez, hehe user posted image )

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
5.3.2007 23:56:19   
rija
Jaz sem bila celo nosečnost v 3 hm hlačah z nizkim pasom in tisto žabico čez trebuh, bleščečim pasom in ozko majčko......pa sem se počutila fenomenalno....user posted image

sem dala enkrat samkrat gor tiste staromodne visoke hlače, ko maš pas pod joški.....za skozlat...vsaj na meni.....pa tiste z naramnicami tudi.....user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A veste, o čem nismo še nobene rekle?
6.3.2007 9:21:28   
HuAnita
Ene elegantne hlače na prekop sem imela, so 'ratsle' z mojih bušijem, no 2x..., pa nekaj kril, poletnih oblekic, bolj kot ne oprijetih majčk...
Doma pa lani skakala v tisti hudi vročini kar naga, še dobro, da sem se vedno oblekla, ko je kdo pozvonil...user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?