|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tetra plenice - Rutar
21.2.2007 14:03:30   
polo75
  Če katero zanima, sem včeraj v Rutaju v MB videla, da imajo tetra plenice 10 kom znižane na 9,90€. Se mi zdi kar ugodno. Jih katera mogoče uporablja? Lep pozdrav.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tetra plenice - Rutar
21.2.2007 14:05:53   
Maleal
Ja pa kak zgledajo,meni so ful neke češke,nič kaj mehke,trde kot šotor.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu polo75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tetra plenice - Rutar
22.2.2007 9:57:00   
crci06
user posted image  jaz pa imam 2 paketa plenic iz Rutarja.
Jeseni so stale cca. 2500 ex-sit. so velikosti 80*80 in so mi prav fajn.
pa še obrobljene so, v nasprotju z večino ostalih, ko so samo obrobljene.... (obentlane, po domače)...

skratka, jaz jih pa pohvalim, če so le iste.
če katero izrecno zanima, pa lahko grem na račun pogledat, katere sem jz kupila...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tetra plenice - Rutar
22.2.2007 10:14:02   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

user posted image  jaz pa imam 2 paketa plenic iz Rutarja.
Jeseni so stale cca. 2500 ex-sit. so velikosti 80*80 in so mi prav fajn.
pa še obrobljene so, v nasprotju z večino ostalih, ko so samo obrobljene.... (obentlane, po domače)...

skratka, jaz jih pa pohvalim, če so le iste.
če katero izrecno zanima, pa lahko grem na račun pogledat, katere sem jz kupila...



naša je tud imela te iz Rutarja in še ene iz BC, vendar so mi bile Rutarjeve boljše - razlog: enak kot pri moj_moj user posted image  

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tetra plenice - Rutar
22.2.2007 10:37:32   
Sandra*
Nove tetrce so vse ful trde. Jaz sem kupila od tosame in v avstriji, take kakor v rutarju. Ko sem jih oprala so bile tosamine še vedno trde (pa sem jih dala v sušilca), avstrijske pa mehke že po prvem pranju.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tetra plenice - Rutar
22.2.2007 20:58:23   
Anonimen
Kupila dva paketa.Oprane,cakajo na likanje...So pa mehke...O uporabi pa bom lahko komentirala cez dober mesec user posted image

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tetra plenice - Rutar
5.3.2007 21:55:04   
vampirka
Te iz Rutarja so ful mehke v primerjavi s tistimi, ki sem jih v BC kupila...pa še obrobljene so user posted image .

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tetra plenice - Rutar
8.3.2007 12:32:05   
ronja
Sigurno je bila že kaka debata, pa je ne najdem: bombažne (tetra) plenice: tistim za enkratno uporabo... Prednosti, slabosti, kako ste se odločile za ene ali za druge...
Sama vidim stvari takole:
BOMBAŽNE (TETRA) plenice za večkratno uporabo:
+ so naravne
+ ne dražijo otročkove kože
+ verjetno boljše dihajo
+ so neprimerno bolj okolju prijazne
+ so za večkratno uporabo, lahko jih uporabljaš še pri naslednjem otroku
+ so cenejše kot če ves čas kupuješ plenice za 1x no uporabo

- moraš nosit sabo umazano plenico, če kam greš
- moraš jih prat
- bolj smrdi? tega ne vem, predvidevam samo, če imaš doma koš s plenicami, ki se neprodušno zapre ali pa vedro umazanih plenic, da slednje bolj smrdi?
- so malo manj praktične oz. imaš malo več dela

Kako ste se ve odločile za eno ali drugo? Zaradi alergij, ki jih je dojenček dobil na navadne plenice, zaradi okoljevarstvenih vplivov, zaradi denarja?

Ali je treba tetra plenice likat ali jih lahko dam enostavno v sušilni stroj in je stvar opravljena? Koliko dela imaš s temi tetra plenicami - realno - recimo koliko ur na teden?
Hvala za vse odgovore ali če ima katera kak link, kjer je to že vse odgovorjeno;)


(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tetra plenice - Rutar
8.3.2007 18:55:09   
Caarmen
 Tudi sama sem si danes kupila v Rutarju dva zavojčka plenic. S prva sem mislila vzeti enega, vendar me je prodajalka prepričala, da jih bom rabila več. Pravi da jih daš na vzglavnik, ko dojiš - podere kupček, za v voziček... Kako so mehke vam povem čez par mesecev, vendar so pa še vedno v akciji 9,99 evrov 10 kosov.

Menda se te plenice po končani prvotni funkciji ( ko otrok odraste) zelo pripravne za pucanje šip - okenj. Moja teta pravi,da ni boljše cunje za okna kot plenice.

Če katero zanima imajo v Rutarju trenutno 15 % znižanje vozkov. Men pa na žalost noben vozek ni bil ušeč.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tetra plenice - Rutar
14.3.2007 14:08:23   
Anonimen
Ronja, tudi jaz se bolj nagibam k bobažnim plenicam kot pa k papirnatim.

Le da bom jaz kupila že zašite plenice (racmanke), imaš prihranjeno likanje, zlaganje in podobno kot pri tetra plenicah.

Še link: http://www.pleniceracman.com/

Če rabiš dodatne infoemacije, me lahko vprašaš na privat.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tetra plenice - Rutar
17.3.2007 8:48:24   
Ženkica
Jaz imam tudi pleničke iz Rutarja, so res super; kupili smo jih jeseni ko so bile na akciji. Priporočam.user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?