|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali?
12.3.2007 23:19:05   
Anonimen
Ali ima bivši fant res punco,če:
  • govori o njej samo takrat,ko jaz omenim svojega novega fanta,pa še takrat moram vleči besede iz njega
  • če zelo dolgo premišljuje,preden mi pove njeno ime in kakšna je,on dem pa se smeji,kot da je v zadregi
  • govori,da se bo v kratkem preselil v na čisto drugi del Štajerske,punca pa je doma iz Prekmurja
  • gre sam z mano na dolgo potovanje,za 13 dni,in ona ni nič ljubosumna
  • me vseeno objame,preden grem
  • ko vidi sliko mojega novega fanta,mi ne želi pokazati slike od svoje nove punce
  • pravi,da je vsak dan z njo-samo kako?Prej sm šla k njemu v pisarno po neke zadeve,ker nisem imela popoldan časa za pijačo,na katero me je on povabil,pa sem potem šla samo v trgovino,in ko sem se vrnila domov,je bil na pogovoru,pa sem ga vprašala,če motim,pa je rekel,da ne,da je doma-in vem,da je tudi jedel sam

Takšen občutek imam,kot da mi laže.In me želi razočarati.Kako ugotoviti,ali govori resnico ali ne?Res me zanima,pa tudi če je bivši.

Kaj misliš ti?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali?
12.3.2007 23:29:24   
Marogica
Kaj pa tebe to zanima, če ima tvoj bivši punco ali ne? Naj ti bo dovolj, da imaš ti novega fanta. Pa ne bodi tako radovedna. Fantje se ne hvalisajo toliko, ne govorijo toliko in nimajo slik, ali pa jih vsaj ne kažejo tako pogosto, kot punce.

Posveti se novemu partnerju.

Moj odgovor: ne vem, če jo ima, mu pa jo privoščim....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali?
12.3.2007 23:32:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ali ima bivši fant res punco

Kva te pa briga, če je bivši? user posted image

govori o njej samo takrat,ko jaz omenim svojega novega fanta,pa še takrat moram vleči besede iz njega

MORAŠ vleči besede iz njega? Pa če ti je ne omeni sam, a ti ni to dovolj dober dokaz, da s tabo noče govoriti o njej? user posted image
govori,da se bo v kratkem preselil v na čisto drugi del Štajerske,punca pa je doma iz Prekmurja

In? Ena reka gor al pa dol.
gre sam z mano na dolgo potovanje,za 13 dni,in ona ni nič ljubosumna

Če gre sam, potem ne gre s tabo, ne? In kako veš, da ona ni ljubosumna? Jo poznaš? Al verjameš bivšemu na besedo? In zakaj ti sploh hodiš za 13 dni na morje z bivšim? user posted image
me vseeno objame,preden grem 

Jst tut objamem bivšga (fanta - ne moža!).
ko vidi sliko mojega novega fanta,mi ne želi pokazati slike od svoje nove punce

Zakva mu pa fotko do ta novga kažeš? Na morje hodiš pa sta starim? In zakva bi ti moral pokazat fotko svoje ta nove? A da ji boš hodila težit?

Takšen občutek imam,kot da mi laže.Kaj misliš ti?

Jst mislm, da se ti je skravžlal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali?
12.3.2007 23:40:36   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj misliš ti?



da se ti je čist zmešalo user posted image user posted image user posted image  



svašta! user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali?
12.3.2007 23:54:25   
eya
Imam občutek kot bi brala vprašanja od kake najstniceuser posted image

Če je bivši, je bivši, ne vem, zakaj bi se ti zdaj obremenjevala, če ima novo punco ali ne...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali?
13.3.2007 0:25:04   
Anonimen
ma dej najstnica, najbrž hodiš še v šolo, piši gor, ko boš imela kakšen resen problem, ne pa tele najstniške otročarije

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali?
13.3.2007 0:45:47   
malika
Kaj mislim?

A imaš sploh ti pravega fanta ali mogoče raje namišljenega? Zakaj te to sploh zanima? Zakaj bi te moralo kar koli z njim prizadet, če je pa baje bivši? Zakaj toliko časa preživiš z njim in celo veš ali je jedel sam ali ne?

Jaz si mislim, da si obsedena z njim.  Sorry, ampak vprašala si, to je moje mnenje

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali?
13.3.2007 0:49:31   
lelaval
Jaz pa sem razumela, da ti še vedno nekaj čutiš do bivšega.
In zakaj se sicer postavljaš s svojim sedanjim parnerjem, če sama vidiš, da mu ni vseeno. Očitno z bivšim še nisi (nita) končala oz. razčistila. Ali se motim?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali?
13.3.2007 0:56:12   
Anonimen
Se strinjam s teboj Malika, verjetno je to obsednost!!

Mislim punca.. Imaš fanta,pa se dobivaš z bivšim in mu razlagaš in vlečeš z njega besede.. Mogoče pa ti nimaš fanta, in on ne punco in se igrata igrico... user posted image user posted image najstnice pač user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali?
13.3.2007 7:00:33   
srki
Jaz sem bolj brala, kaj bi rada anonimna, pa še sedaj točno ne vem. Nekam zmedeno mi deluje napisano. Še dobro, da ste predhodnice odgovovile, da vsaj približno vem, za kaj se greuser posted image .

Drugače pa, ne obremenjuj s z BIVŠIM fantom. Ti živiš svoje življenje, on svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali?
13.3.2007 7:57:15   
lenika
Kaj bo pa rekel tvoj sedanji fant, da greš z bivšim za 13 dni na počitnice. Pomoje si še vedno zaljubljena vanj, ker drugače bi ti bilo malo mar za to, če ima punco ali ne in bi uživala s sedanjim partnerjem.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali?
13.3.2007 8:16:07   
Anonimen
Madonca sprašuješ, kot da si stara 15 let in pišeš neumnosti v revijo Antena, za posrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali?
13.3.2007 8:17:19   
Anonimen
Zmedeno.Pozabi bjušega in idi naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali?
13.3.2007 10:06:50   
Nixxon
Anonimna: Kaj pa to tebe briga?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali?
13.3.2007 10:10:50   
Anonimen
kaj pa tebe to briga Nixon? si se lotil postov sistematično al kajuser posted image , tolk me briga kot tebe

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali?
13.3.2007 10:12:19   
Anonimen
Jaz mislim, da ima dve, zato pa je tako zmeden. Ker npr. ne ve, katero ime bi povedal in od katere sliko bi pokazal.

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali?
13.3.2007 10:12:37   
Nixxon
Mene NE zanima če ma tvoj bivši novga al ne. Ne vem od kje ti ta ideja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali?
13.3.2007 10:14:32   
Anonimen
očitno te zelo briga, če tule pisarš gluposti.

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali?
13.3.2007 10:14:35   
Pingvinčica
Jaz ne bi pšla z bivšim na dopust za 13 dni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali?
13.3.2007 10:18:15   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

očitno te zelo briga, če tule pisarš gluposti.


If it gets you through the day. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali?
13.3.2007 10:44:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj misliš ti?

Da ti sploh nočeš, da bi bil bivši res bivši in iščeš načine, kako ga dobit nazaj. Ali pa druga varianta - si tako egoistična, da ne preneseš, da bi imel drugo, to imaš lahko samo ti, in zato poskušaš na vse načine izvlečt iz njega kaj o njegovi novi, zraven pa upaš, da ne obstaja, ker je pač tako redkobeseden.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali?
13.3.2007 11:14:14   
Anonimen
si tako egoistična, da ne preneseš, da bi imel drugo, to imaš lahko samo ti, in zato poskušaš na vse načine izvlečt iz njega kaj o njegovi novi, zraven pa upaš, da ne obstaja, ker je pač tako redkobeseden.


Se strinjam!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali?
13.3.2007 12:00:52   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image otroci, otroci, otroci...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali?
13.3.2007 12:07:29   
natalia
Da ti sploh nočeš, da bi bil bivši res bivši in iščeš načine, kako ga dobit nazaj. Ali pa druga varianta - si tako egoistična, da ne preneseš, da bi imel drugo, to imaš lahko samo ti, in zato poskušaš na vse načine izvlečt iz njega kaj o njegovi novi, zraven pa upaš, da ne obstaja, ker je pač tako redkobeseden.


ja,ne?


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali?
14.3.2007 23:35:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

si tako egoistična, da ne preneseš, da bi imel drugo, to imaš lahko samo ti, in zato poskušaš na vse načine izvlečt iz njega kaj o njegovi novi, zraven pa upaš, da ne obstaja, ker je pač tako redkobeseden.


Se strinjam!user posted image



Strinjaš se sama s sabo? user posted image  Edina RRjevka, ki je tako otročja si ti, aspirin(ka). Hitro se te prepozna. Tvoje otročarije in tvoj stil pisanja.
Mogoče je že čas, da si SPET menjaš ime!? V bistvu ne vem zakaj si menjala dosedanja imena?
BabyAngel, elanor?!? user posted image
 
Naj še drugi vidijo tvoj stil pisanja. http://www.ringaraja.net/forum/searchpro.asp?author=aspirin&top=100 

Odrasti že ali poišči primernejši forum zase. Predlagam kakšen Simpatije.com ali Smrklja.com ali Najstnice.com ali NesrečnoZaljubljene.com ali ObsedeneRadodajke.com. user posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?