|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telesna temperatura v nosečnosti!
1.10.2004 7:51:13   
Anonimen
Pozdravljene punce!

Mene zanima, če se ti telesna temperatura med nosečnostjo dvigne?

Jaz imam problem, ker sem že pred zanositvijo imela temperaturo nekje 37,0-37,5 C. Sem si pa zdaj par dni merila pa je vedno čez 37,5 in tam nekje do 37,9!!!

Počutim se dobro tak, da res ne vem če je to normalno!

Hvala za pomoč!

Bojana 25 1/7
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Telesna temperatura v nosečnosti!
1.10.2004 8:11:47   
Pikca
Jaz sem imela povišano temp. (malo nad 37). Sem že mislila, da sem kaj zbolela, ker me je tudi grlo nekaj matralo, pa smo potem ugotovili, da je to od nosečnosti. Mi je rekla zdravnica, da najbolj pogosto to sicer ni, pri enih nosečkah pa se zgodi, ni pa nič nevarno.
Lp,Pikca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Telesna temperatura v nosečnosti!
1.10.2004 9:20:50   
Tina26
Hoj

Jaz imam povišano temp. ze od zacetka, pa pravi moja G da je to normalno.

L.P. Tina in :duda: 22(3/7)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Telesna temperatura v nosečnosti!
1.10.2004 11:13:56   
filipinka
Pikca, se še tudi pri tebi nič ne dogaja?9nebesa Vse samo nekaj čakamo, no ja naši malčki si dajejo čas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Telesna temperatura v nosečnosti!
1.10.2004 11:55:07   
Anonimen
Ja, tudi jaz sem imela v prvih mesecih povišano temperaturo, in tudi meni sta tako ginekologinja kot osebni zdravnik rekla, da je to normalno (mimogrede, tudi povišani levkociti so normalni).
Potem mi je spet padla na okoli 36,4.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Telesna temperatura v nosečnosti!
4.10.2004 19:17:10   
modrooka
Bojana,

jaz sem v 13 tednu in imam že več kot 14 dni močno povišano temperaturo (do 38,3). Prej sem jo vedno imela pod 37 stopinj.
Zdravnica me je v celoti pregledala, našla pa nič... Ni pa bila prepričljiva pri izjavi, da je to normalno. :zmeden: Nimam pojma. Upam, da bo minilo, ker tako enostavno ni prav nič fajn...

Lepo se imejte punce!

modrooka :sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?