|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   90 dnevna dieta
18.5.2007 12:18:47   
Julija08
Jaz bi pa v ponedeljek (21.5) začela 90 dnevno dieto (spet). Zadnjič sem se držala cca 1 mesec in sem shujšala 7 kg, katere še vedno držim. Zdaj bi probala zdržati cele 3 mesece in shujšati 12 kg (idelano bi bilo 17).

Bi se mi katera pridružila. V bistvu vse diete katere sem probala bolj slabo delujejo, ta mi pa zelo odgovarja, pa tudi nazaj se ne zredim. Tako da v ponedeljek grem v napad!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 90 dnevna dieta
18.5.2007 12:30:16   
LUNA06
Če se ti nobena ne pridruži, se lahko ti nam pridružiš na "lažje do poletja".Hujšamo cca.1 mesec, v ponedeljek pa bo škrobni dan.
Pa veliko volje ti želim!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 90 dnevna dieta
18.5.2007 13:29:57   
Anonimen
lahko se ti pridružiš meni.. Hujšam od 7.5., se pravi cca.10 dni.. Vmes sem cel vikend grešila..user posted image Ampak ok.. gremo naprej..user posted image aja, je pa ta čas šlo dol - 2 kg..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 90 dnevna dieta
18.5.2007 15:08:22   
atanja
JAz bi šla tud spet. Sma k ne morem nikol zdržat? Premišljuje če bi šla samo tisto ločevalno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 90 dnevna dieta
18.5.2007 15:21:36   
Julija08
Jaz bi probala zdržat vse tri mesece, če pa ne bo šlo pa tud ni panike. Če zdržim spet en mesec pa gre dol 6 kil bo čist fajn, potem pa ko pridem k sebi spet en mesec. Počasi se daleč pride.

Ful mi je fajn ker nisem nič nazaj dobila. Dobro saj se ne bašem, pazim pa tud ne toliko.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 90 dnevna dieta
19.5.2007 19:35:02   
Saša27
Tudi mi2 z mojim možekom se ti pridružujema, vendar sva na dieti od 03.05, tako, da bova v ponedeljek imela OH dan, pa vseeno bomo lahko bodrili drug drugega. Mi2 sva dala dol že skupaj 9 kg, moj možek 4 jaz pa 5, bravo za naju.user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 90 dnevna dieta
19.5.2007 19:37:33   
Anonimen
Punce tudi jaz se vam pridružujem.S to dieto sem do sedaj največ shujšala in mi tudi najbolj odgovarja.
Seveda,če me sprejmete.user posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 90 dnevna dieta
19.5.2007 19:44:16   
Saša27
Več nas bo, bolje bouser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 90 dnevna dieta
21.5.2007 7:11:13   
Saša27
No punce, kje ste? Danes je uradno vaš prvi dan diete. Imaste B dan a ne? Midva sva danes na OH dan, se pravi že 19 dan brez pregreškov. Danes imava za kosilo čipatije in paradižnikovo solatko.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 90 dnevna dieta
21.5.2007 8:10:02   
Julija08
Jaz sem se odločila, da začnem šele jutri. Tako da danes grem v shoping in kupim vse potrebno, jutri pa v boj!!!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 90 dnevna dieta
21.5.2007 8:16:33   
Anonimen
Pozdravljene!
Jaz začnem danes z beljakovinami.Zajtrk sadje,kosilo meso in solato,zvečer pol manj.
Želim nam uspešno hujšanje.Ali bo katera vodila seznam,ali se kar tako vsak dan javljamo?

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 90 dnevna dieta
21.5.2007 8:58:24   
Saša27
Nežna, me veseli, da si se pridružila, prav tako AAndreja, upam, da nam bo skupaj uspelo.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 90 dnevna dieta
21.5.2007 9:58:04   
Julija08
Normalno, da nam ob uspelo. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 90 dnevna dieta
22.5.2007 15:49:51   
Anonimen
No kje ste zdaj bodoče suhice?user posted image

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 90 dnevna dieta
22.5.2007 23:53:16   
Allia
Punce, jaz bi se vam tudi pridružila. Od jutri dalje -23.5.
Mi je ta dieta najbolj pomagala.Sem v 1 mesecu shujšala 5kg, ampak se nisem strogo držala.
Jaz bom šla kar po 2.knjigi ( Rina ), ker sem prvo že delala in sem jo malo "štufa".Mi je pri tej dieti fajn, ker mi ni treba načrtovat kosila, ampak imam recepte za vsak dan, potem jih pa le malo prilagajam.

Danes sem bila po trgovinah in nisem dobila niti enih hlač, niti krila...., sem se namreč zelo zredila in še 13.mesecev po porodu imam 10kg preveč. Rada pa bi shujšala iz 68 na 55kg.Še tko je, da so mi v pasu večinoma vse stvari prevelike, v nogah in riti pa preozke.user posted image No in danes ko sem prišla domov iz pohajkovanja po trgovinah, sem se usedla na kavč in se razjokala. Taka žalost me je prijela, da sem se odločila jutri začeti hujšati.Iskala sem lep kos garderobe za na razgovor za službo in bi nujno kaj rabila, ampak kaj ko mi ni bilo nič pravuser posted image Vse premajhno, preozko.Ma, jaz ne vem no, ampak meni se res zdi, da šivajo full majhne številkeuser posted image user posted image user posted image

Pri meni je narobe to, da začnem hujšat in shujšam 2kg, potem pa obupam, ker se nikamor več ne premakne in dobim spet 2 kg takoj gor.
Upam, da mi bo zdaj pa res uspelo.

Ok,zdaj ko sem se izpovedala, grem pa spat.user posted image Nočko



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 90 dnevna dieta
23.5.2007 7:46:20   
Saša27
Evo mene sotrpinkeuser posted image , kako kaj dieta? Gre? Sem ravno danes izračunala, da imava naslednji teden že 1.vodni dan, upam, da bo uspelo. Včeraj sem imela meni najljubši dan in to je Vitaminski dan. Uživam, ko lahko celi dan jem sadje, pa oreščke, ... Danes pa Beljakovinski dan. Za kosilo imava piščančje ražnjiče pa solatko, moj možek pa še kos kruha zraven, po kosilu pa juhica, res paše, sploh ne rabim večerje. Za zajtrk pa kot vedno sadje. Moram vam povedati, da moj ne zdrži celo dopoldne na sadju, tako da vsak dan poje eno črno žemljo, pa mu ravno tako gredo kile dol kot meniuser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 90 dnevna dieta
23.5.2007 23:01:07   
Allia
Prvi dan diete je že za mano. Še 59 dni.Bom najbrž delala 60 dnji oz. toliko, da bi prišla -13 kg.Ne vem koliko časa bom rabila za toliko kg dol spravt.
A ste se priključile na forum lažje do poletja, da je takšno zatišje to gor?
Zanima me, koliko ste šle npr. 1 teden dol s kg in pa v 14 dneh? K+V katerem tednu se vam kg niso hoteli premaknit?

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 90 dnevna dieta
24.5.2007 7:20:13   
Saša27
Jutro!user posted image
user posted image user posted image user posted image , joj kako bi jaz še danes spala.

No pa smo prispeli na Š dan. Za zajtrk kot vedno ena kavica brez vsega, potem kozarec 100% soka, za malico sadje, za kosilo pa danes v pečici pečen krompir z malo olivnega olja, česna, rožmarina in veliko petršilja, pa skleda solatke.

Kje ste zdaj suhice?  Ste že obupale? Saj vem da niste, le časa imaste bolj malo, a ne?


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 90 dnevna dieta
24.5.2007 21:44:47   
LanaM
Jaz sem tudi začela z dieto 23.5. že nekajkrat sem začela pa obupala, sedaj pa sem spet trdo odločena. pred tremi leti sem že imela to dieto in vem da je učinkovita. v treh mesecih sem sem z dieto in gibanjem (aerobika, hoja) izgubila18 kg), potem pa z zmernim prehranjevanjem v 6 mesecih še 6 kg. ampak kaj ko sem potem kmalu zanosila in so šli kilogrami spet gor. Amap sedaj grem optimistično naprej. Poročajte kaj jeste in kako vam kaj gre.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 90 dnevna dieta
25.5.2007 7:09:40   
Saša27
LanaM, dobrodošla med suhice. Mi2 sva danes na OH dnevu, pa imava za malico dve banani, za kosilo pa polnoznatne špagete z polivko iz paradižnika, malancanov in paprike, pa peso.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 90 dnevna dieta
25.5.2007 11:21:22   
kaena
Se pridružujem. Z možem hujšava po tej dieti od 30.04. in imava v ponedeljek vodni dan. Gre nama v redu, jaz sem iz 62 kg prišla na 56,5 (višina 160 cm), moj dragi pa vztraja, da se bo tehtal po vodnem dnevu. Danes imava škrobni dan. Kaj bova jedla danes ne vem, ker sem včeraj jedla brodet na beljakovinski dan in potem cel večer bruhalauser posted image . Danes mi hrana kar ne diši pa se bom prislila kaj pojest. Bom po vodnem dnevu napisala koliko sva shujšalauser posted image . Srečno punce.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 90 dnevna dieta
25.5.2007 12:05:44   
Saša27
O Kaena, vi2 sta samo štiri dni pred nama, oz.tri dni, mi2 imava prvi vodni dan v četrtek, upam, da nam bo uspelo. Drugače pa na Š dan prav paše kak krompirček pečen na peki papirju z malo olivnega olja, rožmarina, kak narezan česen zraven, pa veliko petršilja, z skledo solate je odlično kosilo.
A ne, kako paše, če oba hujšata, jaz imam veliko več volje, kot pa ko sem sama, pa še posebaj ni treba kuhati.user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu kaena)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 90 dnevna dieta
25.5.2007 15:28:09   
kaena
user posted image Zdravo Saša, mi smo pa res precej skupaj po dnevih. Se že bojim ponedeljka,
ko bo vodni dan. Pa ni kaj če sem se odločila bom to dieto tudi izpeljala. Koliko pa
imata za izgubiti ( kile mislim)? Se pa strinjam, da je neskončno lažje hujšati v paru,
sama nisem nikoli dolgo vztrajala. Imava pa še dva zavzeta navijača - najina sinova.
In pa v postelji je zdaj drugače, namesto zakonskih dolžnosti se pogovarjava kaj bi
jedlauser posted image Pa vidva? Imata kaj krize? Jaz bi ubijala za BIg mac!!!!!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 90 dnevna dieta
26.5.2007 10:45:25   
Saša27
Pozdravljena Kaena! Ne mi2 glih krize nimava, izgubiti pa morava skupaj enih 40 kg, če bo vse po sreči, sedaj sva jih že 18user posted image . Drgač pa vodni danuser posted image , eh bomo že kako. Moj pravi, da se vodnega dneva ne bo držal, bo rajši še kr en vitaminski dan imel. Je bolj mobilen, veliko se vozi z avtom, tako, da nebi zdržal celi dan brez hrane. Upam, da meni uspe. Pa veliko sreče v ponedeljek. Aja še to, danes imava vitaminčkov dan, tak da bo celi dan kr sadje pa oreščki. Jutri pa B, bo pa padel kak žaruser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu kaena)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 90 dnevna dieta
26.5.2007 11:24:51   
LanaM
danes sem na sadnem dnevu. Ker obožujem jagode, mislim, da bodo šle danes kar dobro v promet. za kosilo pa bom jedla kuhano zelenjavo (korenje, cvetačo, fižol). tehtala se bom pa šele po prvbem vodnem dnevu, ker ne želim izgubiti motivacije, če ne bi šlo še nič dol. shujšala pa bi rada vsaj 15 kg, čeprav bi jih bilo dobro darti dol kakšnih 20.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




kitajska tabela o spolu ptroka
sarar

ali je v vašem primeru kitajska tabela pravilno napovedala spol otroka?

da (52%)

ne (48%)


Število vseh glasov: 257

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!