|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plačilne liste
20.3.2007 12:05:22   
NRMM
Zaposlena sem za nedoločen čas,sicer od novembra že v bolniški in sedaj me zanima,če mi je firma dolžna dajati plačilne liste. Do januarja sem jih dobivala zdej pa jih ni user posted image ,pa tako nujno jih potrebujem. Pišem direktorju mail kje so in se kar malo norca dela,grrrrrrrrrrr.

Kam se lahko obrnem,če jih ne dobim?

Hvala za odgovore!

l.p.
I

< Sporočilo je popravil NRMM -- 20.3.2007 12:06:02 >


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:08:39   
muki1
V računovodstvo pokliči. Oni jih sigurno imajo, pa ti lahko posredujejo kopijo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:12:10   
BLAŽIKA
V računovodstvo pokliči. Oni jih sigurno imajo, pa ti lahko posredujejo kopijo.

Ja v računovodstvu jih sigurno imajo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:12:37   
SaaS
Jaz se sicer na to prav hudo ne spoznam. Ampak moje razmišljanje.

30 delovnih dni na bolniški si še v breme firmi, nato pa gre tvoja bolniška iz socialnega zavarovanja. Torej firma ti je za takrat (december) januarja še poslala plačilno listo, trenutno pa nisi njihova.. ampak ZZZS.

Bo povedla katera, ki se malo bolj razume na te reči.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:17:10   
NRMM
Ja Saas to je res,ampak zzzs nakazuje denar firmi in oni meni plačo. Vsaj tako je meni znano.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:25:42   
srki
Kliči v računovodstvo, ne vem, zakaj delajo take probleme s temi plačilnimi. Kot da jih ne vem koliko stane.

In ne vem, zakaj bi kopijo pošiljali, original naj ti pošljejo.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:26:58   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

Jaz se sicer na to prav hudo ne spoznam. Ampak moje razmišljanje.

30 delovnih dni na bolniški si še v breme firmi, nato pa gre tvoja bolniška iz socialnega zavarovanja. Torej firma ti je za takrat (december) januarja še poslala plačilno listo, trenutno pa nisi njihova.. ampak ZZZS.

Bo povedla katera, ki se malo bolj razume na te reči.


jaz tud mislim, da je tako - sicer pa poglej na izpisek TRR od kod priliv - če je od ZZZS potem njih pokliči in povprašaj user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:30:50   
NRMM
Hvala vam vsem user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:31:27   
lev76
Plačilne liste ti mora poslati podjetje v katerem si zapolena.Oni namreč še vedno obračunajo tvojo plačo, le da jo potem ZZZS refundira. To se dogaja na nivoju podjetja in delavec nima veze s tem. Tudi na TRR nakaže plačo podjetje.Ker šele ob nakazilu plače in plačilu vseh prispevkov potem dobi podjetje refudndirano višino plače in prispevkov za delavca.
Torej če povzamem: v vsakem primeru ti mora plačilne liste na dom poslati podjetje. Pokliči tja v oddelek za obračun plač in povprašaj,...Mogoče jih imajo samo kje v predalu shranjene in čakajo da se vrneš.

Upam, da sem pomagala.

Lp

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 12:40:06   
NRMM
Hvala lev,res je tako kot si napisala.

No po parih dneh se je končno vodja računovodstva javila in na1x ni problem za plačilne liste.Tale naša firma je res za v cajtnge user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plačilne liste
20.3.2007 15:19:47   
Dream
Verjetno je naša firma prej za v cajtnge, ker moraš v primeru bolniške sam priti po plačilno listo (mimogrede na tem dela pri nas ena sama oseba in si je tak sistem očitno izmislila)!!! Halo? Kako že potem zagovarjaš bolniško, če lahko laufaš naokoli?

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?