|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šivanje-krila
4.4.2007 11:26:08   
popi
Si mogoče same šivate krila?Kakšna?Sem danes videla eno lušno.Pa sem rekla tako bi pa tudi sama zašila.A se splača?Kako zakomplicirana krila pa sešijete?
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šivanje-krila
4.4.2007 11:55:11   
2 Sraki
Krila so zelo preprosta za šivanje in ti tudi ne vzamejo preveč časa. Pomoje se splača, blaga ne gre veliko. Seveda pa je vse odvisno od tega kaj želiš imeti. Jaz si ponavadi precej enostavna šivam. Take do kolen, preklano na določenih mestih ali pa preloženo (šolarska varianta). Ne kompliciram preveč. Če pa želim kakšno posebno pa si jo včasih raje kupim, če mi je všeč. V kolikor pa nikjer nimajo take ki bi jo rada, pa si jo naredim sama. Odvisno je tudi od materiala, določen material se lažje zašije od drugega.

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šivanje-krila
4.4.2007 12:35:57   
marsovcek
Tisto kar bi jaz zašila še za prah pobrisat ne bi blo dobro.


(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šivanje-krila
4.4.2007 13:58:40   
daysi
V raznih trgovinah z blagom dobiš že izdelan kroj za krilo, zraven so navodila za jemanje mere, polaganje blaga, količina blaga,....
Se mi zdi da se splača, da si krilo narediš sam, vendar bi bilo potrebno, da ti nekdo za prvič pokaže kako se pravilno jemlje mero, šiva, kroji,...

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?