|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ena reč za VSE spucat
24.3.2007 23:50:41   
Anonimen
Sovražim čiščenje!!! user posted image

Takšno ali drugačno. Čiščenje ČESARKOLI!!! user posted image

Ne bi pa rada mela celo bajto takšnih in drugačnih embalaž za pucanje svega i svačega. Za pomivalni stroj bojo une tablete, za use ostalo bi pa rada ENO STVAR. Univerzalno. Pa da pol nima veze, al pucam kopalnico al pa mizo u kuhnji.

A obstaja kej tacga? Kuga? In kolk stane? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ena reč za VSE spucat
24.3.2007 23:51:27   
Anonimen
V merkatorju je univerzalno čistilo, ne vem pa kolk stane.Prav piše tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ena reč za VSE spucat
24.3.2007 23:53:04   
Anonimen
Univerzalno čistilo. No pa steleks tud rabš.user posted image Aja pa wc račkouser posted image

Drugač pa čistilko nabav, najboljš čistilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ena reč za VSE spucat
24.3.2007 23:53:32   
Anonimen
Meglio - rumeni. Koliko stane? Kaj pa vem, med 500 in 600 bivših sitov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ena reč za VSE spucat
24.3.2007 23:54:04   
Anonimen
Za čistilko nimam dnarja. user posted image

A si tistim univerzalcem pa lohk pol delam, kar hočm al kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ena reč za VSE spucat
24.3.2007 23:55:40   
Anonimen
Z univerzalnim lahko več al manj vse pucaš. Sam wc je lažje z račko(in cenej) pa stelex rabiš za šipe pa ogledala.

Za maščobo je pa res najboljš meglio rumeni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ena reč za VSE spucat
24.3.2007 23:57:35   
Anonimen
Stelex mam, ja, sam nikol nism šip z njim pucala... user posted image

Pa raco mam tut... 3, u bistvu... nekje... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ena reč za VSE spucat
24.3.2007 23:59:15   
Anonimen
S čem pa pol pucaš šipe?user posted image

No sej k se boš selila boš zihr še kej najdla, pa ne bo treba nič kupvatuser posted image , drgač pa kup najcenej univerzalc, k so itak vsi isti, noben noče sam spucatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 0:02:45   
trixi
jaz bi rekla, da rabiš vsaj dva, aaa ne, tri, če ne bo težka
prvič Stelex- za steklo
neki za tla, kopalnico, kuhinjske elemente to bo druga zadeva
wc račko ne rabiš razlage 

jaz rabim vse od Šampionke, ful vredu, ful poceni- vsaj v njihovi tovarniški trgovini- jah, nimaš kaj, če sem pa blizu. Za štiri bivše jurje neseš domov celo škatlo robe za ene par mescev normalne rabe, če ne pretiravaš s pucanjem in da ne živiš v sviuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 0:05:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
S čem pa pol pucaš šipe?user posted image

Kdo pa je reku, da jih? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: trixi
za wc račko ne rabiš razlage 

Si prepričana? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 0:05:12   
lelaval
Meglio - rumeni. Koliko stane? Kaj pa vem, med 500 in 600 bivših sitov.


Ta je res najbolj univerzalen - in učinkovit tudi. Jaz ga uporabim še za madeže na cunjah - samo ne smeš pustit stat, ker lahko barvo uniči. Stane pa malo manj kot 500,00 SIT, tako, da ni tako drag. Za šipe pa jaz vseeno uporabim raje Ajax user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 0:07:27   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
S čem pa pol pucaš šipe?
Kdo pa je reku, da jih?


A pustiš, da jih kar dež opere?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 0:07:30   
trixi
user posted image user posted image user posted image user posted image
zdaj se pa režim k sm se spomnla na tisto tvojo razlago od ledenke
ajaj, ne nisem več sigurnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 0:09:13   
Anonimen
Od zunej jih dež opere, ja. Od znotrej pa... hmmm... ja, no, ven se vidi, to je pa bistvo, a ne? user posted image

Za WC pa tut ne vem, zakva je treba raco met. Sej se ga usakič posebi z vodo splakne... pa tista modra reč tm visi pod školjko... zakva je pa tist?

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 0:17:43   
rainbow
Kerensauser posted image user posted image user posted image , evo boljše nisi morgla povedat oz napisat. Pucanje je moja worst nightmare.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 0:19:42   
Anonimen
Uuuu, končno še ena taka kt jst!!! user posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 9:42:16   
asso
Jaz glih samo eno ne uporabljam je pa dokaj univerzalen Amoniak, ki spuca tudi maščobo, razkuži in ni potrebno splahnjevati, smrdi pa ko sam user posted image .
No jaz s tem vse najhitreje naredim, tudi šipe pucam s tem in so kot da jih ni. Prebrišeš, čez pa s krpo in je.
Redči se pa ga z vodo in stane tam 5 litrska kanta neki manj kot 1 euro. Če redno pucaš ga lahko uporabljaš za vse, če ne pa...
Jaz za štedilnik (ki je včasih prav svinjski) imam Cilit Bang sgrasatore... za wc WC Net in za umivalnike v WC-ju Cif Power Cream Bagno -  super stvar in tu se tudi zaključi. No v kombinaciji z raznimi magičnimi krpami...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 11:03:18   
Blejka26
ja jaz tud uporabljam megliota,toda pri tem čistilu moraš paziti kaj brišeš,ker je dost močno.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ena reč za VSE spucat
25.3.2007 14:37:23   
April
Saj sta dva pr bajti. Če teb ne paše pucat, naj pa Kamikaza prevzame gospodinjstvo.
Za šipe pa ne rabiš nobenih kemikalij. Sam čudežno krpo si kupi. WC je pa dobr čistit že zaradi kamna, ki se nabira, pa bakterij...Ostale površine pa lahko tud s kisom pomiješ, če si bolj bio.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ena reč za VSE spucat
28.3.2007 19:14:44   
kapesanta
sem glihkar tud na gospodinstvo pisala o čistilu - jaz (km, no - moja čistilka) za vse uporablja Just-ov NRplus in za WC tisto čudo z dvema plastenkama (belo in modro), no ja - pomivalc in štedilnik imata tudi vsak svoj detergent in čistilo, ker ju pač morata imet. Tudi šipe se super čistijo z NR in s plenico za zbrisat.
Vsa ostala čistila bojo počasi romala proti kanti za smeti, ker jih že kakšno leto ne uporabljam več.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ena reč za VSE spucat
28.3.2007 19:33:54   
Dream
Se strinjam za rumeni Meglio, kar se tiče mastnih madežev (uporabljam ga tudi za mastne madeže na raznih oblačilih - pošpricam in vžem v pralni stroj). Drugače pa mi je poleg tega najljubši Mr. Proper (ali Meister Proper), ki je prav tako univerzalno čistilo - z njim brišem prah, potem laminat, kopalnico in okna. Je v koncentratu in se meša z vodo - odvisno za kaj ga rabiš. Problem pa je, ker se ga dost težko dobi - mislim, da ga ima Mercator, drugače pa ga sama kupujem v Muellerju. Stane pa nekje okrog bivših 800 SIT.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ena reč za VSE spucat
11.4.2007 3:12:45   
Anonimen
Eno čudežno krpo omenjate... A to sama spuca al kaj, da je tko čudežna? Al zakaj je čudežna? user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?