|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rolada iz napolitankinih plat
24.4.2007 16:01:39   
Anonimen
A ima mogoče katera kakšen recept kako se naredi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rolada iz napolitankinih plat
24.4.2007 16:14:00   
Anonimen
http://www.kolaci.net/forum/viewforum.php?f=17&sid=026002647b301d765fc5596f14d18916


Tukaj boš našla ogromno peciva brez peke,tudi rolado,ki jo iščeš.Samo je v hrvaščini.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rolada iz napolitankinih plat
24.4.2007 16:50:50   
Anonimen
Mene pa zanima če je katera že delala iz napolitankinih oblatov, eno maso ki namažeš in se šele drugi dan je, ko se vpije in so tko mehke "napolitanke". Nevem kako se reče, vendar sem včasih to večkrat pripravljala in sem izgubila recept, ko sem se selila. Je pa ful dobro in moj sin to obožuje.
Je pa kuhana masa jajce mislim da so zraven čokolada v prahu ali kakav itd....user posted image user posted image user posted image  čist sem pozabla

Če ima katera recept bi ji bila zelo hvaležna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rolada iz napolitankinih plat
24.4.2007 18:35:24   
Anonimen
kaj pa kakšna z nutelo user posted image

DAlija kako je ime tisti ruladi, ker je ne najdem

< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 24.4.2007 18:36:57 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rolada iz napolitankinih plat
25.4.2007 14:16:29   
crci06
Jaz sem včasih naredila tako rolado iz politankinih oblatov.
Recept sem vzela kar tistega, ki je priložen oblatom.




< Sporočilo je popravil moj_moj -- 25.4.2007 14:22:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rolada iz napolitankinih plat
25.4.2007 14:20:41   
Anonimen
Na vsakih oblatih je zadaj recept.Za rolado moraš oblat namočiti s sadnim sokom,samo ne preveč,potem namazati s kremo in zaviti.Najbolje jo je zaviti v folijo in postaviti za nekaj ur v hladilnik.Lahko jo premažeš tudi z nutelo.

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?