|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za nasvet....
14.5.2007 14:35:40   
Pupika1
Moja punčka je stara 3 mesece in od kar je na svetu je med nama vse narobe.Zaradi njegove službe čez teden nismo skupaj in takrat je vsak večer v gostilni.Nikoli ne pokliče da bi vprašal kako je hčerkica.Ko smo čez vikend skupaj ima večino časa obiske tako da sva spet same.Če kaj rečem mi samo reče da ga hočem privezati in da bi mu rada vzela prijatelje-kar niti približno ni moj namen.Sama sem še študentka in bi včasih hotela da mi vsaj za vikend pomaga če že čez teden dela.Po njegovem mnenju je sem sama kriva za vse ker samo težim.Ne razumem kako je lahko narobe če hočem da je bolj odgovoren in da je malo tudi z mano ker ga tudi potrebujem.Včasih nimam več volje po drugi strani pa nočem hčerki vzeti očeta.Zgodilo se še je ogromno drugih stvari vendar o tem mogoče pozneje.Kaj bi ve storile???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za nasvet....
14.5.2007 14:40:25   
Zahi
Kakšen je bil pa prej? Je čez noč postal tak?

(odgovor članu Pupika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za nasvet....
14.5.2007 14:54:23   
mika
Včasih nimam več volje po drugi strani pa nočem hčerki vzeti očeta


če razmišljaš o ločitvi, to ne pomeni, da ji boš vzela očeta. imela ga bo na drugačen način.

glej, jaz sem z mojim imela en zelo glasen pogovor, ko je moja pupa bila stara 1 mesec. delal je cele dneve, zvečer pijača, včasih fuzbal......men se je pa doma mešalo od napora. sveda so bili izgovori, da sem jaz mama, on ne zna tako kot jaz, da nima nič časa za sebe- tole me je tako dvignilo, da bi ga lahko pretepla. res...jezna se bila kotuser posted image + hormoniuser posted image . ja kaj so pa pomenili pogovori pred rojstvom???? a so to bile le pravljice zame???? no, ko sem se pomirila, sem mu povedala kako se počutim in ga potolažila, da to ne bo vedno tako, kot je bilo takrat in da morava skupaj prebroditi težave, ki pridejo z novim načinom življenja. naslednji večer je bil doma in je pupa jokala. možu sem jo dala v naročje, on pa meni pravi, da se pri njem samo joče. sem rekla: ja in ? pri meni tudi. nosil jo je naprej in se je pomirila. takrat je videl, da to zmore tudi on in ti povem, da sta od takrat naprej nerazdružljivauser posted image user posted image . res, boljšega očeta ne bi mogla izbrati svojemu otroku. seveda je kasneje šel tud zvečer na pijače, ampak zelo redko. od takrat naprej mu pupa pomeni vse in se mu zdi škoda. da bi bluzil po gostilnah, medtem ko ga njegova lubica nestrpno pričakuje doma.

(odgovor članu Pupika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za nasvet....
14.5.2007 14:56:27   
total
Očitno ni pripravljen na očetostvo in na vse stvari ,ki sodijo zraven,Pogovori se znjim,ker bolje prej končat kot pa da si vedno sama z otroko......premisli,verjetno si še mlada in ne trpi.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za nasvet....
14.5.2007 15:01:00   
mika
aja, hotla sem ti povedat, da je nekaterim moškim treba pokazat oz, jih malo potisnit, da se znajdejo v vlogi očeta. ko vidijo, da to ni v bistvu nič takega, pa so očetje v pravem pomenu besede.

ti ga najbolje poznaš...al se  z njim lepo pogovori al je treb vžgat po mizi. če nič od tega ne zaleže, potem pa ne vem...ločitevuser posted image ....res ne vem.....ločitev je čisto zadnja poteza

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za nasvet....
14.5.2007 16:16:41   
Anonimen
Jaz sem imela podobno težavo kot ti. Moja zgodba se je končala z brco v rit in je letel skozi vrata.
Kasneje se je izkazalo,da mu ni otrok pomenil popolnoma nič,saj je od najinega razhoda že sedem let,pa še nikoli ni prišel ali poklicah kako je z njegovim otrokom. Meni je sicer tako bolje,ker se je vdal alkoholu.
Res si veliko moških misli,da jih hočemo ženske privezat nase,ko se rodi otrok?? Svetujem ti,da se resno pogovoriš z njim,ko bo otrok spal in mu postaviš ultimat.
Povej mu,da ga nočeš priklenit nase,ker lahko živiš tudi brez njega oziroma praktično že živiš brez njega,saj hodi samo spat domov. Povej,da si ne želiš takega življenja in naj nekaj stvari spremeni ali pa se začasno ločita. To ZAČASNO jih ponavadi strezni,ker druga varianto,da se ločita ponavadi preslišijo.
Srečno!

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za nasvet....
14.5.2007 17:58:45   
Anonimen
Veliko moških se po prihodu user posted image  začne obnašati kot da so sami spet otroci in jih je prijela že spet ena puberteta. naenkrat se počutijo odrinjene in odveč, češ otrok samo mamico potrebuje in ne mene, znajo postati ljubosumni, ker so do prihoda user posted image  oni bili na prvem mestu, sedaj pa jim je to mesto vzel nekdo drug, naenkrat se vse vrti okoli user posted image  in njegovih potreb, samo o temu se še govori.....tako da se izgubijo, počutijo se odveč in tega ne znajo pokazati drugače kot ti opisuješ. Naenkrat potrebuje več časa kot kadarkoli prej za svoje hobije in prijatelje, on je od službe utrujen in potrebuje sprostitev, doma pa samo otrok cele dneve joče......
Včasih je potreben miren pogovor, da mi poveš kako čutiš, da mu poveš da ga potrebuješ ob sebi, da ne zmoreš sama in potrebuješ pomoč....nekateri se tako zmigajo in se čisto spremenijo in postanejo predani družini. Mogoče pa bi mu lahko "določila" napriner kakšno dolžnost do otroka, recimo da ima on kopanje čez, ali pa da mu da stekleničko čaja ipd. Mogoče se bo tako počasi počutil koristnejšega in vzpostavil vez z user posted image .
Žal, pa jih je tudi kar nekaj takšnih, ki se ne bodo nikoli spremenili in boš vedno za vse sama.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za nasvet....
15.5.2007 2:02:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Veliko moških se po prihodu user posted image  začne obnašati kot da so sami spet otroci in jih je prijela že spet ena puberteta. naenkrat se počutijo odrinjene in odveč, češ otrok samo mamico potrebuje in ne mene, znajo postati ljubosumni, ker so do prihoda user posted image  oni bili na prvem mestu, sedaj pa jim je to mesto vzel nekdo drug, naenkrat se vse vrti okoli user posted image  in njegovih potreb, samo o temu se še govori.....tako da se izgubijo, počutijo se odveč in tega ne znajo pokazati drugače kot ti opisuješ. Naenkrat potrebuje več časa kot kadarkoli prej za svoje hobije in prijatelje, on je od službe utrujen in potrebuje sprostitev, doma pa samo otrok cele dneve joče......
Včasih je potreben miren pogovor, da mi poveš kako čutiš, da mu poveš da ga potrebuješ ob sebi, da ne zmoreš sama in potrebuješ pomoč....nekateri se tako zmigajo in se čisto spremenijo in postanejo predani družini. Mogoče pa bi mu lahko "določila" napriner kakšno dolžnost do otroka, recimo da ima on kopanje čez, ali pa da mu da stekleničko čaja ipd. Mogoče se bo tako počasi počutil koristnejšega in vzpostavil vez z user posted image .
Žal, pa jih je tudi kar nekaj takšnih, ki se ne bodo nikoli spremenili in boš vedno za vse sama.


Se strinjam...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?