|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 11:55:46   
Anonimen
Pred dnevi sem bila čisto na tleh,zaradi bivšega fanta.In še danes se mal pobiram,ampak mi je že veliko lažje.Nekatere se še spomnite.Dan za tem sem dobila povabilo za v kino,od prijatelja,ki mi je zelo blizu,izpovedal mi je svoja čustva in mi dal čas,da premsilim,ali si želim biti z njim ali ne.Jaz sem pa zmedena.In zato rabim vašo pomoč...

Nekako sem njega in najin odnos opisala v nekaj alinejah:
  • je 8 let starejši od mene
  • ima že končano fakulteto
  • spoznala sem ga na morju,pred leti-takrat sta bila še par z mojo zdaj najboljšo prijateljico(ta naju celo napeljuje k temu,da bi bila par)
  • z njim se mam zelo lepo,zares sem sproščena
  • je zelo pozoren do mene
  • je nežen in ljubezniv
  • po videzu ni ravno človek,v katereega bi se zaljubila samo zaradi tega
  • ima dobro službo,svoje stanovanje in avto(ampak jaz ne gledam na to)
  • je zelo spontan,tako kot jaz-enkrat sma mislila iti v kino,pa sma se peljala kar v Celje,pa nazaj,da sma lahk čvekala
  • do njega čutim neka čustva,vendar sem zmedena-ko sem z njim,mi je lepo,ko pridem domov,pa si ne želim več tega
  • je zlo preprost človek
  • z njim se lahko zmenim popolnoma vse-dobro in slabo
  • z njim sem bila že enkrat zelo kratek čas,nekaj dni,pa sem si,ko sem prišla domov,vedno premislila,da jaz pa si tega ne želim,ker sem bila takrat še zaljubljena v bivšega
  • z njim sem res "prava" jaz
  • on si želi resno zvezo
  • ni človek,ki bi varal
  • malo me je strah,da bi ga izgubila
  • bivšega fanta še nisem popolnoma prebolela
  • rada bi preiskusila še kaj noveg,drugačnega

To je to.Mal otročje,da to pišem na forum,ampak res nevem,kaj naj storim.Rekla sem mu,da ko premislim,da mu odgovor tudi sporočim.Zdaj čaka.

Morda me moti le to,da je v mojem krogu kar nekaj fantov,ki se še zanimajo zame...
user posted image user posted image user posted image

Mi lahko,prosim,katera kaj napiše...da bom lažje vedela,kaj želim...

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 11:58:39   
Anonimen
Ja zgleda da si vroča in zaželjena bejba.Izkoristi to in se ne sprašuj,kaj bo,če bo.Poskusiti ni greh,na napakah se pa učimo.Vso srečo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 11:59:31   
pety78
Reči mu, naj še malo počaka. Če bo prišlo, bo prišlo samo od sebe. Bodita prijatelja, se bo že samo razvijalo v pravo smer. 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 11:59:49   
tina a
Vse kar ti lahko svetujem je - daj si čas. Sebi in njemu. Obema. Ne odvračaj ga .... ampak sprejmi njegovo roko.

Pa veliko sreče!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:00:32   
muška
ja, glede na to kaj si napisala in če vse to drži, ti lahko rečem samo zgrabi ga in drži ga... če ti je seveda.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:01:33   
Anonimen
Dol se dajta, da vidiš, če je tle vse v redu.

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:06:14   
baguSka
nooo, moje mnenje je, da se najprej zgonis z vsemi tistimi deci, ki se se poleg njega lovijo okol tebe... in ko bos izkoristila vse to, potem ce te bo on se vedno caku seveda, ga zagrabi... ker tko kot si ga opisala, je lahko samo princ na belem konju... in mislim, da ti nekak se nisi cist pripravljena nanj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:06:44   
Anonimen
Tudi če je dol vsae v redu, še ni rečeno, da je tudi gor. Ja, škoda, a ne, da se ne da načrtno zaljubit. Morda pa pride samo od sebe, nikoli ne veš. Ma probaj, samo ga opozori, da si še  bolj boga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:09:02   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nooo, moje mnenje je, da se najprej zgonis z vsemi tistimi deci, ki se se poleg njega lovijo okol tebe... in ko bos izkoristila vse to, potem ce te bo on se vedno caku seveda, ga zagrabi...


  Uau .....le kake bi ble reakcije, če bi tole moški napisal kot nasvet za moškega ......

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:10:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

Pred dnevi sem bila čisto na tleh,zaradi bivšega fanta.In še danes se mal pobiram,ampak mi je že veliko lažje.Nekatere se še spomnite.Dan za tem sem dobila povabilo za v kino,od prijatelja,ki mi je zelo blizu,izpovedal mi je svoja čustva in mi dal čas,da premsilim,ali si želim biti z njim ali ne.Jaz sem pa zmedena.In zato rabim vašo pomoč...

Nekako sem njega in najin odnos opisala v nekaj alinejah:
  • je 8 let starejši od mene - nepomembno
  • ima že končano fakulteto -nepomembno
  • spoznala sem ga na morju,pred leti-takrat sta bila še par z mojo zdaj najboljšo prijateljico(ta naju celo napeljuje k temu,da bi bila par) -nepomembno
  • z njim se mam zelo lepo,zares sem sproščena - pomembno, čeprav so na začetku vsi taki
  • je zelo pozoren do mene : poglej zgoraj
  • je nežen in ljubezniv : poglej zgoraj
  • po videzu ni ravno človek,v katereega bi se zaljubila samo zaradi tega : nepomembno, če je kemija videz ni pomemben
  • ima dobro službo,svoje stanovanje in avto(ampak jaz ne gledam na to) :user posted image
  • je zelo spontan,tako kot jaz-enkrat sma mislila iti v kino,pa sma se peljala kar v Celje,pa nazaj,da sma lahk čvekala -pomembno
  • do njega čutim neka čustva,vendar sem zmedena-ko sem z njim,mi je lepo,ko pridem domov,pa si ne želim več tega : daj si čas, ne imej ga za norca
  • je zlo preprost človek : pomembno
  • z njim se lahko zmenim popolnoma vse-dobro in slabo ; a res obstajajo taki?
  • z njim sem bila že enkrat zelo kratek čas,nekaj dni,pa sem si,ko sem prišla domov,vedno premislila,da jaz pa si tega ne želim,ker sem bila takrat še zaljubljena v bivšega : da ne bo spet isto?
  • z njim sem res "prava" jaz pomembno
  • on si želi resno zvezo : ti si jo?
  • ni človek,ki bi varal : user posted image  - na začetku ne zgleda noben tak
  • malo me je strah,da bi ga izgubila : še ni tvoj
  • bivšega fanta še nisem popolnoma prebolela : preboli najprej starega
  • rada bi preiskusila še kaj noveg,drugačnega: znori se, potem bodi z nekom, ki hoče "resno zvezo"

To je to.Mal otročje,da to pišem na forum,ampak res nevem,kaj naj storim.Rekla sem mu,da ko premislim,da mu odgovor tudi sporočim.Zdaj čaka.

Morda me moti le to,da je v mojem krogu kar nekaj fantov,ki se še zanimajo zame...
user posted image user posted image user posted image - pošlji še kakšnega k meni

Mi lahko,prosim,katera kaj napiše...da bom lažje vedela,kaj želimuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:11:09   
Julija08
Počakaj še malo, pusti času čas. Bivšega še nisi prebolela, zato je bolje da sta za nekaj časa še prijatelja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:25:17   
Taula
Žal nisi še pripravljena na resno zvezo. To da je pa on tista ''vmesna postaja'' pa ni fer do njega. Pusti času čas..ne dajaj mu lažnega upanja, ..drugače je pa petya78 lepo rekla.user posted image

Reči mu, naj še malo počaka. Če bo prišlo, bo prišlo samo od sebe. Bodita prijatelja, se bo že samo razvijalo v pravo smer

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:26:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin
  • do njega čutim neka čustva,vendar sem zmedena-ko sem z njim,mi je lepo,ko pridem domov,pa si ne želim več tega



user posted image   To potem ni to... Simpl!

Doma bi si v bistvo mogla ga se bolj zelet...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:27:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin


Mi lahko,prosim,katera kaj napiše...da bom lažje vedela,kaj želim...




iz tega stavka je razvidno, da si ne želiš ničesar.. pusti tako kot je.. ko boš vedela kaj želiš.. ne boš rabila nekoga, da ti to pove..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:30:52   
Taula
Aspirinček..kaj pa če ti ugaja njegova pozornost, ker si osamljena in ranjena?
Če bi bila na ''trgu'' iskalcev partnerjev..se pravi, da bi prebolela bivšega, bi hodila ven..spoznavala nove dečkote...bi on prišel v poštev..ali bi ga videla le kot kolega? Preden ti je on povedal, da si mu všeč..kako si ga gledala? Kot kolega ali kot hot dečkota z katerim bi kaj imela?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:34:38   
snake
počakaj, lahko pa se res daš dol kot ena pravi z usemi ki te snubijo, da se malo sprostišuser posted image user posted image user posted image user posted image

če ti iskreno povem, jaz bi počakala da mine žalost ki jo čutiš globoko v sebi....

vem kaj prestajaš, vsi vemo, in dokler je rana odprta se ne mešaj v drek..........

po moje

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:40:12   
smrka
Jest ti pa tko svetujem. Zadnc si pisala kako pogresas svojga fanta in kako bi ga v bistvu na nek nacin rada imela spet nazaj.... zal ma punco in ti odpades. Brezveze da letas takoj zdaj v neko zvezo ce bivsega se nisi prebolela. V novi zvezi bos verjetno iskala samo bivsega. Kukr sem prebrala te tvoje alineje, sem med crtami cutila da ta tip ni to to. Ce pravis da je se dosti descev ki bi te radi meli, kva se pol sikiras. Umiri se mal, solo dokoncaj in uzivaj v poletnih dneh, mogoce pa najdes ali srecas tistega ki bo pravi.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:46:07   
Dejča
Reci mu, da naj ti da še malo časa, ker ne želiš kar na vrat na nos v novo zvezo. V tem času lahko hodita skupaj ven, se družita ipd. in boš tako kmalu ugotovila, ali ti je le dober prijatelj ali pa bo poznanstvo preraslo v simpatijo. V to zadnje pa dvomim, glede na to, koliko časa se že poznata in tebi ni bilo nikoli posebej do njega (kot fanta) - vendar je ljubezen včasih nepredvidljiva. Srcu pa ne moremo ukazovati, kajne? Ne bodi pa z njim samo zaradi tega, da si z nekom. Ni pošteno do njega.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 12:51:18   
srki
Če nisi še pripravljena na novo zvezo, ne vstopaj v njo. Daj času čas. Če te ima rad, te bo razumel.

Drugače pa si res zaželjena samkauser posted image , po tem, kar si napisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 13:10:46   
ma19teja
To ni to.... ni kemije...ne boš srečna....ne rini z glavo skozi zid! Jaz osebno nebi zavajala tega dečkota, sploh ker je tvoja prijateljica vmes....... ne verjamem, da bi ji bilo vseeno. Je vredno zaradi enga tipa, ki ni tapravi izgubiti prijateljico...........menim da ne. Odločitev je itak tvoja, to je samo moje mnenje.

Pa da ne boš preveč žurala, ko boš julija otroke na morju merkala. Upam, da boš tam zaradi otrok in ne obratno.user posted image

Zdaj si pa privošči un tvoj najboljši sladoled pa boš boljše volje....user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 13:50:47   
Anonimen
Aspirinček zlati: Odgovori si na preprosto vprašanje:

A GA LJUBIŠ?

(odgovor članu ma19teja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 14:03:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin



  • bivšega fanta še nisem popolnoma prebolela





Dokler bo obstajala ta točka, si v riti. Sori. Najprej briši to, potem začni nekaj novega.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 14:54:49   
poška
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin


  • z njim sem res "prava" jaz






tole se zdi meni pomembno. sicer pa punca, probaj pa boš videla, drugega ti ne morem svetovati

_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 15:07:14   
Anonimen
Nimam pametega nasveta, pa bi ti res rada kaj pametnega povedala.

Mene vse skupaj spominja na sredješolske težave, ko nismo mogle bivše prebolet, pa potem smo že naslednji dan spet enega spoznale in bile spet noro zaljubljene, pa kar en kup se jih je kar za nas zanimalo.....meni se to pri 28 letih enostavno ne dogaja več....user posted image

Če do tega tipa ne čutiš več kot prijateljstvo, potem to ni to. Doker ne preboliš bivšega tudi to ni to.

Če pa bi govorila kaj je najpametneje pa se spusti v vezo s tem novim, čas vedno pokaže svoje, nekater največje ljubezni se rodijo ravno iz prijateljstva. Tudi če bi ga noro ljubila to še nebi dalo garancije da bosta ostala skupaj. Probaj. Ali pa z njim preboli bivšega....

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sej nevem,kaj naj-rabim vašo pomoč
18.5.2007 15:43:13   
ronja
Ok, zaljubljena nisi, bivšega še nisi prebolela, ampak to še ni razlog, da ga ne bi probala prebolet in mogoče ti lahko pri tem pomaga tale novi. ni mi preveč všeč to, da so tvoja čustva do njega šele v 5 ali 6. alineji, ampak upam, da jih boš že pomaknila višje, ko bojo pač malo večja, mi je pa všeč alineja, da si lahko z njim res ti ti. To je veliko, po moje probaj, izgubit nimaš kaj, navsezadnje si verjetno tudi on želi, da vsaj probata. če to ni to, te še vedno čaka tisti krog fantovuser posted image , pa sprobavaj lepo po vrsti, dokler se ti pri enem ne bo ustavilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?