|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 11:05:51   
Anonimen
Včeraj dobim pošto-navadno, da imam do Vzajemne user posted image user posted image user posted image  dolg, po sklepu sodišča in to iz l 1999!!!
In da naj jim nakažem glavncio, vse ostale zamudne obresti mi bodo pa odpisali!

In sedaj me zanima, koliko časa traja, da ena zadeva zastara???
Ker sem 1000% prepričana, da če je prišlo kdaj iz sodišča, da sem sigurno plačala, ker sem kar se tega tiče precej "usrana"! In oni meni pošljejo z navadno pošto, in to na naslov, kjer ne živim že skoraj 10 let ne!
Pa pri tej zavarovalnici nisem že od leta 1995user posted image !

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 11:10:25   
lex
Mogoče so se zmotili. Jutri jih pokliči na njihovo brezplačno št. Ful so prijazni in jim razloži vso situacijo.
Sicer pa midva sva dobila iz Simobila na tak način (oz. od sodišča) in to brez opomina, sva dobila kar direkt, da če ne plačama dobima rubežauser posted image , pol se je pa 3 leta vleklo, vsako leto je bilo še nekaj za plačat (obresti,.....).
Najbolje, da pokličeš na Vzajemno.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 11:32:05   
Anonimen
Jaz isto dobila že par mesecev nazaj. Za dve leti nazaj da sem dolžna. S tem da imam že štiri leta neprekinjeno status in mi pač ni treba plačevatuser posted image
Nekaj sem probala sama uredit, pa se ni dalo (btw ful "prijazni" zaposleniuser posted image ), sedaj pa naprej ureja odvetnik. Jih poznam pa še kar nekaj, z istim problemom.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 12:02:45   
Spark
Dajte mi nekaj svetovati. In sicer mož je pri Vzajemni zav. zavarovan. Položnico plačuje preko trajnega naloga. Meseca februarja trajnik ni stekel, ker sem spreminjala plačilni dan. Okrog 9. marca sem ugotovila da zavarovanje ni bilo plačano, in sem klicala na uno 080... in povedala kaj se je zgodilo in prosila, če mi lahko dajo št. in sklic, da plačam zamudno položnico, ker smo glih v tujino odhajali in nisem hotela čakati da nam pošljejo opomin. Ok, nakažem denar, in zaključim zadevo.  18. marca normalno redno steče trajni nalog za plačilo naslednje položnice, in super pozabim na vse skupaj.
Potem pa konec aprila dobimo pošto da so nam vrnili denar za eno premijo ker je bilo marca 2x nakazano. In imamo sedaj preplačilo. Ni mi jasno kako, ampak, jih pokličem povem, in una teta tam gleda študira, ji vse razložim, kdaj ni bilo plačila, mi pove da bo pregledala in me poklicala po prvomajskih, in čakam, in čakam, od nje pa nič. Ker imam polno glavo drugih obveznosti, nisem več klicala, od njih nobene pošte, ali kak opomin.
Sedaj me pa zanima, ali se nam lahko vsedejo na račun češ, da nismo plačali ene položnice, in da imam zaradi tega še dodatne stroške. Pa uno pismo od njih, kjer piše da je preplačilo sem založila, tako da nimam nobebega dokumenta pri sebi. Ali bi bilo bolje da jim spet težim in kliče, da ugotovijo da enega plačila ni bilo in zadevo še enkrat plačam, plus da moram še enkrat plačati stroške provizije 1,71€?????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 12:05:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz isto dobila že par mesecev nazaj. Za dve leti nazaj da sem dolžna. S tem da imam že štiri leta neprekinjeno status in mi pač ni treba plačevatuser posted image
Nekaj sem probala sama uredit, pa se ni dalo (btw ful "prijazni" zaposleniuser posted image ), sedaj pa naprej ureja odvetnik. Jih poznam pa še kar nekaj, z istim problemom.




A pa si ti tudi kar z navadno pošto dobila???? Ker meni je to full čudno, ker kolikor se jaz spoznam na te zadeve, mora pošta priti priporočeno!
Pa še to, da mi po 10 letih pošljejo na stari naslov! Kaj pa , če mi ta gospod, ki sedaj živi v naši hiši ne bi o tem obvestil? Saj niti vedela ne bi!

Klicarila jih pa ne bom, ker mi gredo na "kozlanje" vsi na Vzajemni!
Je moj tudi dobil enkrat, da ni plačal, in ful enih obresti, pa sem imela k sreči jaz vse spravljeno na računalniku, ker smo pralčevali prek Klika!!!
In kaj mi je tista "čavsa" na Vzajemni rekla. Ja se zgodi. Nobenega opravičila!!!
Pa se je šlo za takratnih 72.000 sit!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 12:09:08   
Anonimen
Zdaj morajo najverjetnej denar notri mdobit, ko izplačujejo rezervacije!!!!
Upam, da bo Jaklič kmalu odstavljen, pa da se zadeve enkrat končno umirijo s to user posted image  zavarovalnico!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 13:04:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Včeraj dobim pošto-navadno, da imam do Vzajemne user posted image user posted image user posted image  dolg, po sklepu sodišča in to iz l 1999!!!
In da naj jim nakažem glavncio, vse ostale zamudne obresti mi bodo pa odpisali!

In sedaj me zanima, koliko časa traja, da ena zadeva zastara???
Ker sem 1000% prepričana, da če je prišlo kdaj iz sodišča, da sem sigurno plačala, ker sem kar se tega tiče precej "usrana"! In oni meni pošljejo z navadno pošto, in to na naslov, kjer ne živim že skoraj 10 let ne!
Pa pri tej zavarovalnici nisem že od leta 1995user posted image !




sem bila sama v istem druser posted image . in jim nisem mogla do živega. tko, da jaz plačujem nekaj kar sploh nisem koristila. ker ko sem šla k zdravniku sem mogla plačati zdravstvene storitve. ttko, da sem šla vsaj sporazumno, da mi ni treba plačati vseh obresti. pa da sem se lahko zmenila da plačujem v obrokih. in vsak mesec plačam 40€( za nekaj kar sploh nisem mogla koristiti. banda huduser posted image je to. zavedaj se, da imajo takšnega odvetnika, da jim sama tudi z kar dobor podlago znanja naše zakonodaje, pa jim res nisem mogla nič. in sem potem samo zaradi tega, da se je čimprej vse zakjučilo šla v sporazumno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

banda je ta vzajemna. zavedaj se, da morajo nekje dobiti denar, da bomo sedaj lahko vrnili preplačilo ostalim zavarovancem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 10.6.2007 23:20:32 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 13:10:16   
Anonimen
Dobila sem priporočeno. Sedaj pri rezervacijah sem pa kao dobila da bodo naredil pobot, sam sem še vedno dolžna skor 70.000 bivših sit. No od mene jih ne bodo videli. Ni šans. Sem skoz zavarovana po mamici in mi na konc pameti ne pade da plačujem nekaj kar nisem dobila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 13:17:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Dobila sem priporočeno. Sedaj pri rezervacijah sem pa kao dobila da bodo naredil pobot, sam sem še vedno dolžna skor 70.000 bivših sit. No od mene jih ne bodo videli. Ni šans. Sem skoz zavarovana po mamici in mi na konc pameti ne pade da plačujem nekaj kar nisem dobila.


pri meni je bilo isto, in sem tudi bila študentka in zavarovana po mami, pa jim nisem mogla do živega. tko, da res dvomim, da ti bo uspelo. ker imajo preveč dobre odvetnike in preveč so požrtni. boš videla. skratka želim ti, da ti uspe, sam ne verjamem.

poročaj kako bo uredila.

sem pa zadnja anonimna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dolg zavarovalnici????
10.6.2007 13:42:36   
Anonimen
Mam papirje iz katerih je razvidno po kom sem bila zavarovana. Osnovno in dodatno.
Mogoče mi ne bo uspelo. Sam na poravnavo ni šans da pristanem. Mislim še dolg živet, tko da če se mislijo tožart se bomo pa tožaril.
Mislim da se pa večina ljudi ustraši ko vidi da grozijo z tožbo in takoj plača. In pol jim rata.
No bomo videl kako bo.
Trenutno mi itak nimajo kaj rubit. Edin avto ki bo pa po hitrem postopku prepisan če se bodo še kaj usajali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?