|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za dekliščino
4.6.2007 10:56:52   
KIKI****
Punce, ena RR-jevka se bo v kratkem poročila-moja bivša sošolka je in povabila me je na dekliščino. Ai mi prosim lahko svetujete nekaj.
Zanima me, ali je bolj primerno darilo npr. bon v kakem kozmetičnem salonu zanjo + nek spominček. Ali bon v kaki trgovini s pohištvom, opremo, če se pozanimam kje bosta kupovala stvari za hišo, ker si urejata stanovanje.

Kaj bi kupile ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 14:46:28   
kjava
Če je tak tip, da hodi v kozmetične salone, potem je bon za to ok, jest bi bla pa bolj vesela unga ta druzga.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 14:47:18   
Taula
Najbrž bolj rabi za hišo...user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 16:11:44   
AiMa
Moji sodelavki so punce za dekliščino kupile oblekco, ki jo bo nosila po obredu. No, predlog pač...Drugače pa mislim,da se niti kakšnega darilnega bona ne bi branila..user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 16:28:28   
Anonimen
mislim, da je najlepše darilo denar in si človek res lahko kupi kar rabi...seveda je pa odvisno koliko si zmožen dat in koliko ti oseba pomeni...

(odgovor članu AiMa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 16:31:57   
Anonimen
Eni moji kolegici smo podarile natisnjeno fotografijo - skupinsko sliko povabljenk, na blago v velikosti zastave.

(odgovor članu AiMa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 16:45:06   
Anonimen
Slačifanta ji priženi.Pri nas je to navada.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 17:30:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Slačifanta ji priženi.Pri nas je to navada.user posted image user posted image user posted image user posted image


TO je kar fajn variantauser posted image . Drgače pa se na dekliščino ne nsoi ne vem kako drag adarila in darilne boneuser posted image . To se pole na poroko nese, razen, če nisi vabljen na poroko. Na dekliščini se daruje kaj za foro, kot je vojakinja napisala slačifanta, kako erotično seksi perilo, erotične pripomočke (odvisno od ženske, alhko neki čist nedolžnega) ali pa kaj drugega za foro.
Jaz bi se prav čudno počutila, če bi mi na dekliščino prnesli velika darila ali bone, potem pa spet na poroko.
Dekliščina je zabava in naj bojo darila temu primerna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 18:02:24   
KIKI****
Jaz sem povabljena samo na dekliščino in rada bi da bi bilo darilo primerno.
Ne smem preveč tukaj pisat, ker me lahko zasačiuser posted image

bom samo brala ideje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za dekliščino
4.6.2007 20:48:44   
smrka
Ja vpras jo kaj rabi, da ji nebos potem na koncu kupila neke kroznike ki jih sploh ne rabi. Kupi ji tisto kar rabi. In jest ji nebi kupila bona za kozmeticni salon, ker ona se poroci in darilo bi moralo biti za oba porocenca.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za dekliščino
5.6.2007 8:15:05   
KIKI****
smrka,
saj ji ne bom krož
nikov kupila. napisala sem da bi ji podarila bon npr v mrjurju-za dom ali kjer pač namerava kupovati kaj za stanovanje. ampak na dekliščini se da darilo po moje samo tistemu h komer greš-na ekliščino. na fantovščino pa po svoje al se motim?

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za dekliščino
5.6.2007 8:38:07   
smrka
ne ne nosi se darila samo zanjo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za dekliščino
5.6.2007 8:52:32   
kjava
Po moje se pa na dekliščino lahko prinese darilo samo zanjo, na poroko pa za oba.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za dekliščino
5.6.2007 8:53:47   
Lusa
Popolnoma se strinjam z miško.Zakaj hudiča nosite darila na dekliščino?user posted image Ni mi jasno!Jaz nisem nobenga dobila ,pa tud pričakovala nisem ,itak je bilo na poroki vsega dovolj.

KIKI- pa najmanj 200eurov moraš datuser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo za dekliščino
5.6.2007 9:15:25   
sonce03
jaz bi ji nesla kakšen bon za jakuzii ,turško savno ali kakšno kopel katero lahko obiščeta skupaj z bodočim možemuser posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo za dekliščino
5.6.2007 9:30:28   
KIKI****
Punce dajte razumet, da na poroko nisem povabljena!!

Je pa dobra kolegica/bivša sošolka/sedanja RR-jevka.
Ma sej nema veze no, bom že nekaj kupila-oz bonirala.

čao

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Darilo za dekliščino
8.6.2007 23:24:29   
najina pikica*
no če nisi povabljena na poroka ampak samo na deklišno ji pač darilo prinesi tja......kaj kupiti user posted image  jst sm glih kr nasveže poročena in verjemi,najbolj sem se razveselila kuverte in denarja al pa kakega bona,ideja od predhodnice bon za kakao masažo al pa za kak jakuzi ni slaba ideja....drugače pa punce ne kupujte nepotrebnih daril,da se ne zgodi da mladoporočenca dobita 2,3 al pa celo še več setov čip krožnikov in šalc za kafe,....

jst sem za deklišno od svojih babnc dobila uro in kozarec v katerem je bilo ugravirano deklišna  in datum le te,.....je pa res,da so vse te bile tudi povablene na poroko......


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Darilo za dekliščino
9.6.2007 15:50:27   
bt08
Jaz kot bodoča nevesta 2008 bi se najbolj razveselila ojrčkov in kakega bona za mene osebno.
Drugače jo pa prašaj pa ti bo povedala,jaz tkole prašam in mi povejo da ne nosim brezveznih stvari ki letijo v kot ali pa koš.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?