|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razganja me 2
23.5.2007 7:45:01   
Mina1
No takole, še vedno me razganja, še vedno ful dogaja:

  • zdaj sem se šolarja nekaj časa izogibala, da se od sramote ne ugreznem v zemljo in takouser posted image , sem hodila en bus prej, tako da sva se zgrešila. Danes sem bila malce pozna, se spet vidiva po dolgem času. Zdej pa on koketira, se spogleduje, smehlja in touser posted image , pa meni nerodno, kot da bi bila stara 15 let. Drugače pa lušten feeling...
  • pridem v službo, me namesto v 3. štuk potegne v 6., stopi notri en mlad fant, pa povem, da me je potegnilo gor, on pa da se zaradi njega lahko voziva gor in doluser posted image , da zaradi njega lahko tudi lift ustavivauser posted image user posted image user posted image , ali pa greva skupaj ven v mojem štukuuser posted image user posted image  v glavnem, sem mu rekla, da če je navihan že na vse zgodaj, pa je rekel da ja in buljil v .... - mislih halouser posted image user posted image user posted image .
  • v soboto sem se lupčkala po dolgem času, je bilo ful luštno.............sicer nič konkretnega, pa ne smem povedati zakaj;

Babe, hočem samo povedati, da se mi ful dogaja, da me še vedno razganja, da se počutim kot šolarka in čakam na pravega žrebca, razen Tanikaa se je zadnjič nekaj ponujala, tako dauser posted image user posted image user posted image

Grrrrr...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 7:53:57   
barcaffe
Draga moja, boga siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil barcaffe -- 23.5.2007 7:54:54 >

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 7:54:47   
Mina1
Ampak mene res daje, mi je prov malce nerodno, se počutim kot divji kaj pa vem kajuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 7:56:12   
barcaffe
Ja, a ni to dober občutek?? Veš kaj bi dale nekatere babe, da bi doživele tisto, kar  doživljaš ti????

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 7:58:08   
Mina1
Itak, se mi pa to dogaja po dolgem času, nekako sem prebolela razhod, nehala jokati in sedaj so se čustva usmerila drugam. Ja dober občutek, bi se lupčkala, božala, stiskala, sexala in vse to. Ma vsak dan se mi kaj takega zgodi, se ful spogledujem, sami mladci okoli mene, zadnjič je bilo tudi v Mullerju skoraj zmenek, pa potem ni bilo nič, mogoče se vseeno malo premladi vrtijo okoli mene?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 7:59:52   
Taula
Opa...izkoristi šanse. Meni bi bilo čisto Ok če bi me mlajši obletavali..to pomeni da zgledaš hudo dobra mrha.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:01:44   
Mina1
to pomeni da zgledaš hudo dobra mrha.


bajeuser posted image user posted image user posted image  ali pa dobro ohranjena za svoje leta in takouser posted image user posted image user posted image . Ej ženske moje, jaz bom kar enega prijela za roko in odpeljala pa dala dol al kako, ker dolgo ne bom več mogla zdržati.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:06:54   
Špacka
 
Prav simpatično je brat tvoje poste user posted image
Drugače pa, ljuba duša, naredi že nekaj konkretnega, držim pesti............user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:13:55   
Marogica
Mlade imej za "božanje" svojega ega, pa mogoče za kakšen sex. Svoj letnik ali malo starejšega pa za resno vezo....ko boš pripravljena. Drugače bo (ponovno)razočaranje pač čez 10 let... ko se bo mladi odločil za mlajšo....

Sicer pa ne vem, koliko si stara in o koliko mlajših govoriš...



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:15:02   
Erdbeere
go MIna, go MIna....sej bo za vsako rožco se vrtnarček najde user posted image user posted image

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:16:54   
samec
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1


pridem v službo, me namesto v 3. štuk potegne v 6., stopi notri en mlad fant, pa povem, da me je potegnilo gor, on pa da se zaradi njega lahko voziva gor in doluser posted image , da zaradi njega lahko tudi lift ustavivauser posted image user posted image user posted image , ali pa greva skupaj ven v mojem štukuuser posted image user posted image  v glavnem, sem mu rekla, da če je navihan že na vse zgodaj, pa je rekel da ja in buljil v .... - mislih halouser posted image user posted image user posted image .


Ja Mina, akcija, bolj učitno bo težko.....user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:20:10   
Mina1
Sicer pa ne vem, koliko si stara in o koliko mlajših govoriš...


recimo da sem tam okoli 30user posted image user posted image user posted image , mal več nouser posted image user posted image user posted image , tile mladeniči pa so tam stari 25user posted image user posted image user posted image , tudi mlajši kot je šolaruser posted image  ha ha ha, sicer težko presodim, koliko so stari, ampak kemije pa ful ob spogledovanju, a veš tisto, ko recimo on čaka, da ga ogovoriš in potegneš.

Ma saj ni važno, meni je ful lepo ob tem, se krasno počutim, navihano...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:21:00   
Mina1
Ja Mina, akcija, bolj učitno bo težko.....


ja sej samček, midva tudi še nisva zadnje reklauser posted image , nikoli ne reci nikoliuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:22:08   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

recimo da sem tam okoli 30user posted image user posted image user posted image , mal več nouser posted image user posted image user posted image , tile mladeniči pa so tam stari 25user posted image user posted image user posted image ,


To še gre skoziuser posted image .... Ti samo uživaj...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:27:03   
samec
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

ja sej samček, midva tudi še nisva zadnje reklauser posted image , nikoli ne reci nikoliuser posted image .


Vem, da nisva še zadnje reklauser posted image , nikoli ne reci nikoliuser posted image ,  se strinjam....

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:44:55   
Mina1
Vem, da nisva še zadnje rekla , nikoli ne reci nikoli , se strinjam....


opa, imaš kaj konkretnega v mislih zame oz. za najuuser posted image ?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:51:31   
samec
Mogoče.........user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 8:53:27   
Anonimen
Mina ti si prav navihan deklič...sej prav!!!!!!!user posted image  Ti kr uživaj v dogodivščinah...saj je vendar pomlad. Ko pa berem tvoje poste tudi sama nekako podoživim to igrico energij...uff je prav supr...mam podobne izkušnje iz samskih dni...mi je tudi dogajalo na veliko.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 12:43:31   
srki
Opasna si meni tiuser posted image  ....in takouser posted image user posted image .

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 13:07:03   
tanikaa
Naj mi kura*** zraste, če se vidva s samcem nista mela kiberseksa...in tako.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 14:17:09   
lev76
Kva je Mina, so se strasti kej pomirile, al je zdej še hujš k je zuni tko lepo toplo in takouser posted image ??

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 14:25:49   
Mina1
user posted image user posted image user posted image  ženske moje, vse sorte je bilo, zdaj nosi s sabo še rezervne tangice in takouser posted image user posted image user posted image , strasti se niso nič pomirile, čakam samo, da napadem kot prava panterica, tanikaa ti pa gled kur**, user posted image user posted image user posted image  maš prov.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Razganja me 2
23.5.2007 19:02:56   
Anonimen
Dobra si, Mina user posted image user posted image ... in tako.. user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Razganja me 2
24.5.2007 9:17:00   
Mina1
Itak da semuser posted image . ampak danes ful prazno zjutraj po cesti, na busih, nikjer nobenega in tako, nisem imela kaj za gledatiuser posted image , čakam na opoldansko pauzico, pa poiščem kakšno mlado žrtev, ggrrrrrrrrrruser posted image user posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Razganja me 2
26.5.2007 20:54:40   
navihan
Ja ampak tole mino1 pa res razganja. user posted image A se res ne najde noben pravi mladec, ki bi jo vsaj malo spravil do tistega željenega užtka. Pa tako vas nagovarja vse po vrsti. Saj bi se jaz prijavil, a sem žal vezan in zaenkrat se srečno zaljubljen. user posted image

Mina1 potrudi se in potegni prvega, ki ti bo všeč za roko in akcija. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?