|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 9:15:07   
solatja
povejte mi, kako jo naj shranim?? vem, da se da v neko kartonasto škatlo. a je treba še kej prej naredit? še dat kej zraven? in kje naj dobim tako gromozansko škatlo??
kaj pa če jo pustim kar v polivinilu v omari??

a veste za vsaj kak odgovor na ta neskončna vprašanja?? user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 13:31:50   
Anonimen
Vidiš,prav zarad takšnih problemov si jaz nikoli ne želim kupiti poročne obleke.Ker vem,da je še enkrat ne bom oblekla.Da mi pa stoji doma,v škatli-škoda!

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 13:38:24   
viv_
No vidiš, jaz sem jo pa oblekla še 2x potem user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 13:48:08   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: solatja

povejte mi, kako jo naj shranim??





Prodaj jo, kaj pa boš z njo? user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 14:12:13   
Mojca20
Joj, meni dela gužvo že več kot 10 let v omari!! Včasih me prime da bi se jo rešila,  ampak... 

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 14:17:19   
Enolla
V space bag z njo.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 15:54:01   
solatja
oh, aspirin, če bi dobila svojo obleko za 150 Eur več kot za izposojo, se je verjetno tud ne bi branila. user posted image

kaj bom z njo? shranila jo bom, lahko jo bom še kdaj oblekla (če jo bom malo predelala) pa še hčeri jo bom lahko pokazala popolnoma v živo. če jo bo hotla, jo bo lahko ona oblekla na svoj poročni dan...  sem pač sentimentalna, kaj čmo???

a pa so za kej te space bag vreče?

Mojca20, kako jo imaš shranjeno?


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 19:53:05   
Magi*
moja še vedno visi zapakirana v vreči na vratih delovne sobe user posted image  mi je bila že skoraj prav, pa sem spet zanosila user posted image user posted image  zdaj bom počakala še malo ...

aja, ni pa bela in jo bom lahko še kdaj oblekla. upam.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 20:21:25   
Jančika_
Moja tudi ni bela (in kljub temu, da jo je izdelala znana oblikovalka, je bila precej cenejša od izposoje, tako da....). V osmih letih še ni bilo priložnosti, da bi jo oblekla. Zdaj bi mi mogoče bila celo spet prav, ko sem končno shujšala. Z malo predelave bi jo recimo lahko oblekla za na bratovo poroko, če se bo ta mulc kdaj spomnil narediti pošteno žensko iz svoje drage (slišiš, maliuser posted image ???).

Spravljena je pa pri mojih starših, ker jaz ne premorem omare, kjer bi zadeva lahko prosto visela do tal. Hm. Mislim, da je nisem videla že od porokeuser posted image .

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 22:44:28   
frutka_
Jaz sem jo dala v eno ogromno vrečo od IKEE.Ikea ima take fajn vreče za oblačila. Z vrečo vred pa sem jo dala v kartonasto škatlo.
Poročno obleko mi je kupila mami in sem jo oblekla morda potem  po poroki dvakrat  za hec. Vrednost je v spominu in obleke najbrž ne bom nikoli prodala, ker je bilo to resnično lepo presenečenje od mojih.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 22:47:21   
Jančika_
Če bi jaz mojo hotela prodat - kdo bi jo pa kupiluser posted image ? Nosim cote z otroškega oddelka v velikosti 12-13 let (tiste raztegljive, drugače zmanjka prostora za rit in joškeuser posted image ); take mlade se ne poročajouser posted image . U, za birmo mogoče, ha!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 22:53:41   
Anonimen
Poročno obleko mi je kupila mami in sem jo oblekla morda potem po poroki dvakrat za hec. Vrednost je v spominu in obleke najbrž ne bom nikoli prodala, ker je bilo to resnično lepo presenečenje od mojih.


če bi jo jaz imela, bi jo tudi hranila, pa makar vse ostale cunje iz omare pomečem.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 23:36:22   
Anonimen
Jaz sem jo 2 leti premetavala po omari, potem pa sem jo prodala, ker nisem več imela mesta v omati.

Space bag pa je res odlična rešitev.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
31.7.2007 23:42:08   
frutka_
No, enkrat se mi je zgodilo da sem jo zjutraj oblekla za foro in se z njo sprehajala po stanovanju. Takrat sem živela še doma in delala sem popoldan. Ko sem se ravno ogledovala/občudovala, pred velikim ogledalom na hodniku, iz spalnice prikolovrati moj ati. Ko me je videl parirat v poročni obleki navsezgodaj zjutraj je samo rekel:" Vsem se vam je zmešalo!" in šel nazaj spat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem se tako smejala. Ampak presenečenje za oba je bilo popolno. Jaz nisem vedela, da je doma, ker je imel dopust in on ni vedel,da imam fetiš na svojo poročno obleko...za crknit!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
3.8.2007 23:17:24   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Poročno obleko mi je kupila mami in sem jo oblekla morda potem po poroki dvakrat za hec. Vrednost je v spominu in obleke najbrž ne bom nikoli prodala, ker je bilo to resnično lepo presenečenje od mojih.


če bi jo jaz imela, bi jo tudi hranila, pa makar vse ostale cunje iz omare pomečem.


jz jo imam in je ne damuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
4.8.2007 16:54:09   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

oh, aspirin, če bi dobila svojo obleko za 150 Eur več kot za izposojo, se je verjetno tud ne bi branila. user posted image

kaj bom z njo? shranila jo bom, lahko jo bom še kdaj oblekla (če jo bom malo predelala) pa še hčeri jo bom lahko pokazala popolnoma v živo. če jo bo hotla, jo bo lahko ona oblekla na svoj poročni dan...  sem pač sentimentalna, kaj čmo???

a pa so za kej te space bag vreče?
So! Samo po moje bi bla obleka (ko bi jo dala ven) nenormalno zmečkana!? Ko bi iztisnila ven zrak, bi verjetn obleko zmečkalo in taka bi potem tudi ostala!?
In nimam pojma kako bi jo "zlikala"!?

Mojca20, kako jo imaš shranjeno?


(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: shranjevanje (poročne) obleke
9.8.2007 14:09:23   
Anonimen
jst če bom mojo kupila,jo bom razstavla,če bo res lepa...tko sem vidla pr prjatlu na danskem,sicer res da majo veliko hiso...no in porocna od mami je bla na stojalu sred stopnišča res supr je zgledal-ker je bila tut hiša razkošna...ma ja...kaj pa jst vem,sm še mladauser posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?